Nagy uderzał sprzed pola karnego, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką
    Dobre dośrodkowanie Kucharczyka, Czerwiński starał się przedłużyć dogranie głową, ale akcji nikt nie zamykał
  • 87'
    Ostatnia zmiana w Zagłębiu. Igor Krzywkowski zastępuje na placu gry Dudka
  • 87'
    Makengo podaniem głową uruchomił Klamę, który wyszedł sam na sam z Malarzem. Doświadczony golkiper dobrze się jednak zachował i obronił uderzenie rywala
  • 85'
    W ostatnich kilkunastu minutach dzieje się na murawie niewiele. Z boiska wieje nudą, widać, że spotkanie dobiega końca...
  • 83'
    Kolejna zmiana wśród gospodarzy. Marcin Mączka wchodzi w miejsce Dawida Ryndaka
  • 82'
    Ryndak znowu znalazł się w niezłej sytuacji, ale ma dziś źle nastawiony celownik - huknął wysoko nad bramką
  • 81'
    Kucharczyk w pole karne do Chukwu, ale Nigeryjczyk sam nie wiedział, w którą stronę pobiec i w efekcie nie doszedł do piłki mimo niezłego dogrania Polaka
  • 80'
    Fabian Klama w miejsce Martina Pribuli
  • 79'
    Błąd Bogusławskiego przy wyprowadzeniu piłki, ale po chwili były legionista sam naprawia swoją pomyłkę
  • 77'
    Zmiana w Zagłębiu. Na boisku melduje się Wojciech Bala, który zastępuje Matusiaka
  • 77'
    Warto odnotować, że w pierwszej połowie bliżej prawego obrońcy grał Czerwiński. Teraz nastąpiła zmiana i to Rzeźniczak pełni obowiązki prawego stopera
  • 77'
    Rzut rożny dla Legii, ale bez efektu w postaci zagrożenia
  • 76'
    Świetna piłka na lewą flankę, ale Ryndak fatalnie kończy akcję kopiąc piłkę w ręce Malarza
  • 75'
    Kucharczyk dobrze uruchomił w ofensywie Kopczyńskiego, ale jego dośrodkowanie zostało zbalokowane
  • 74'
    Zgodowe przyśpiewki coraz głośniejsze "Legia i Zagłębie, Zagłębie i Legia" słyszalne z trybun
  • 73'
    Obaj trenerzy ze spokojem oglądają spotkane. Mimo dużej strefy technicznej, Jacek Magiera i Dariusz Banasik nie podnoszą się z ławki rezerwowych
  • 73'
    Uderzenie Dawida Ryndaka sprzed pola karnego ożywiło stadion, ale strzał poszybował minimalnie obok bramki Malarza
  • 71'
    Legia częściej atakuje lewą flanką. Dobrze i regularnie do akcji ofensywnych podłącza się Łukasz Broź
  • 70'
    Dośrodkowanie Chukwu z prawej strony boiska, lecz... obrona rywali nie miała kłopotu, by zażegnać cała sytuację
  • 69'
    Broź w pole karne, ale piłkę wybija głową Sierczyński
  • 68'
    Chukwu głową, dobijał Matić, ale piłka leci obok bramki. Ponownie Chorwat był jednak na spalonym
  • 66'
    Matić był bliski wyjścia sam na sam ze Skabą, ale jednocześnie był na spalonym, co zauważył sędzia i przyznał piłkę gospodarzom
  • 65'
    Nagy uderzał z rzutu wolnego, ale Skaba pewnie złapał piłkę
  • 63'
    Malarz zmuszony interweniować przed polem karnym, ale wygrywa pojedynek szybkościowy z rywalem i wybija piłkę na aut
  • 62'
    Kopczyński musiał poczekać na wejście na boisku, ale zastępuje właśnie Moulina
  • 60'
    Rzut wolny po faulu na Węgrze. Piłka szybko wybita przez obrońców i Zagłębie ruszyło z kontrą. Ostatecznie futbolówkę stracił pod polem karnym Łuczak
  • 59'
    Kolejna zmiana w stołecznym zespole. Na boisko wchodzi Kopczyński. W tym samym czasie opatrywany przez lekarzy jest Nagy
  • 58'
    Hamalainen płasko dogrywał piłkę w pole karne w kierunku Chukwu, ale Nigeryjczyka ubiegł Bogusławski i wybił futbolówkę
  • 55'
    Na boisku na razie wiele się nie dzieje. Obie drużyny dosyć spokojnie rozgrywają piłkę. Brakuje większych zrywów
  • 54'
    Zagłębie również w przerwie dokonało zmian. Skaba wszedł za Fabisiaka, Wiktorski za Najemskiego, Bogusławski za Markowskiego, Sierczyński za Udovicicia, a Makengo za Fidziukiewicza.
