12'
69'
71'
  • 90+7'
    Po pierwszej połowie zdobycie punktu wydawało się niemal niemożliwe. Tymczasem Legia wywalczyła cały ich komplet! Wejście smoka Szałachowskiego przesądziło o sukcesie Legii. Wejście jednego piłkarza dało Legii dwa gole i trzy punkty!
  • 90+4'
    Giza wywalczył piłkę i podaje do Radovicia. Ten tańczy w narożniku boiska i kupuje cenny czas! ale sfaulował i piłka dla Cracovii
  • 90+4'
    Piłkę ma Mucha - chyba już po wszystkim
  • 90+4'
    KONIEC !!! Cracovia 1:2 LEGIA
  • 90+3'
    Dwóch krakowian na spalonym Mucha celebruje wznowienie gry. Jeszcze minutka!
  • 90+2'
    Wszyscy legioniści na własnej połowie, krakowianie bezradni
  • 90+2'
    Szałachowski w polu karnym dogrywa do Grzelaka, ale niecelnie, już tylko dwie minuty!
  • 90+1'
    Sacha leży na boisku, chyba skurcze dają znać o sobie
  • 90+1'
    Jeszcze 3 minutki i może uda się zdobyć komplet punktów?
  • 90'
    Sędzia dolicza cztery minuty do czasu gry
  • 89'
    Legia cofnięta czeka na ataki gospodarzy
  • 88'
    Ładne podanie Gizy do Grzelaka, ale ten powstrzymany. Piłkę jednak odzyskali legioniści, jednak strzał Radovicia niecelny
  • 88'
    Prosty błąd rywali i piłka dla Legii
  • 86'
    Szałachowski podaje przez pół boiska do... Muchy! Mogło być groźnie...
  • 85'
    Kiełbik nieudanie przy linii i aut dla rywali
  • 84'
    Robi się thriller. Świetna wrzutka Wasiluka w pole karne Legii, a Kaliciak sobie tylko znanym sposobem nie trafił w światło bramki
  • 83'
    Klich mięciutko w pole karne, ale obrona Legii trzyma się dzielnie
  • 82'
    Rzeźniczak po zabiegach sztabu medycznego już gotów do powrotu na boisko. W ataku jednak Cracovia
  • 81'
    Rzeźniczak leży w polu karnym nadepnięty na stopę przy strzale Polczaka. Cenne sekundy mijają
  • 80'
    Szala fatalnie uprzedza Muchę w interwencji i chwilę później Mucha przypadkowo obronił strzał Polczaka z pola karnego
  • 79'
    trener Lenczyk gra va banque. Za Pawlusińskiego wejdzie Moskała, a za Mierzejewskiego wchodzi Kaliciak
  • 78'
    Radović efektownie zatrzymał piłkę w boisku, ale nie dla Legii
  • 78'
    Grzelak znów leży na murawie
  • 77'
    Legia wywalczyła aut na połowie przeciwnika
  • 77'
    I teraz rzut wolny niemal z tego samego miejsca, skąd był aut
  • 76'
    Faul Gizy który gra przeciwko swojemu byłemu klubowi
  • 76'
    Tym razem Klich próbuje uderzenia z dystansu, ale niecelnie
  • 75'
    Znakomite podanie w szerz boiska Wawrzyniaka do Szałachowskiego, ale nic z tego nie będzie
  • 74'
    I jeszcze jeden faul na Grzelaku
  • 74'
    Zmiana w Legii. Zmęczonego Borysiuka zmienił Piotr Giza
  • 73'
    Rzeźniczak kupuje Legii cenne sekundy leżąc po faulu na nim
  • 72'
    Szałachowski zagrywa prostopadłą piłkę do Grzelaka a ten precyzyjnym lobem pokonał Cabaja!!!
  • 72'
    Legionistów troszeczkę ponosi fantazja, gospodarze podłamani
  • 71'
    GRZELAK I 2:1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 70'
    podrażniona Cracovia atakuje, ale póki co Legia szcześliwie się broni
  • 68'
    GOOOOOL!!!!!! 1:1 Wspaniała akcja Kiełbowicza lewą stroną, który umknął rywalom i dograł wzdłuż linii pięciu metrów, a tam wpadający w pole karne Szałachowski wyrównuje!!!
  • 67'
    W Legii Rybusa zmienił Sebastian Szałachowski
  • 67'
    Radović gra bardzo aktywnie i jest sporym zagrożeniem dla gospodarzy
  • 66'
    Mocny strzał Pawlusińskiego trafia w poprzeczkę tuż nad bezradnym Muchą
  • 64'
    Zmiana w Cracovii Schodzi Baran, a wejdzie Mateusz Klich
  • 64'
