90'
  • 90+4'
    Koniec spotkania. Legia wygrywa 1:0!
  • 90+3'
    Kontra Legii, ale strzał Moulin'a zablokowany, a chwilę później karnego próbuje wymusić Kucharczyk
  • 90+3'
    Kucharczyk, żółta karta
  • 90+2'
    Kolejna akcja Wisły, ale dośrodkowanie Stefańczyka wybija Broź
  • 90+1'
    Sędzia doliczył 3 minuty
  • 90'
    Groźnie pod naszą bramką, akcję w ostatniej chwili przerywa Broź wybijając piłkę wślizgiem na rzut rożny
  • 88'
    Kolejna akcja Wisły kończy się niecelnym podaniem i faulem na jednym z zawodników warszawskiej Legii. Rozpoczyna Cierzniak
  • 87'
    Kolejne dośrodkowanie Furmana z rzutu wolnego, niebezpiecznie przelatuje przez całe pole karne. Na szczęście nikt nie zamknął tej akcji
  • 84'
    Nieporozumienie w defensywie Wisły próbuje wykorzystać Nagy, ale jego wstrzelenie piłki łapie Kiełpin
  • 83'
    Kucharczyk wypuszcza sobie piłkę lecz zostaje nieprzepisowo powstrzymywany. Rzut wolny w środkowej części boiska
  • 82'
    Reca przejmuje piłkę na połowie gości i dośrodkowuje w miejsce gdzie nie ma żadnego z zawodników Wisły
  • 80'
    Ostatnia zmiana w Legii. Mączyński za Chukwu
  • 79'
    Wisłą Płock próbuje stworzyć sytuacje grając w ataku pozycyjnym, ale wyraźnie widać, że zawodnikom brakuje pomysłu na to by zaskoczyć defensywę Legii
  • 77'
    Rzut wolny ze znacznej odległości dla Legii, ale dośrodkowanie Moulin'a bez problemu wyłapuje Kiełpin
  • 76'
    Kibice skandują imię i nazwisko Jacka Magiery
  • 75'
    Niebezpiecznie pod bramką Legii. Igor Łasicki doskonale wypatrzył Kante, lecz ten strzela obok bramki Cierzniaka
  • 74'
    Zmiana w Legii. Dominik Nagy za Pasquato
  • 73'
    Zmiana w Wiśle. Reca za Bilińskiego
  • 72'
    Kuchy dośrodkowuje z lewej strony boiska, ale Niezgoda zostaje uprzedzony przez Byrtka, który zażegnuje niebezpieczeństwo
  • 72'
    Akacja Kucharczyka z Moulin, zakończona celnym strzałem Kuchego w krótki róg bramki
  • 70'
    Szybka i składna akcja Kante z Merebaszwilim ale dośrodkowanie zostało zablokowane przez obrońców Legii
  • 68'
    Prawą stroną boiska urywa się Merebaszwili, lecz jego centro-strzał spokojnie wyłapuje Cierzniak
  • 67'
    Michał Kucharczyk zmienia Hildeberto
  • 66'
    Niezgoda po przebitce w środkowej części boiska wychodzi na czystą pozycję, lecz sędzia odgwizdał faul, dopatrując się zagrania ręką młodego napastnika
  • 66'
    Do wejścia na boisko szykuje się "Kuchy"
  • 64'
    Moulin podaje do Berto, który niestety znalazł się na pozycji spalonej
  • 62'
    Furman nie mając pomysłu na rozegranie akcji, zdecydował się na strzał z dystansu który przeleciał daleko od bramki gości
  • 62'
    Aut dla Wisły, w środkowej części boiska
  • 60'
    Zmiana w Wiśle. Za Łukowskiego wchodzi Nico Varela
  • 58'
    Na trybunach kibice Wisły Płock odpalili trochę pirotechniki i świec dymnych
  • 57'
    Prostopadłe podanie z głębi pola do Niezgody, ale niestety naszego napastnika ubiegł Kiełpin
  • 57'
    Strzał Berto z narożnika pola karnego, mija bramkę Wisły
  • 55'
    Ta próba dośrodkowania, także zepsuta przez pomocnika Wisły
  • 55'
    Spotkanie ogląda 9718 widzów
  • 54'
    Rzut wolny dla gospodarzy, piłkę ustawił oczywiście Furman
  • 53'
    Znakomita szansa dla "Wojskowych"! Berto, przez nikogo nieatakowany pomknął w kierunku bramki gospodarzy, lecz w ostatniej chwili zbyt mocno wypuścił sobie piłkę, ułatwiając tym samym interwencję Kiełpinowi
  • 52'
    Kolejny rzut rożny dla Wisły, ale po raz kolejny bez większego zagrożenia
  • 50'
    Prostopadłe podanie do Jarosława Niezgody, lecz napastnik nie doszedł do piłki
  • 49'
    Pierwsza akcja płocczan, skasowana przez jednego z obrońców warszawskiej Legii, który wybił piłkę na rzut rożny
  • 49'
    Furman z rożnego, ale dośrodkowanie mało precyzyjne
  • 45+17'
    Wisła Płock rozpocznie drugą połowę z jedną zmianą, za Mikołaja Lebedyńskiego wszedł Jose Kante
  • 45+17'
    Rozpoczęła się druga połowa
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi 1:0
  • 45'
    Merebaszwili fauluje Brozia i z własnej połowy rozpoczynają goście
  • 43'
    Broź naciska na Merebaszwilego. Aut dla Wisły
  • 41'
    Gola strzelił Jarosław Niezgoda, który będąc sam na sam z Kiełpinem, nie dał mu szans na dobrą interwencję
  • 41'
    Asystował Pasquato!