  • 52'
  • 49'
    W Legii niektórzy zmienili pozycję. Obecnie warszawiacy występują w następującym ustawieniu: Malarz - Nawotka, Rzeźniczak, Czerwiński, Broź - Kucharczyk, Hamalainen, Moulin, Nagy - Chukwu - Matić
  • 49'
    Co ciekawe, w bramce Zagłębie pojawił się Wojciech Skaba. Były legionista w trakcie rozgrzewki gorąco przywitał się z trenerem Krzysztofem Dowhaniem
  • 48'
    Węgier otrzymał piłkę z głębi pola, znalazł się w polu karnym i dobrze wykorzystał szansę
  • 46'
    Rozpoczynamy drugą połowę
  • 46'
    Zmiany w Legii: Weszli Malarz, Nawotka, Chukwu i Matić. Zeszli Cierzniak, Odjidja-Ofoe, Guilherme oraz Radović.
  • 46'
    2:1! Dominik Nagy!
  • 45'
    Kolejne dośrodkowanie Udovicicia z lewej flanki, ale tym razem jego akcji nie zamykał żaden kolega
  • 45'
    Kucharczyk uderza ponad poprzeczką, a sędzia po chwili kończy pierwszą połowę. Po 45 minutach jest 1:1
  • 42'
    Guilherme rozegrał piłkę na lewą flankę, ale po chwili na spalonym był Kucharczyk
  • 42'
    Znowu akcja duetu Udovicić - Fidziukiewicz. Pierwszy podawał, drugi znalazł się w polu karnym, ale za bardzo się pogubił i jego strzał poszybował obok bramki
  • 40'
    Łuczak uderzył z pierwszej piłki z dystansu, ale jakości znanej z dzisiejszych strzałów Fidziukiewicza zabrakło ;).
  • 39'
    Matusiak faulowany w środku pola przez Moulina
  • 38'
    Strata sosnowiczan w środku pola, dobrze z kontrą wyszedł Guilherme, który dograł w pole karne, a tam dosłownie o sekundy do futbolówki spóźnił się Odjidja-Ofoe, który nie trafił w piłkę. Gdyby Belg choćby dotknął futbolówkę, musiałaby wpaśc do siatki
  • 37'
    Akcje legionistów, ale ponownie do piłki szybciej dochodzi golkiper Zagłębia, Wojciech Fabisiak
  • 35'
    Tak wyglądała chwila, w której do siatki trafiał "Kuchy"
  • 34'
    Udovicić popisał się kolejnym dobym dośrodkowaniem. Fidziukiewicz oszukał obrońców, trzeci raz w tym meczu uderzył z woleja (!) i sprawił wiele kłopotów Cierzniakowi. Ten sparował futbolówkę na słupek i ostatecznie piłka została wybita
  • 34'
    Pomocy medyków potrzebuje gracz Zagłębia
  • 32'
    Dudek zagrał piłkę w pole karne, ale Czerwiński głową zażegnał zagrożenie
  • 31'
    Budek do Dudka, ten do Fidzukiewicza, ten odgrywa do Łuczaka i tak mniej więcej wygląda obecnie gra. Dosyć jednostajne tempo
  • 31'
    Udovicić nabija Guilherme i rzut rożny dla miejscowych
  • 29'
    Odjidja-Ofoe ruszył środkiem pola, zagrał do Kucharczyka, który osamotniony walczył z dwoma stoperami. Legionista traci jednak piłkę
  • 28'
    Gra toczy się głównie w środku. Tempo trochę spadło
  • 27'
    Dośrodkowanie w pole karne, ale defensorzy dobrze radzą sobie z próļą warszwiaków
  • 25'
    Rozegranie na lewą stronę, tam faulowany Ofoe i rzut wolny dla warszawiaków
  • 23'
    Na stadionie Zagłębia powinno pojawić się jeszcze wielu kibiców. Pod kołowrotkami są duże kolejki, podobnie wygląda sytuacja pod kasami, gdzie wiele osób kupuje jeszcze bilety
  • 23'
    Odjidja-Odoe dogrywa piłkę... prosto w ręce bramkarza
  • 21'
