82'
90'
90'
  • 90+10'
    Rzut wolny dla Zagłębia. Polacek wbiegł w pole karne. Goście wywalczyli rzut rożny, ale sędzia zakończył mecz
  • 90+10'
    Dziękujemy wszystkim za uwagę. Zapraszamy na nasze materiały pomeczowe. Dobranoc!
  • 90+9'
    Piłka lata z jednego pola karnego do drugiego, ale żaden zespół nie oddaje strzałów
  • 90+5'
    Zagłębie próbuje zrobić wszystko, aby doprowadzić do wyrównania
  • 90+5'
    Szymański świetnie minął dwóch zawodników Zagłębia, ale źle dośrodkował piłkę w pole karne Zagłębia
  • 90+3'
    Starzyński uderza z jedenastu metrów i pokonuje Cierzniaka
  • 90+2'
    Sędzia Frankowski po obejrzeniu powtórki wideo podyktował rzut karny dla Zagłębia
  • 90+2'
    Moulin dostał żółtą kartkę od arbitra
  • 90+1'
    Spotkanie zostanie przedłużone o siedem minut
  • 90+1'
    Trwa weryfikacja VAR
  • 90'
    Zagłębie również gra w dziesiątkę. Czerwiński po starciu z Pazdanem musiał zejść z murawy. Pomogli mu w tym lekarze gości
  • 88'
    Starzyński uderzył z rzutu wolnego. Piłka przeleciała nad bramką
  • 87'
    Przerzut z głębi pola do Balicia. Obrońca Zagłębia był jednak na spalonym
  • 85'
    Starzyński kropnął z dystansu, ale nie zmusił Cierzniaka do interwencji. Legia zacznie od bramki
  • 83'
    Pazdan sfaulował przeciwnika i dostał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę od arbitra
  • 83'
    Pazdan schodzi z boiska i żegnają go gwizdy
  • 81'
    Kucharczyk zagrał mocną piłkę do Szymańskiego, ale pomocnik nie zdołał jej opanować w polu karnym Zagłębia
  • 80'
    Nieudana centra Szymańskiego z rzutu rożnego
  • 79'
    Malarz schodzi z boiska przy pomocy medyków. Kibice żegnają bramkarza brawami. W jego miejsce wchodzi Cierzniak
  • 77'
    Malarz będzie musiał opuścić boisko. Cierzniak szykuje się do wejścia
  • 77'
    Kibice z "Żylety" skorzystali z przerwy i zaczęli krzyczeć do Pazdana: "Popchnij sędziego, hej Pazdan popchnij sędziego"
  • 76'
    Malarz potrzebuje pomocy medycznej
  • 75'
    Ostatnia zmiana w Zagłębiu. Buksa zastępuje Świerczoka
  • 71'
    Legia miała dokonać kolejnej zmiany. Z placu gry schodził już Pasquato. Jednakże Jędrzejczyk był opatrywany przez lekarzy i nie wiadomo było, czy będzie mógł kontynuować grę
  • 71'
    Jędrzejczyk wrócił do gry. Moulin znów czeka na zmianę. Zastąpi Pasquato
  • 71'
    Moulin zmienia Pasquato
  • 69'
    Jodłowiec czekał na idealny moment, by podać piłkę do Jędrzejczyka. "Jędza" wyprzedził rywala, ale jedynie co wywalczył to rzut rożny dla swojej drużyny
  • 68'
    Malarz wychwytuje centrę Balicia
  • 67'
    Obrońcy Zagłębia wybijają centrę Kucharczyka
  • 64'
    Sadiku podał piłkę do Szymańskiego, który najpierw oszukał rywala, później zagrał do Pasquato. Włoch został zablokowany i futbolówka wróciła do "Szymiego". Młody legionista strzelił, trafił w przeciwnika i strzelił gola. Polacek nie zdołał zmienić pozycji po rykoszecie
  • 63'
    Balić zmienił Dziwniela
  • 62'
    Rzut wolny na wysokości pola karnego Legii. Starzyński centruje ze stałego fragmentu gry, legioniści wybijają piłkę na rzut rożny
  • 62'
    Szymański walczył o piłkę ze Starzyńskim. Młody legionista sfaulował pomocnika Zagłębia
  • 60'
    Centra w pole karne Legii. Świerczok pomagał sobie jednak ręką i sędzia przerwał akcję
