30-06-2012 19:00
16'
57'
  • 90+2'
    Trzeba przyznać, że rywale nie zawiesili poprzeczki zbyt wysoko. Legioniści mogli wygrać wyżej, mieli swoje sytuacje ale szwankowała jeszcze skuteczność
  • 90+1'
    Koniec meczu. Legia wygrała swój drugi sparing na obozie w Austrii 1:0.
  • 88'
    Dobra akcja Legii, Radović wycofał do Łukasika przed pole karne, ten huknął jak z armaty ale piłka poszybowała nad poprzeczką
  • 86'
    Kolejny korner, Żyro zagrał w pole karne, tam się zakotłowało, uderzył w końcowej fazie Jędrzejczyk ale trafił w boczną siatkę
  • 85'
    Akcja Legii, uderzał Radović i... piłka wyszła na róg
  • 85'
    kolejna akcja Legii, Saganowski uderza na bramkę, bramkarz jednak obronił w dobrym stylu
  • 83'
    Z kornera nic nie wyszło, po chwili z akcja ruszyli rywala ale kapitalnym wślizgiem popisał się Gol i zakończył akcję Universitatei
  • 81'
    Ajjj było blisko, Kucharczyk główkował tuż przy słupku i bramkarz Rumunów z najwyższym trudem wybił piłkę na róg
  • 80'
    Kucharczyk do Żyro, ten odegrał do Saganowskiego, który przełożył sobie piłkę, huknął na bramkę ale trafił w plecy jednego z obrońców
  • 79'
    Akcja Cluj ale Jędza wyjaśnia sytuację
  • 77'
    Dość chaotyczna akcja Legii, w jej końcowej fazie futbolówki nie opanował Saganowski
  • 76'
    Wolny dla Legii z prawej strony pola karnego
  • 76'
    Radović w pole karne, ale wprost na głowę rosłego Rumuna
  • 75'
    Szybka pomoc lekarska i Monteiro już na nogach, a gra została wznowiona
  • 74'
    Chwila przerwy w grze, na murawie leży Monteiro
  • 72'
    Dobra akcja Legii. Radovic zagrał do Żyro, ten uderzył jakby od niechcenia, piłka otarła się o nogę rywala i poszybowała tuż nad poprzeczką
  • 72'
    Akcja lewą stroną Universitatei, dośrodkowanie ale Duszan Kuciak na posterunku
  • 70'
    Szarżował Kucharczyk, minął rywale, ale jego podanie padło łupem obrońców
  • 69'
    Rado spisuje się w środku pola, rywale nie mogą sobie z nim poradzić
  • 67'
    Kolejna akcja Legii, ale za mocne podanie do Żyro i od bramki zaczną rywale
  • 67'
    Próba lobu i zaskoczenia Dusana Kuciaka ale bardzo nieudana
  • 66'
    Żyro uderzył nam murem, ale także obok bramki
  • 65'
    Dobra akcja Rado, który minął rywala i został powalony na ziemię. Rzut wolny
  • 64'
    Wolny dla Cluj, za mocne zagranie, ale tam jeszcze naciskany Kuciak, i ratuje się wybiciem piłka na aut
  • 62'
    Go zagrał w pole karne do Żyro, ale ten wytrącony z równowagi i strata
  • 61'
    Żyro dorzucił w pole karne, tam Astiz jednak minął się z piłką
  • 61'
    Zmiany w ekipie rywali
  • 60'
    Jędza z łatwością minął rywala po prawej stronie boisku, dośrodkował w pole karne, tam jeden z piłkarzy zdołał wybić piłkę, ale przed polem karnym dopadł do niej Radović, ale pomylił sie naprawdę niewiele. Rzut rożny dla Legii
  • 58'
    Akcja rywali, ale niedokładne zagranie w pole karne i od bramki Kuciak
  • 56'
    Żółta kartka dla Rzeźniczaka
  • 55'
    Żyro uciekł rywalom, wyszedł na pozycję, ale źle zagrał do Saganowskiego
  • 54'
    Zagranie w pole karne Legii, ale za mocne i od bramki rozpocznie Dusan Kuciak
  • 53'
    Akcja Legii , ale Żyro z Rado przekombinowali
  • 50'
    Rado woła do Jędzy Królu - poda królu, zagraj królu ;-)
  • 50'
    Bramka dla Legii ale grubo po gwizdku - na spalonym był Michał Żyro
  • 49'
    W sumie aż 10 zmian - Kuciak - Jędzrzejczyk, Astiz, Żewłakow, Rzeźniczak - Gol, Łukasik, Radović - Żyro, Kucharczyk - Saganowski
  • 46'
    Na boisku sporo zmian, jest m.in ponownie Michał Kucharczyk
  • 45+14'
    Obie drużyny już na boisku, za chwilę początek drugiej połowy meczu
  • 45+14'
    Rozpoczęli
  • 45+2'
    Lisowski wygrał pojedynek z rywalem w polu karnym
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy meczu, legioniści prowadzą 1:0 po uderzeniu Damiana Zboźnia.
