77'
  • 90+2'
    Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze materiały pomeczowe
  • 90+1'
    Koniec meczu! Legia Warszawa zremisowała 1:1 z FC Nordsjealland w ramach sparingu przygotowującego do drugiej części sezonu. Na listę strzelców wpisali się Mathias Ramussen oraz Adam Hlousek. Legioniści spisali się poprawnie, stosowali wysoki pressing i mogą być zadowoleni z tego spotkania. Już jutro gracze Jacka Magiery wrócą do Warszawy, a za osiem dni zmierzą się w Ekstraklasie z Arką Gdynia
  • 89'
    Centra Guilherme, piłka minęła wszystkich zawodników i nie wpadła do siatki. Szkoda
  • 88'
    Nagy do Hlouska, Czech próbował dośrodkować, lecz został zablokowany. Korner
  • 87'
    Broź faulowany przez Rasmussena na połowie Duńczyków
  • 85'
    Bartolec otrzymał piłkę z głębi pola, chciał dośrodkować, ale Pazdan powstrzymał zapędy Chorwata i przeczytał jego zamiary
  • 83'
    Broź nie doskoczył do piłki i Duńczycy ruszyli do kontrataku, lecz Nagy skutecznym wślizgiem zażegnał niebezpieczeństwo
  • 82'
    Rasmussen sfaulował Guilherme. Grę wznowi Legia
  • 81'
    Guilherme wrzucił piłkę, na pierwszy słupek zbiegł Necid, ale było zbyt ciasno, aby wycisnąć więcej z tej akcji
  • 80'
    Centra Hlouska przecięta przez Mumina
  • 79'
    Szymański wtargnął w "szesnastkę" i dośrodkował płasko, piłka ponownie do niego trafiła, ale po kolejnym dośrodkowaniu nieczysto w futbolówkę uderzył Guilherme
  • 79'
    Małachowski wchodzi, Kopczyński schodzi
  • 78'
    Duńczycy mogli wyjść na prowadzenie, ale Majecki dobrze wyszedł i złapał piłkę
  • 76'
    Żółta kartka dla Jodłowca za powstrzymanie groźnej kontry. "Jodła" chciał naprawić błąd Kopczyńskiego
  • 75'
    Jodłowiec zagrał do Guilherme, Brazylijczyk chciał uderzyć, lecz został zablokowany przez Mumina
  • 75'
    Teraz Szymański posłał piłkę do Brozia, prawy defensor się cofnął i dośrodkował lewą nogą. Rywale przejęli piłkę
  • 74'
    Szymański wymanewrował dwóch zawodników i podał do Guilherme. Brazylijczyk dośrodkował, ale Jensen przechwycił futbolówkę
  • 72'
    Szymański zabrał się do kontry i podał do Nagya, lecz zrobił to trochę za lekko i ostatecznie Węgier nie zagroził bramce przeciwników
  • 71'
    Szymański wpadł w pole karne i płasko zagrał wzdłuż "szesnastki". Piłkę przejął Hlousek i pewnym strzałem pokonał Jensena. Mamy remis!
  • 70'
    Centra Guilherme, Jodłowiec wpakował piłkę do siatki, ale arbiter uznał, iż pomocnik Legii sfaulowany Jensena
  • 70'
    1:1! Hlousek!