  • 59'
    Pawłowski zmienia Jagiełłę
  • 57'
    Gol dla Legii. Kucharczyk pomknął prawą stroną, zagrał płaską piłkę do Sadiku, a napastnik gospodarzy mocnym strzałem pokonał Polacka
  • 56'
    Sadiku próbował oddać strzał, ale nie doszedł do podania. Kontrę Zagłębia powstrzymał Pazdan, który otrzymał żółtą kartkę
  • 54'
    Jędrzejczyk włączył się do ataku. Legionista został sfaulowany przez Świerczoka. Napastnik Zagłębia dostał żółtą kartkę
  • 53'
    Dziwniel posłał dośrodkowanie w pole karne Legii. Czerwiński nie sięgnął piłki i gospodarze zaczną od autu
  • 52'
  • 51'
    Broź zagrał prostopadłą piłkę do Kucharczyka. "Kuchy" próbował posłać płaskie podanie, ale bez problemów zostało ono przejęte
  • 48'
    Kibice z "Żylety wywiesili transparent: Prezesie dziękujemy, że Legia weszła na wyższy poziom. Zawsze mocniej!
  • 47'
    Świerczok zdecydował się na indywidualną akcję. Napastnik Zagłębia uderzył, a Malarz sparował futbolówkę na rzut rożny
  • 45+16'
  • 45+15'
    Za chwilę rozpocznie się druga połowa
  • 45+1'
    Starzyński rozpoczął kontrę Zagłębia. Świerczok długo holował piłkę, w końcu zgrał futbolówkę do środka, ale akcja nie została zakończona strzałem
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Legia na razie remisuje 0:0 z Zagłębiem
  • 45'
    Polacek wypiąstkował piłkę dośrodkowaną przez Szymańskiego z rzutu rożnego
  • 42'
    Broź włączył się do ofensywnej akcji Legii, ale został sfaulowany przez Dziwniela. Obrońca Zagłębia dostał żółtą kartkę
  • 41'
    Broź przeciął podanie Starzyńskiego do Świerczoka
  • 41'
    W końcu dobra akcja Legii! Kucharczyk posłał centrę w pole karne Zagłębia, Pasquato uderzył z przewrotki, ale nie trafił w bramkę
  • 39'
    Starzyński zagrał długą piłkę stojąc między swoimi obrońcami. Broź poślizgnął się i już na starcie przegrał wyścig z rywalem, na szczęście ubezpieczał go Malarz
  • 37'
    Jodłowiec zagrał piłkę do Sadiku. Albańczyk nie dał jednak rady dośrodkować futbolówki w pole karne Zagłębia
  • 37'
    Jagiełło został napomniany przez sędziego
  • 35'
    Pasquato zagrał na klepkę z Szymańskim i za chwilę uderzył z dystansu. Futbolówka poleciała wysoko nad poprzeczką. Młody legionista zaczął szybko pocieszać Włocha, "Żyleta" natomiast skandowała: Milimetry, milimetry
  • 33'
    Zagłębie swobodnie operuje piłką na połowie Legii. Do zmiany szykowany jest Szymański
  • 33'
    Szymański zastępuje Hildeberto
  • 31'
    Hildeberto jest opatrywany prze lekarzy
  • 30'
    Legioniści zupełnie sobie nie radzą z Czerwińskim. Tym razem jego centrę na szczęście wybił Broź
  • 29'
    Czerwiński doskoczył do piłki, którą stracił Starzyński. Obrońca zagrał futbolówkę do kolegi, który przedłużył podanie do następnego. Malarz jednak zacznie od bramki
  • 27'
    Astiz wyskoczył do główki. Hiszpan został sfaulowany. Legioniści mają rzut wolny na połowie lubinian
  • 27'
    Polacek złapał centrę Pasquato ze stałego fragmentu gry
  • 25'
    Czerwiński pomknął prawą stroną, posłał dośrodkowanie w pole karne, głową uderzył Świeroczk, ale trafił w obrońcę
  • 24'
    Astiz zagrał długą piłkę na lewą flankę. Hildeberto wygrał pojedynek powietrzny, ale podał do przeciwnika
  • 23'