    Kontra sosnowiczan, ale dobrze interweniują obrońcy Legii. Rzut rożny dla Zagłębia, a po chwili powtórka
  • 21'
    Dudek dośrodkował piłkę z narożnika, Cierzniak ją wypiąstkował i nadal w posiadaniu futbolówki gospodarze
  • 19'
    Kucharczyk do Guilherme, ale Brazylijczyk był na spalonym
  • 17'
    Zagłębie prezentuje naprawdę ofensywny futbol. Sosnowiczanie byli bliscy strzelania gola na 2:1, Fidziukiewicz znowu uderzał z woleja, ale futbolówka odbiła się od wewnętrznej strony słupka i przeturlała się po linii. Dobijał Pribula, ale był na pozycji spalonej i nie mogło być mowy o uznaniu bramki
  • 15'
    Na stadionie sporo osób. "Na oko" można stwierdzić, że obiekt wypełnił się ponad w połowie. Pojawiają się zgodowe pieśni, ale dopingu trwającego cały czas, nie ma
  • 14'
    Odjidja-Ofoe do Hamalainena, ten zdecydował się na strzał z dystansu z około 25 metrów, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką
  • 12'
    Dośrodkowanie w pole karne ze strony Kucharczyka. Do akcji podłączył się Jakub Rzeźniczak, który finalizował dośrodkowanie strzałem głową. Uderzenie poszybowało jednak obok słupka
  • 10'
    Szybkie wyrównanie. Zagłębie przeprowadziło akcję prawą flanką, piłka zostala dośrodkowana w pole karne przez Budka, a tam mający sporo miejsca Fidziukiewicz huknął z woleja i nie dał szans Cierzniakowi
  • 9'
    1:1 - Michał Fidziukiewicz
  • 8'
    1:0! Michał Kucharczyk
  • 8'
    Miroslav Radović zjawił się na prawej flance z piłkę, dośrodkował w pole karne, a tam do futbolówki dopadł Michał Kucharczyk, który bez asysty obrońców, z dużym spokojem, skierował ją głową do siatki
  • 7'
    Fidziukiewicz próbował zagrania "w uliczkę", ale nie zrozumiał się z partnerem i do futbolówki dopadł Broź. Czas na akcję warszawiaków
  • 5'
    Guilherme dorzucał ,piłkę w pole karne z rzutu wolnego, ale futbolówkę szybko wybija Udovicić
  • 4'
    Zagłębie na razie bez kompleksów. Drużyna trenera Banasika gra wysoko, stosuje pressing na połowie warszawiaków i próbuje konstruować szybkie ataki
  • 2'
    Fidziukiewicz ruszył z kontrą po stracie futbolówki w środku pola, ale wypychany na bok przez Czerwińskiego, oddał strzał, z którym kłopotu nie miał Cierzniak
  • 1'
    Rzut wolny dla Zagłębia na lewej stronie boiska. Łuczak dośrodkował futbolówkę, ale piłkę wybili stoperzy mistrzów Polski
  • 0
    Minuta ciszy, ku czci zmarłego kibica Zagłębia. Legioniści rozpoczną od środka
  • 0
  • 0
    Piłkarze wyszli na boisko. Jesteśmy już po powitaniu obu drużyn. Za sekundę zaczynamy
  • 0
    Zespoły zakończyły już rozgrzewkę. Czekamy aż wyjdą na boisko
  • 0
    Na ławce pozostają: Malarz, Nawotka, Jodłowiec, Kopczyński, Chukwu oraz Matić
  • 0
    Witamy! Już o godzinie 11:00 rozpocznie się sparingowy mecz pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Legią Warszawa! Skład "Wojskowych" wygląda następująco: Cierzniak - Broź, Czerwiński, Rzeźniczak, Nagy - Hamalainen, Moulin - Guilherme, Odjidja, Radović - Kucharczyk.‬
Zagłębie SosnowiecLegia Warszawa

10' Michał Fidziukiewicz