    Niecałe pół godziny nadziei dla Legii na zdobycie chociażby punktu
  • 63'
    Mucha pewnie wyłapał dośrodkowanie i uruchamia Kiełbowicza
  • 63'
    Strata i faul Iwańskiego
  • 62'
    Przechwyt Radovicia, ale podanie do Iwańskiego już niecelne
  • 62'
    Rzeźniczak wybija piłkę na rzut rożny
  • 60'
    Rybus dogrywa po ziemi do nikogo
  • 59'
    Trochę wolnego miejsca po lewej stronie miał Rybus, ale ten po pojedynku nie zorientował się gdzie jest piłka i od bramki zacznie Cabaj
  • 58'
    Strzał Pawlusińskiego i Mucha broni na raty
  • 57'
    Rybus z rzutu wolnego wprost do Cabaja
  • 57'
    Mucha wyjściem z bramki ratuje Legię
  • 56'
    Matusiak szalał przed polem karnym i oddał piłkę Suvorovowi, a ten pięknie przymierzył, jednak Mucha zdołał wybić piłkę
  • 56'
    Grzelak znów faulowany, nadal bez kary dla gospodarzy
  • 55'
    Faul na Grzelaku, ale bez kartki
  • 53'
    zły wślizg Borysiuka, za który został ukarany żółtą kartką. Mecz mocno się zaostrzył i mogą być kolejne wykluczenia
  • 52'
    Z rogu znów żadnego pożytku. Piłka dla krakowian
  • 51'
    Mierzejewski i Rzeźniczak dostali po żółtej kartce za przepychanki
  • 50'
    Znów słupek ratuje Legię, tym razem po strzale Polczaka
  • 50'
    Strzałem z dystansu próbował zaskoczyć Cabaja Borysiuk. Rzut rożny dla Legii
  • 49'
    Wrzutka Radovicia wybita, ale kontra zatrzymana., Co ciekawe piłkę znów ma Legia
  • 47'
    Legia w natarciu, gospodarze jeszcze nie byli na połowie warszawian
  • 47'
    Kontra Cracovii. Pawlusiński podaje Matusiakowi, ale strzał tego ostatniego baaaaardzo niecelny
  • 46'
    Grzelak sfaulowany w środku pola, co zatrzymuje ciekawą akcję Legii
  • 45+17'
    Legia rozpoczęła drugą część meczu
  • 45+4'
    Mecz jest ciekawy, obie drużyny grają ładnie dla oka, jest walka, są emocje. Niestety dla Legii są raczej negatywne. Czerwoną kartką sędzia ukarał Dicksona Choto, a wcześniej Muchę pokonał Pawlusiński zdobywając pierwszego tej wiosny gola.
  • 45+4'
    W tym spotkaniu będzie bardzo ciężko o chociażby jeden punkt....
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Legia przegrywa 0:1
  • 45+1'
    Cracovia w pełni wykorzystuje grę w przewadze i rozgrywa długo piłkę. Akcja zakończona atomowym strzałem, ale Mucha wybił piłkę na róg
  • 45+1'
    Sędzia doliczył tylko minutę do gry
  • 44'
    Bardzo nieudany strzał Grzelaka równie nieudanie piąstkuje Cabaj, ale legioniści nie korzystają z okazji
  • 43'
    Legia bezradnie rozgrywa piłkę w okolicy środka pola
  • 42'
    Błąd Szali w obronie, ale dogonił Suvorova i odebrał mu piłkę
  • 41'
    Rzeźniczak podcięty. Rzut wolny. Strzał Rybusa i Cabaj ładnie broni
  • 40'
    i niestety nic z tego. Piłka krąży w środku pola
  • 39'
    Rzeźniczak faulowany pod polem karnym gospodarzy
  • 39'
    I będzie rzut rożny
  • 37'
    Dośrodkowanie Kiełbowicza wybijają obrońcy
  • 36'
    Suvorov bez sensu uderza z dystansu, strzał bardzo niecelny
  • 35'
    Światna indywidualna akcja Grzelaka, ale w ostatniej chwili został uprzedzony
  • 35'
    A jednak Kiełbowicz wchodzi na boisko zmieniając Mięciela
  • 34'
    Mięciel podcięty przed polem karnym, ale sędzia znów nie widział faulu
  • 33'
    Zdawało się, że Pawlusiński był faulowany przez Radovicia, ale od bramki Mucha
  • 31'
    Matusiak uderzył w twarz Wawrzyniaka, sędzia nie zauważył zdarzenia i Choto sfaulował rywala za co obejrzał żółty kartonik. Pokazywał sędziemu na oczy i być może coś powiedział za co ujrzał czerwoną kartkę
  • 31'