  • 69'
    Legioniści mogli doprowadzić do wyrównania za sprawą... Jensea. Golkiper Nordsjaelland chciał przyjąć piłkę nogą. Gdyby futbolówka toczyła się nieco płynniej, bramkarz nie zdążyłby jej musnąć
  • 69'
    Strzał Guilherme z lewej nogi był niecelny, ale będzie rzut rożny
  • 67'
    Hlousek nie dał się ograć Frese na lewej flance i grę wznowi Majecki
  • 66'
    Żółta kartka dla Hlouska, który nieprzepisowo zatrzymał Frese'a
  • 64'
    Warszawiacy wyszli z kontrą, stracili piłkę, lecz diametralnie szybko ją odzyskali
  • 63'
    Aut dla rywali. Nagy świetnie wrócił teraz do defensywy
  • 62'
    Nagy rozpędził się z piłką i mimo ataku ze strony rywala, wywalczył róg
  • 62'
    Centra Guillherme, ale legioniścii nie zmienili toru lotu piłki. Główkował Necid, lecz zrobił to niecelnie
  • 61'
    Bartolec zmienił z kolei Johansson
  • 60'
    Roszada w Legii. Guilherme zastępuje Vadisa
  • 59'
    "Kopa" świetnie przerzucił piłkę na drugą stronę do Odjidji-Ofoe, Gdyby Belg klatką piersiową zgrał futbolówkę do Nagya, mielibyśmy groźną sytuację
  • 59'
    Vadis stracił równowagę i upadł po kontakcie z przeciwnikiem, lecz sędzia nie wskazał na "wapno"
  • 59'
    Pazdan napomniany żółtym kartonikiem
  • 58'
    Vadis bez przyjęcia chciał zagrać do Hlouska, lecz Czech musiał uznać wyższość oponenta, który miał bliżej do futbolówki
  • 57'
    Korner dla przeciwników. Dobrze piłkę głową wybił jednak Kopczyński
  • 55'
    Szymański wypuścił piłkę do Necida, Czech uniknął spalonego, lecz miał trudną sytuacje. Strzał oddał jeszcze Nagy, ale był zablokowany
  • 53'
    Gol dla Nordsjaelland. Bramkę dla Duńczyków zdobył Rasmussen, który z zimną krwią pokonał Majeckiego
  • 52'
    Nagy złapany na pozycji spalonej
  • 50'
    Broź podał do Odjidji-Ofoe, ale Polak popisał się niedokładnym zagraniem w kierunku Belga
  • 49'
    Pazdan mógł otworzyć drogę rywalom do bramki, ale na szczęście w całej sytuacji zorientował się Majecki. Następnie "Pazdek" źle zagrał do Nagya
  • 49'
    Necid powinien strzelić gola po podaniu Vadisa, lecz Runarsson stanął na wysokości zadania
  • 47'
    Dodatkowo w miejsce Malarza pojawił się Majecki
  • 46'
    Nagy zmienił Radovicia
  • 45+15'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+14'
    Oba zespoły już na murawie
  • 45+6'
    Legioniści w pierwszej odsłonie byli stroną przeważającą, starali się grać kombinacyjnie, lecz w kluczowych momentach brakowało ostatniego podania lub wykończenia akcji. Widać, że Vadis i Radović chcą rozruszać zespół. Dobrze spisuje się także ruchliwy Szymański. 17-latek dwukrotnie uderzał na bramkę rywali i był niezwykle zaangażowany na boisku
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia remisuje z Nordsjaelland 0:0
  • 44'
    Mohammed wyszedł z kontrą i podał do Rasmussena, który kropnął z dystansu bardzo niecelnie
  • 43'
    Necid zastawił się i został sfaulowany w środkowej strefie boiska
  • 41'
    Dwie straty w środku pola zanotował Odjidja-Ofoe, ale defensywa "Wojskowych" spisała się poprawnie i nie pozwoliła przeciwnikom na zbyt wiele
  • 40'
    Vadis podał na prawą flankę do Brozia, lecz jego dośrodkowanie przechwycił Runarsson
  • 39'
    Jodłowiec fenomenalnie wypatrzył Radovicia, "Rado" zwiódł rywala, lecz jego strzał został zablokowany. Legionista sygnalizował jeszcze rękę rywala, ale arbiter nakazał grać dalej
  • 36'
    Odjijda-Ofoe otrzymał piłkę od Radovicia i huknął z pierwszej piłki, ale Rasmussen tylko odprowadził futbolówkę wzrokiem poza linię końcową
  • 35'
    Duńczycy chcieli zagrozić bramce Malarza, ale warszawiacy skutecznie się bronią i tworzą pewny monolit z tyłu
  • 34'
    Jędrzejczyk przedarł się i zagrał do Vadisa. Belg uruchomił Radovicia, który finalnie dośrodkował, ale centra nie znalazła adresata. Następnie na strzał zza "szesnastki" zdecydował się Szymański. "Sebek" próbował dokręcić piłkę, lecz pomylił się
