Koniec meczu, Mucha jeszcze w ostatniej minucie kolejny raz ratuje zespół Legii
    Cracovia - Wisła 1:1, Ruch - Lech 1:2
  • 90+3'
    Iwański dośrodkowuje z rzutu rożnego i Gliwa łapie piłkę
  • 90+2'
    żal, żałość, smutek, złość - Legia znów w fatalnym stylu przegrywa, tym razem z rywalem z za miedzy
  • 90+1'
    Gołębiewski do Mąki i... słupek ratuje Legię
  • 90'
    Gołębiewski stanął na nodze Musze, ten powiedział co sądzi o zachowaniu napastnika gospodarzy za co został ukarany żółtą kartką
  • 89'
    Gołębiewski sam na sam z Muchą, górą legionista
  • 86'
    faulował Wawrzyniak i żółta kartka dla Rumianego
  • 84'
    akcja Polonii i Kumbev ratuje się wybiciem na róg
  • 84'
    zmiana w Polonii za Piątka pojawił się Igor Kozioł
  • 84'
    strzelał Mąka, tuż obok spojenia słupka z poprzeczką
  • 82'
    Borysiuk strzelał ze znacznej odległości ale wysoko nad bramką
  • 82'
    Ruch remisuje z Lechem 1:1, Wisła prowadzi z Cracovią 1:0
  • 81'
    zamieszanie w polu karnym i rzut rożny
  • 81'
    korner krótko rozegrany i... strata
  • 79'
    Kiełbowicz bardzo dobrze do Mięciela ale Gliwa bez problemu łapie piłkę
  • 77'
    Polonia bliska zdobycia bramki, Mąka główkował z czterech i pomylił się minimalnie
  • 75'
    Kumbev zdecydował się na strzał z 40 metrów, ale trafił w Piątka
  • 72'
    bardzo nieudane dośrodkowanie Kiełbowicza
  • 72'
    zmiana w Polonii za Gancarczyka pojawił się Danie Mąka
  • 71'
    Mięciel w pole karne, Iwański uderzył główką po długim roku i pomylił się naprawdę niewiele
  • 68'
    zmiana w Legii za Jarzę pojawił się Sebastian Szałachowski
  • 67'
    Do wejścia na boisko szykuje się Sebastian Szałachowski
  • 66'
    korner dla Polonii
  • 66'
    Sarvas bliski strzelenia bramki, piłka cudem nie trafiła do siatki Legii
  • 66'
    żółta kartka dla Sarvasa
  • 66'
    Gołębiewski sam na sam z Muchą, ale napastnik gospodarzy na spalonym
  • 64'
    bardzo dobra akcja Legii, Jarzębowski w pole karne do Grzelaka, ale ten z najbliższej odległości posłał piłkę obok bramki
  • 64'
    Mucha odważnym wybiegiem i wślizgiem poza polem karnym uprzedził Sarvasa
  • 62'
    zmiana w Polonii za Trałkę wszedł Marcelo Sarvas
  • 61'
    żółta kartka dla Borysiuka
  • 60'
    strata Iwańskiego, strzelał Brzyski ale jego uderzenie zablokowane
  • 59'
    Wawrzyniak podawał w pole karne, ale tam nie było żadnego z legionistów
  • 56'
    Kontuzja chyba odnowiła się Kumbevowi, Pance utyka
  • 56'
    Kumbev przytrzymywał Mierzejewskiego i... wolny dla Legii
  • 54'
    Mięciel wywalczył rzut rożny
  • 54'
    dośrodkowanie Iwańskiego i piłkę bez problemu łapie Gliwa
  • 52'
    Mucha wyszedł na piąty metr, zobaczył to Gołębiewski który uderzył z dystansu, ale pomylił się o kilka metrów
  • 52'
    Smolińskiego na murawie zastąpił Maciej Rybus
  • 51'
    Gancarczyk w pojedynku z Szalą, ale dostał dwa razy z łokcia i odpuścił
  • 50'
    żółta kartka dla Gancarczyka, który próbował wymusić rzut karny
  • 49'
    Brzyski uderzał na bramkę, ale poradził sobie Mucha
  • 49'
    wygląda to jak powtórka drugiej odsłony meczu z Wisłą. Piątek sam na sam z Muchą, górą legionista
  • 48'
    Smoliński traci piłkę, błąd kolegi faulem naprawia Kiełbowicz i zostaje ukarany żółtą kartką
  • 47'
    Jan Mucha szybszy od Gołębiewskiego wybija piłkę na dach stadionu Polonii
  • 45+19'
    Druga połowa rozpoczęta przez legionistów
  • 45+2'
    na spalonym Daniel Gołębiewski
  • 45+2'
    sędzia kończy pierwszą połowę meczu. Do przerwy Polonia - Legia 1:0
  • 45+1'
    Piątek strzelał z dystansu, ale jak mocno tak niecelnie
  • 44'
    Mucha uprzedził przed polem karnym Mierzejewskiego i wybił piłkę na aut
  • 44'
    Kiełbik z prawej strony pola karnego fauluje Trałkę. Rzut wolny
  • 44'
    Strzelał Mierzejewski, Mucha obronił nogą i wybił piłkę na róg