  • 39'
    Uderzenie Łasickiego, minimalnie mija bramkę Cierzniaka
  • 39'
    Goooooooooooooooooool!!!!! Wisła - Legia 0:1
  • 38'
    Kolejna akcja piłkarzy Wisły prawą stroną boiska, po którym wywalczyli rzut rożny
  • 35'
    Po rzucie rożnym, do bezpańskiej piłki doskoczył Damian Rasak, jednak jego strzał nie sprawił kłopotu Cierzniakowi
  • 35'
    Faul Chukwu i żółta kartka dla zawodnika warszawskiej Legii
  • 34'
    Furman prostopadle do Merebaszwilego, który nie namyślając się chwili, mocnym strzałem z dystansu rozgrzał Cierzniaka. Rzut rożny
  • 32'
    Strata Niezgody w środku pola i faul Jodłowca na Furmanie
  • 30'
    Prostopadłe podanie do Niezgody, zostaje skasowane przed polem karnym Wisły
  • 29'
    Mocne dośrodkowanie "Furmiego" w kierunku dłuższego słupka, ale Lebedyński naciskany przez defensorów, główkował niecelnie
  • 28'
    Faul pod bramką Cierzniaka, piłkę będzie wrzucał Furman
  • 27'
    Faul na środku boiska. Rozpoczął Dąbrowski
  • 26'
    Ależ szansę miał Niezgoda! Po rzucie rożnym futbolówka spadała pod nogi młodemu napastnikowi, lecz ten zastanawiał się zbyt długi i strzał został zablokowany przez obrońców Wisły. Tylko aut
  • 25'
    Akcja Wisły. Wymiana piłki pomiędzy Lebedyńskim i Łukowskim ale ten ostatni dośrodkował mało precyzyjnie i Astiz nie miał problemu ze skasowaniem akcji
  • 22'
    Mocno niecelne podanie Dąbrowskiego, ponownie od bramki rozpoczną gospodarze
  • 21'
    Faul Chuwku, rozpocznie Kiełpin
  • 20'
    Moulin z prawej strony boiska wrzuca piłkę w pole karne, ale główka Niezgody zbyt słaba by zaskoczyć bramkarza
  • 20'
    Kolejne dośrodkowanie Moulina, ale tym razem piłka nie znalazła adresata
  • 18'
    Moulin na lewą stronę do Chuwku, który traci piłkę. Od bramki gospodarze
  • 16'
    Po starciu w środkowej części boiska, na murawie leżał Astiz. Na szczęście ze zdrowiem zawodnika wszystko jest w porządku
  • 14'
    Spalony jednego z zawodników gospodarzy.
  • 13'
    Konta Legii Warszawa. Po stracie Furmana w środkowej części boiska, na bramkę płocczan z piłką pobiegł Niezgoda, który zagrał piłkę do niepilnowanego Pasquato. Włoch zdecydował się na podcinkę, która była mało precyzyjna gdyż piłka powędrowała wysoko nad bramką Kiełpina
  • 10'
    Rzut wolny dla Wisły w środkowej części boiska, bez większego zagrożenia.
  • 9'
    Nieudana akcja podopiecznych Jerzego Brzęczka, od bramki rozpocznie Radosław Cierzniak.
  • 8'
    Atak pozycyjny "Wojskowych", jednak próba dośrodkowania Hildeberto mocno niecelna.
  • 6'
    Niecelne dośrodkowanie Włocha i rozpocznie od bramki Seweryn Kiełpin.
  • 5'
    Rzut wolny dla Legii z prawej strony pola karnego gospodarzy. Piłkę ustawił Pasquato
  • 4'
    z rzutu rożnego Furman, ale piłka przeleciała wzdłuż pola karnego i opuściła boisko.
  • 3'
    pierwsza groźna akcja gospodarzy, na szczęście Merebeshvili nie opanował piłki. Rzut rożny
  • 2'
    aut dla płocczan, rozpoczął Stępiński
  • 0
    Rozpoczęli zawodnicy Wisły Płock
  • 0
    Najwyższe zwycięstwo Legii z Wisłą Płock, miało miejsce we wrześniu 2006 roku. Wtedy to legioniści wygrali 5:0.
  • 0
    Do tej pory Legia zagrała z Wisłą Płock 20-krotnie. 13 z tych spotkań wygrali "Wojskowi", cztery mecze zakończyły się remisem a trzy razy ze zwycięstwa cieszyli się dzisiejsi gospodarze. Stosunek bramek wynosi 38:13 dla Legii.
  • 0
    Legia zagra w składzie: Cierzniak - Broź, Dąbrowski, Astiz, Jędrzejczyk - Jodłowiec, Moulin - Hildeberto, Pasquato, Chukwu - Niezgoda
  • 0
    Witamy! Jesteśmy już w Płocku. Niedługo poznamy składy obydwu drużyn. Mamy nadzieję, że Jacek Magiera wybierze zawodników, którzy pokonają na wyjeździe Wisłę