    Duże zamieszanie pod polem karnym Legii. Broź wybijał futbolówkę z linii bramkowej
  • 23'
    Kontra Legii. Piłka trafiła pod nogi Berto, Portugalczyk uderzył prosto w rękawice Polacka
  • 22'
    Uderzenie Świerczoka zostało zablokowane. Korner
  • 21'
    Starzyński swobodnie kręcił się z piłką na połowie Legii. Przez nikogo nieatakowany zacentrował futbolówkę. Czerwińskiemu zabrakło jednak kilka centymetrów, by oddać czysty strzał
  • 21'
    Polacek zanotował czysty przelot przy dośrodkowaniu Legii. Jednakże żaden z zawodników mistrzów Polski nie zdołał oddać strzału
  • 19'
    Pasquato próbował przedłużyć podanie do Sadiku. Włoch został jednak zablokowany, więc zaczął walczyć o odzyskanie futbolówki i sfaulował przeciwnika pod polem karnym Zagłębia
  • 18'
    Jodłowiec podał piłkę do Berto. Portugalczyk minął dwóch graczy Zagłębia i oddał strzał. Polacek czujnie jednak pilnował bliższego słupka
  • 17'
    Legia wyprowadzała kontrę, Sadiku zwolnił jednak akcję i za chwilę rywale zabrali m futbolówkę
  • 17'
    Starzyński zacentrował piłkę z rzutu wolnego. Nikt jednak nie doszedł do jego dośrodkowania. Malarz zacznie od bramki
  • 16'
    Czerwiński zacentrował piłkę z prawej strony, Woźniak uderzył głową, ale Malarz złapał futbolówkę
  • 15'
    Centra w pole karne Legii. Broź wybił futbolówkę na rzut rożny
  • 13'
    Kolejny indywidualny rajd Berto został zatrzymany
  • 12'
    Legia źle wykonała rzut wolny. Zagłębie wyprowadzało kontrę, ale jeden z zawodników niecelnie podał i gospodarze zaczną od autu
  • 9'
    Sadiku wycofał futbolówkę do Pasquato. Włoch zagrał prostopadłą piłkę do wybiegającego Kucharczyka,ale podał za mocno
  • 8'
    Mączyński zagrał piłkę z rzutu rożnego, Sadiku próbował uderzyć z piętki, ale futbolówka minęła bramkę
  • 7'
    Długa piłka do Sadiku. Albańczyk nie opanował jednak futbolówki. Grę wznowił Polacek
  • 7'
    Berto zdecydował się na indywidualny rajd, ale został powstrzymany przez Czerwińskiego. Korner
  • 5'
    Woźniak uderzył z woleja, piłka leciała w stronę bramki, ale Malarz sparował ją na rzut rożny
  • 1'
    Piłkarze Legii wymieniają między sobą podania, a kibice obrażają się nawzajem
  • 1'
    Sadiku uderzył z dystansu, ale piłka minęła słupek
  • 0
    Rozpoczął się mecz
  • 0
    Kibice z "Żylety" wywiesili transparent: Zawsze chcieliśmy, by wasza gra była taka, jak nasz doping. Dziś nasz doping będzie taki, jak wasza gra
  • 0
    Piłkarze wychodzą na murawę. Fani odśpiewują: "Mistrzem Polski jest Legia"
  • 0
    Fani wywiesili na razie tylko jedną flagę z napisem: "Legia to my"
  • 0
    Kibice z "Żylety" nie będą dzisiaj prowadzić dopingu dla piłkarzy
  • 0
    Pozostali piłkarze również wybiegli na rozgrzewkę. Tak jak bramkarzy przywitały brawa, tak zawodnicy z pola na "dzień dobry" usłyszeli gwizdy
  • 0
    Bramkarze Legii wychodzą na rozgrzewkę
  • 0
    Skład Legii prezentuje się następująco: Malarz - Broź, Astiz, Pazdan, Jędrzejczyk - Jodłowiec, Mączyński - Kucharczyk, Pasquato, Hildeberto - Sadiku
  • 0
    Za nieco ponad godzinę rozpocznie się mecz Legii Warszawa z - liderem Lotto Ekstraklasy - Zagłębiem Lubin
Legia WarszawaZagłębie Lubin
38'

38' Filip Jagiełło

43'

43' Daniel Dziwniel

54'

54' Jakub Świerczok

90'

90' Filip Starzyński (k.)