38'
43'
49'
  • 90+5'
    Legia przegrała w sparingu 1:2 z Arminią Bielefeld. Już w piątek legioniści zmierzą się z Grasshopper Zurich w kolejnej grze kontrolnej przygotowującej do drugiej części sezonu
  • 90+5'
    Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze materiały pomeczowe
  • 90+3'
    Koniec meczu!
  • 90+2'
    Urbański został sfaulowany przez rywala w środku pola
  • 90+2'
    Czerwiński wypatrzył Chukwu, ale ten źle odegrał piętką do partnera
  • 89'
    Centra Hołowni, ale przeciwnicy wybili piłkę na korner
  • 88'
    Jeden z rywali został złapany na spalonym na prawej stronie
  • 88'
    Chukwu został sfaulowany blisko pola karnego. Będzie szansa na wyrównianie
  • 87'
    Rzut wolny. Hołownia zacentrował praktycznie z tej samej pozycji, co parę chwil wcześniej, zagrał dochodzącą piłkę, lecz żadnen z partnerów nie skieorwał jej do siatki
  • 85'
    Stały fragment gry dla warszawiaków. Hołownia dośrodkował, lecz sędzia dopatrzył się przewinienia jednego z legionistów
  • 83'
    Rzut wolny dla Legii po faulu Staude na Broziu
  • 81'
    Broź nie poradził sobie ze Staude, ale wywalczył aut. Po chwili arbiter liniowy odgwizdał faul Chukwu
  • 79'
    Hołownia wypuścił w pole karne Jodłowca, ale akcja spaliła na panewce
  • 78'
    Urbański nieodkładnie zagrał do Nagy'ego, Węgrowi odskoczyła futbolówka, którą przejęli przeciwnicy
  • 76'
    Hołownia dośrodkował, ale Davari chwycił futbolówkę i uspokoił grę
  • 75'
    Uderzenie z dystansu Schutza poszybowała obok słupka Cierzniaka
  • 74'
    Hołownia stracił piłkę w środku pola. ale Niemcy nie wykorzystali tego i pogubili się
  • 73'
    Staude chciał zgrywać do Hołoty, ale legioniści nie pozwolili na to podanie
  • 72'
    Spokojniejszy fragment gry. Oba zespoły wzajemnie się kontrolują
  • 70'
    Aleksandrow zagrał do Brozia, ten wycofał do Czerwińskiego. Po chwili Hołownia rozpędził się na skrzydle i wrzucił piłkę, lecz nic z tego nie wyszło
  • 68'
    Dośrodkowanie, jeden z rywali strącił piłkę głową, lecz Cierzniak z problemami, ale jednak wyłapał futbolówkę i zażegnał niebezpieczeństwo
  • 67'
    Korner wywalczyli teraz gracze Krammy'ego
  • 66'
    Arminia chciała zaskoczyć "Wojskowych", jeden z jej zawodników wpadł w "szesnastkę", uderzył, lecz Cierzniak spokojnie obronił to uderzenie
  • 63'
    Legioniści trochę przecisnęli, ale jak na razie Arminia dzielnie się broni
  • 63'
    Rywale zmieniają praktycznie całą jedenastkę
  • 61'
    Urbański został nieprzepisowo zatrzymany przez oponenta w środkowej strefie boiska. Zespół Magiery szybko przedostał się pod pole karne rywali, Broź oddał nawet strzał, ale został zablokowany
  • 60'
    Urbański długim podanie szukał Nagy'ego, lecz Węgier nie dopadł do futbolówki zagranej nieco za mocno
  • 59'
    Rzut rożny dla stołecznego klubu. Aleksandrow dośrodkował, lecz przeciwnicy poradzili sobie z tą centrą
  • 56'
    Hemlein przerzucił piłkę na Voglsammera, ten zszedł do środka i kropnął, lecz został zablokowany. Korner również nie przyniósł pożądanych efektów i to legioniści wyszli z opresji
  • 55'
    Dobrze zainterweniował w bramce Cierzniak. Golkiper bez problemów wyłapał dośrodkowanie z lewej flanki
  • 54'
    Rywale będą mieli stały fragment gry na połowie warszawiaków. Legioniści wybili piłkę na aut, konkretnie Czerwiński
  • 52'
    Aleksandrow przejął piłkę i wywlaczył rzut wolny na wyskości pola karnego
  • 52'
    Nagy zacentrował, lecz Niemcy wyekspediowali piłkę poza linię boczną
  • 50'
    Chukwu otrzymał futbolówkę od Czerwińskiego, ale został osaczony przez rywali i stracił ją. Goście próbowali przeprowadzić kontrę, lecz legioniści zdążyli wrócić do obrony i załatać dziurę
  • 49'
    Ważna interwencja Dąbrowskiego w defensywie. Po chwili Aleksandrow źle podał do Brozia
  • 49'
    Nagy faulowany w środku pola
  • 48'
    Urbański zagrał do Hołowni, "Hołek" skierował futbolówkę na Nagy'ego, lecz był spalony