  • 42'
  • 40'
    kolejna akcja Legii ale na spalonym Bartek Grzelak
  • 39'
    Bardzo dobra akcja Legii, z 16 metrów strzelał Smoliński ale skutecznie interweniował Gliwa
  • 38'
    po kolejnym zagraniu z narożnika boiska blisko strzelenia bramki Jarzębowski
  • 37'
    Przewrotka Grzelak i świetnie broni Gliwa
  • 37'
    dośrodkowanie Iwańskiego i Brzyski wybija na kolejny korner
  • 36'
    Kiełbowicz bardzo dobrze do Mięciela, ten uderzył z woleja ale pomylił się o pół metra
  • 36'
    Borysiuk długie zagranie do... nikogo
  • 35'
    Iwanek na pozycji prawoskrzydłowego ale dośrodkowanie zablokowane
  • 35'
    akcja Szali zakończona podanie w pole karne, tam uderzył Mięciel i... tylko rzut rożny
  • 34'
    dobra akcja Kiełbika i Smolińskiego, zakończona tym, że Wawrzyniak nie trafił w piłkę
  • 32'
    Kiełbowicz w końcu dobre dośrodkowanie do Mięciela, ale ten główkował nad poprzeczką
  • 30'
    Błędy Grzelak i Iwańskiego spowodowały dwie kolejne straty piłki
  • 29'
    Zbyt głębokie zagranie i od autu wznowi Legia
  • 29'
    Polonia gniecie Legię, gospodarze mają widoczną przewagę
  • 28'
    Trałka dośrodkowywał w pole karne ale wyszedł z tego strzał i Mucha cudem wybija na rzut rożny
  • 27'
    z wolnego uderzał Brzyski, ale trafił w mur i korner dla Polonii
  • 26'
    Andreu dostał piłkę na 25 metrze strzelił mocno i precyzyjnie. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i zatrzepotała w siatce
  • 26'
    kolejna akcja Polonii, Kumbev taktycznie sfaulował Andreu i Pance ukarany żółta kartką
  • 25'
    Gol dla Polonii Mayoral Andreu
  • 24'
    Dośrodkowanie w pole karne i Jarza do spółki z Iwankiem wyjaśniają sytuację
  • 24'
    Mierzejewski huknął jak z armaty ale znakomicie Mucha
  • 23'
    Kumbev faulował Gołębiewksiego, wolny z lewej strony pola karnego
  • 22'
    Grzelak najpierw świetnie przejął piłkę, wpadł w pole karne po czym dał się ograć Jodłowcowi
  • 22'
    Mierzejewski strzelał z 25 metrów ale Mucha na posterunku
  • 19'
    Na twarzy Choto grymas bólu i zmiana za Dixiego wszedł Jakub Wawrzyniak
  • 18'
    Polonia blisko zdobycia bramki, w ostatniej chili znakomicie broni Jan Mucha
  • 18'
    Mynar uderza lewą nogą i pewnie broni Jano Mucha
  • 15'
    Zagranie na uwolnienie i Mięciel bliski przejęcia piłki w polu karnym
  • 13'
    Mayoral znalazł się w polu karnym uderzył na bramkę, ale sędzia pokazał pozycję spaloną
  • 12'
    Choto powstrzymał szarżę Mierzejewskiego
  • 10'
    akcja Polonii, Mynar dośrodkował do Gołębiewskiego, a ten uderzył tuż nad poprzeczką
  • 9'
    Grzelak wywalczył rzut rożny
  • 9'
    Iwański dośrodkował w pole karne i minimalnie minął się z nią Jarzębowski
  • 8'
    kolejna akcja Polonii zatrzymana przez Dicksona Choto
  • 6'
    Choto niepewna interwencja i od autu wznowią czarne koszule
  • 6'
    z za pola karnego uderzał Mierzejewski, ale pomylił się o trzy metry
  • 5'
    rzut wolny dla Legii z okolic środka boiska, opatrywany jest Jarzębowski
  • 3'
    Mierzejewski zagrywał w pole karne, ale tam pewnie interweniował Jarzębowski
  • 2'
    Smoliński faulował Mynara przy linii bocznej, wolny dla Polonii
  • 1'
    Polonia rozpoczęła od środka
  • 1'
    Dziś taktyka Białasa - bez skrzydłowych
  • 0
    Obie drużyny już na murawie, Za chwilę początek spotkania
  • 0
    Minuta ciszy ku czci zmarłego Macieja Kozłowskiego
  • 0
    Legia zagra w jednolitych zielonych strojach, gospodarze w czarnych koszulach i białych spodenkach
  • 0
    Piękna słoneczna pogoda, idealna do gry w piłkę. Za chwilę początek spotkania
  • 0
    Znamy już skład Legii - Mucha, Szala, Choto, Kumbev, Kiełbowicz, Borysiuk, Jarzębowski, Iwański, Smoliński, Mięciel, Grzelak
  • 0
    Witamy Państwa ze stadionu Polonii. Za kwadrans początek spotkania
Polonia WarszawaLegia Warszawa

26' Andreu Mayoral ()