  • 32'
    Broź wycofał do Pazdana, stoper nieczysto trafił w futbolówkę, lecz na szczęście rywale nie skorzystali z tego
  • 31'
    Jędrzejczyk wypatrzył na prawej stronie Brozia, który zacentrował, ale Duńczycy oddalili zagrożenie. Po chwili Szymański wpadł w pole karne zszedł do środka i kropnął z lewej nogi. Bramkarz z problemami, ale sparował futbolówkę na korner
  • 29'
    Radović faulowany przez Mumina
  • 28'
    Broź do Necida, Czech dobrze się zastawił. Po chwili Jodłowiec chciał włączyć się w akcję ofensywną, lecz stracił piłkę
  • 27'
    Vadis do Szymańskiego, "Seba" zacentrował, ale Runarsson wzorcowo chwycił futbolówkę i uspokoił swój zespół
  • 26'
    Teraz "Brozio" przegrał pojedynek z zawodnikiem Nordsjaelland
  • 25'
    Broż wykorzystał błąd rywala, pognał z piłką i miękko wrzucił piłkę, ale Vadis nie wpisał się na listę strzelców
  • 24'
    Lund otrzymał futbolówkę z głębi pola na lewą flankę, lecz nie dobiegł do niej i grę wznowi Malarz
  • 22'
    Pazdan, będąc pod naciskiem Asante, wybił piłkę poza linię boczną
  • 21'
    Legioniści pozwolili na swobodę rywalom, którzy wbiegli w pole karne, lecz akcja szybko spaliła na panewce
  • 20'
    Runarsson popełnił błąd techniczny, którego jednak nie wykorzystał "Necka"
  • 18'
    Pazdan zagrał do Odjidji-Ofoe, Belg popisał się kapitalnym przeglądem pola i wypuścił Necida, lecz Czech nie zdołał skierować futbolówki do siatki
  • 17'
    Dobrze w odbiorze popracował teraz Kopczyński, który przerwał akcję oponentów
  • 16'
    Faul Szymańskiego na graczu Nordsjaelland
  • 15'
    Świetny atak Legii, kilku legionistów popędziło na bramkę Runerssona. Vadis dośrodkował, ale rywale wyłuskali futbolówkę
  • 14'
    Lund zacentrował płasko w "szesnastkę", ale Pazdan bez namysłu wyekspediował futbolówkę
  • 12'
    Jodłowiec do Radovicia, ten źle podał do partnera, lecz szybko naprawił swój błąd. Ostatecznie z akcji nic nie wyszło
  • 12'
    Warszawiacy zastosowali teraz wysoki pressing i wywalczyli aut, dzięki Szymańskiemu. Po chwili Necid upadł w polu karnym, lecz arbiter nawet nie drgnął
  • 10'
    Jeden z gości wrzucił piłkę prawej strony, lecz Malarz i asekurujący go Jędrzejczyk zażegnali niebezpieczeństwo
  • 9'
    Centra przeciwników z rzutu rożnego, ale Pazdan wybił futbolówkę. Odjidja-Ofoe próbował uruchomić Szymańskiego, lecz "Seba" nie dopadł do piłki
  • 7'
    Szymański zagrał do Necida, a Czech chciał błyskawicznie odegrać do gracza z rocznika '99, lecz była to nieudana próba
  • 6'
    Stały fragment rozegrany na krótko, legioniści wyszli z opresji, ale tylko na moment. Nordsjealland wygarnęli piłkę spod nóg i otrzymali kolejny korner, który nie przyniósł pożądanych efektów
  • 5'
    "Wojskowi" spokojnie rozgrywają piłkę, lecz błąd popełnił Malarz. Golkiper Legii źle przyjął futbolówkę i rywale otrzymali rzut rożny
  • 3'
    Duńczycy popędzili z kontrą, Asante chciał dogrywać w pole karne, lecz na jego drodze stanął Pazdan. Korner
  • 2'
    Mumin nieprzepisowo powstrzymał "Rado"
  • 1'
    Radović od razu szukał Necida, lecz piłkę przechwycili goście. Futbolówkę przejął jednak Vadis, zagrał do Necida, który był faulowany
  • 0
  • 0
    Obie ekipy już na boisku. Zaraz zaczynamy!
  • 0
    W rezerwie pozostają: Majecki, Guilherme, Nagy, Aleksandrow oraz Kulenović
  • 0
    Skład Legii: Malarz - Broź, Jędrzejczyk, Pazdan, Hlousek - Kopczyński, Jodłowiec - Szymański, Odjidja-Ofoe, Radović - Necid
  • 0
    W trykocie Legii po raz pierwszy na boisku zobaczymy Tomasa Necida
  • 0
    Rywalem Legii będzie duńskie FC Nordsjaelland
  • 0
    Już o 18:00 odbędzie się ostatni sparing Legii Warszawa w La Mandze!
Legia WarszawaFC Nordsjaelland
53'

53' Mathias Rasmussen