    "Rado" próbował wyprowadzić kontrę, ale bez efektu. Astiz rozgrzewa się
  • 30'
    Rzut rożny dla gospodarzy. Sytuacja Legii w środku obrony robi się dramatyczna
  • 29'
    Mięciel przed szansą, ale w pojedynku z Wasilukiem zbyt wysoko uniósł nogę
  • 29'
    Szala ukarany żółtą kartką
  • 28'
    Przez ponad godzinę Legia zagra w osłabieniu. Piłkarze wiedzą, że im szybciej zdobędą bramkę tym lepiej, bo w miarę upływu czasu będzie coraz trudniej
  • 26'
    Choto ukarany żółtą kartką za ostre wejście ciałkiem
  • 26'
    "Dixi" wyrzucony z boiska!!!
  • 25'
    Wawrzyniak i Choto bardzo agresywnie w obronie
  • 24'
    Choto podaje na granicy przejęcia, na szczęście skutecznie
  • 24'
    Krakowianie starają się uspokoić grę i zwalniają tempo akcji
  • 22'
    póki co dość ciekawy i żywy mecz. Obie drużyny mają swoje sytuacje.
  • 22'
    Legia zamknęła gospodarzy we własnym polu karnym, ale póki co bez efektów
  • 19'
    Grzelak o mały włos nie odebrał piłki Baranowi, jednak Cabaj wybił piłkę
  • 19'
    Nieudane wejście Rybusa i od bramki gospodarze
  • 18'
    Ładna akcja Legii. Borysiuk znalazł Radovicia, ten dośrodkował, ale Mięciel zdjął piłkę Grzelakowi i sam uderzył główką, niestety niecelnie
  • 17'
    Znów groźnie pod bramką Muchy, ale Radović wybija piłkę z linii bramkowej
  • 15'
    Ładna akcja Legii. Znakomity cross Choto do Wawrzyniaka, ten dośrodkował w pole karne, a strzał Grzelaka minimalnie mija słupek
  • 15'
    Baran ukarany żółtą kartką za faul na Rybusie
  • 14'
    Sacha na spalonym
  • 14'
    Legia rzuca się do ataków
  • 12'
    Legia spokojnie rozgrywa piłkę
  • 11'
    Trochę chaosu w środku pola
  • 11'
    Strzał z dystansu Suvorova odbił się od słupka, piłkę dobił Pawlusiński i Legia przegrywa 0:1
  • 9'
    Agresywny pressing legionistów uniemożliwia wyprowadzenie piłki rywalom z własnej połowy
  • 8'
    Wrzutka Rybusa i... rzut rożny
  • 8'
    Nieudane wykonanie rogu, jednak przy piłce Legia
  • 7'
    Borysiuk ładnie uruchomił Radovicia, a ten sfaulowany
  • 6'
    Cracovia nieporadnie buduje akcję i w efekcie piłka wyszła na aut. Od bramki zaczyna Mucha
  • 5'
    Legia gra dość ciekawie i agresywnie
  • 4'
    Z Szalą już w porządku. Kontra Cracovii. Matusiak wychodzi sam na sam, ale "Szalken" wybija go z rytmu i piłkę łapie Mucha
  • 3'
    Dośrodkowanie Mierzejewskiego, ale Szala wybija piłkę głową. Po chwili padł jak rażony po uderzeniu rywala w głowę
  • 1'
    Na trybunach nieprzychylna Legii przyśpiewka
  • 1'
    po błędzie Cabaja piłkę przejął Grzelak i padł w polu karnym sfaulowany, jednak sędzia nie dopatrzył się przewinienia
  • 0
    Gospodarze rozpoczęli od środka
  • 0
    Na trybunie pod daszkiem około 1500 osób, piłkarze już wyszli na murawę. Legia na zielono, zaś Cracovia w białych spodenkach i biało - czerwonych koszulkach
  • 0
    Legia i Cracovia już w tunelu, za chwilę początek spotkania
  • 0
    Za 12 minut początek spotkania, kibice Pasów już w liczbie około 500 osób
  • 0
    Piłkarze obu drużyn są na murawie i się rozgrzewają. Na Trybunach około 250 fanów Cracovii
  • 0
    Witamy Państwa ze stadionu Hutnika Kraków. Za pół godziny początek spotkania
  • 0
    Dziś o godzinie 20. piłkarze Legii meczem w Krakowie rozpoczną zmagania ligowe w roku 2010. Pierwszym rywalem legionistów będzie ekipa Cracovii pod wodzą trenera Oresta Lenczyka. Redakcja Legia.Net przeprowadzi relację na żywo z tego meczu. Zapraszamy
CracoviaLegia Warszawa

0' Arkadiusz Baran

0' Łukasz Mierzejewski

0' Łukasz Tupalski

0'

12' Dariusz Pawlusiński