  • 47'
    Rzut wolny dla Armini, lecz niemiecki zespół spokojnie rozgrywa piłkę
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 46'
    Broź nastrzelił Nothe na własnej połowie. Aut dla "Wojskowych"
  • 45+10'
    Skład Legii na drugą połowę będzie prezentował się następująco: Cierzniak - Broź, Czerwiński, Dąbrowski, Hołownia - Aleksandrow, Urbański, Jodłowiec, Nagy - Kulenović, Chukwu
  • 45+2'
    Legia po pierwszej połowie przegrywa z Arminią 1:2. Gole strzelali: Hamalainen, Nothe i Hamlein
  • 44'
    Kontra Arminii. Christoph Hemlein otrzymał piłkę na prawej flance i płaskim strzałem pokonał Malarza
  • 42'
    Legioniści oddali rywalom piłkę
  • 41'
    Jeden z zawodników Arminii znów potrzebuje pomocy lekarskiej
  • 39'
    Dla Legii bramkę zdobył Hamalainen. Wyrównał Nothe
  • 36'
    Gol dla Legii!
  • 34'
    Pazdan nie opanował futbolówki i wyszedł z nią na aut. Obrońca wybił ją dalej, żeby jego koledzy mogli się wrócić na swoją połowę
  • 33'
    Groźna akcja Arminii prawą stroną. Legioniści wyszli jednak z opresji. Korner
  • 33'
    Voglsammer oddał strzał głową, ale piłka poleciała obok bramki
  • 32'
    Kolejne starcie. Tym razem legioniści faulowali na wysokości pola karnego Arminii
  • 28'
    Jeden z zawodników Arminii potrzebuje pomocy lekarskiej po starciu z legionistą
  • 27'
    Arminia długo wymienia podania na połowie Legii, lecz nic tego nie wynika
  • 25'
    Legioniści zostali chwilowo zepchnięci do defensywy, ale nie pozwolili przeciwnikom oddać strzału
  • 23'
    Kucharczyk posłał płaskie dośrodkowanie z prawej strony, ale futbolówkę przejęli defensorzy
  • 22'
    Pazdan posłał długie podanie lewą nogą, ale Hesi złapał futbolówkę
  • 20'
    Kolejna kontra Arminii. Niemcom brakuje na szczęście na razie ostatniego podania
  • 18'
    Obydwie drużyny nie zamierzają odpuszczać. Sędzia często używa gwizdka i przerywa grę
  • 16'
    Radović próbował uruchomić długim podaniem Kazaiszwiliego, ale Hesi przejął futbolówkę
  • 14'
    Groźna centra w pole karne Legii, ale strzał zawodnika Arminii był zablokowany. Korner
  • 13'
    Długą piłkę zagraną za obrońców Legii przejmuje Malarz
  • 12'
    Legia założyła wysoki pressing na rywalach i niemiecki klub pogubił się. Aut dla Legii
  • 11'
    Radović faulował przeciwnika na połowie Arminii
  • 10'
    Legioniści po rzucie wolnym domagali się kornera, ale sędzia nakazał grać Arminii od bramki
  • 9'
    Kontra Legii. Jędrzejczyk został sfaulowany na wysokości pola karnego rywali
  • 7'
    Radović atakowany był przez dwóch zawodników. Serb stracił piłkę, ale zaraz sfaulował rywala
  • 5'
    Szymański posłał centrę z rzutu rożnego, ale obrońcy wybili piłkę
  • 4'
    Błąd legionistów, ale rywale go nie wykorzystali. Piłkarz Arminii znalazł się na spalonym
  • 3'
    Akcja Arminii. Malarz wybiegł poza pole karne i powstrzymał gracza niemieckiego klubu
  • 2'
    Legia stara się wciągnąć rywali na swoją połowę
  • 1'
    Arminia wywalczyła aut na wysokości pola karnego Legii
  • 1'
    Akcja Arminii. Legioniści wybili piłkę na rzut rożny
  • 0
    Zaczęło się!
  • 0
    13:13 - Wśród rezerwowych znajdują się: Majecki, Nawotka, Żyro, Michalak, Małachowski
  • 0
    13:11 - Legia w I połowie: Malarza - Jędrzejczyk, Wieteska, Pazdan, Hlousek - Kucharczyk, Szymański, Kopczyński, Radović - Hamalainen - Kazaiszwili
  • 0
    13:12 - Cierzniak - Broź, Czerwiński, Dąbrowski, Hołownia - Aleksandrow, Urbański, Jodłowiec, Nagy - Kulenović, Chukwu
  • 0
    13:10 - Prezes Leśnodorski rozwiał wątpliwości i podał składy legionistów na obie połowy.
  • 0
    13:00 - Witamy. Piłkarze Legii o godzinie 16:00 rozegrają pierwszy sparing w okresie przygotowawczym. Warszawiacy zmierzą się z niemiecką Arminią Bielefeld na stadionie w Benidormie
Legia WarszawaArminia Bielefeld
38'

38' Cristopher Nothe

43'

43' Christoph Hemlein