  • 43'
    Rumuni ruszyli z akcją, faul taktyczny Furmana
  • 42'
    Dośrodkowywał Furman, ale wprost w ręce rumuńskiego golkipera
  • 41'
    Zamieszanie w polu karnym Universitatei, Saganowski i... rzut rożny dla Legii
  • 40'
    Strzał Pacurana z dystansu ale bez problemu poradził sobie z nim Jałocha
  • 39'
    Akcja Rumunów ale kolejny raz dobrze rywala przeczytał Albert Bruce
  • 39'
    Faulowany Furman na środku boiska, wolny dla Legii
  • 38'
    Ładna akcja Widejki z Żurkiem zakończona wywalczenie rzutu rożnego
  • 38'
    Żurek dorzucił piłkę wprost na głowę Sulera, te główkował ale nad poprzeczką
  • 37'
    Akcja Legii, lewą stroną popędził Widejko, dośrodkował ale za głęboko i nic z tej akcji nie wyszło
  • 35'
    Groźna akcja Rumunów. Prostopadła piłka na prawo do Pacurana, ten zagrał w pole karne do Draghici, który uprzedził obrońców Legii i strzałem wślizgiem posłał futbolówkę tuż obok bramki
  • 32'
    Furman przejął piłkę przy linii bocznej, efektownie minął rywala, ale sędzia uznał że piłka wcześniej opuściła boisko
  • 31'
    Za mocne podanie do Pacurana i od autu wznowią grę legioniści
  • 30'
    Żurek do spółki ze Zboźniem przerwali kolejną akcję rywali
  • 29'
    Firtulescu zagrywał w pole karne ale za mocno i od bramki zacznie Jałocha
  • 28'
    Przedzierał się Draghici, ale będąc w asyście Cichockiego został uprzedzony przez Jałochę
  • 27'
    Rumuni próbowali konstruować akcję ofensywną, ale zrobili to bardzo chaotycznie i od bramki rozpocznie Jałocha
  • 25'
    Michała Kucharczyka zmienił Marek Saganowski i przejął opaskę kapitańską. miana jest zgodna z planami, Kucharz ma zagrać także w drugiej połowie
  • 25'
    Gra już została wznowiona
  • 24'
    dwie minuty na uzupełnienie płynów
  • 23'
    Żurek dośrodkował raz jeszcze, na dalszy słupek i tam o mało co Kucharczyk nie skierował piłki do siatki. Zabrakło mi kilku centymetrów
  • 22'
    Wolny dla Legii, Żurek dośrodkował w pole karne, ale arbiter nakazał powtórzenie stałego fragmentu gry
  • 21'
    Spokój Cichockiego, który z łatwością przerwał akcję rywali
  • 20'
    Ładne podanie od Zboźnia do Kucharczyka w pole karne, Michał jednak osaczony przez trzech rywali traci piłkę
  • 19'
    Długa piłka Furmana do Żurka, ale ciut za wysoko i od autu rozpoczną Rumuni
  • 18'
    Rumuni ruszają z atakiem, ale powstrzymuje ich Bartosz Żurek
  • 16'
    Dominik Furman zacentrował idealnie w pole karne do Damiana Zboźnia i ten pakuje piłkę do siatki po strzale głową
  • 15'
    1:0 dla Legii
  • 13'
    Legioniści wymieniają kolejne podania konstruując akcję. Ta zakończyła się niecelnym podaniem Olka Jagiełły
  • 12'
    Prostopadła piłka do Octaviana Draghici, ale ten uprzedzony przez czujnego Jałochę
  • 10'
    Universitatea w natarciu, strzelał Dragos Firtulescu ale obok bramki strzeżonej przez Konrada Jałochę
  • 8'
    Niedokładnie Furman w pole karne i piłka w posiadaniu rywali
  • 7'
    Faulował po prawej stronie pola karnego Widejko, rzut wolny. Dośrodkowanie w pole karne, ale wprost w ręce dobrze ustawionego Konrada Jałochy
  • 6'
    Nieporozumienie w szeregach obrony z Cluj, bliski przejęcia piłki Bartosz Żurek, zabrakło naprawdę niewiele
  • 4'
    Długa piłka do Kucharczyka z głębi pola, ale Kucharza odważnym wybiegiem uprzedził bramkarz z Rumunii już przed polem karnym
  • 3'
    Akcja prawą stroną Pacurana, ale poradził sobie z rywalem Bartosz Widejko
  • 2'
    Piłkarze z Rumunii wymieniają podania w obronie, wciąż jest bardzo gorąco więc raczej tempo meczu nie będzie rewelacyjne