87'
  • 90+4'
    Na więcej nie starczyło czasu. Koniec meczu. Borussia - Legia 3:3.
  • 90+3'
    Legia zwietrzyła swoja szansę, przycisnęła. Przed szansą był Czarnowski ale nie wykorzystał okazji.
  • 88'
    Nawotka podał do Szymańskiego. Pomocnik przyjęciem minął dwóch zawodników, kropnął zza pola karnego i trafił do siatki
  • 87'
    Leleno wycofał piłkę do Nawotki. Legionista posłał centrę, ale futbolówkę wybił stoper żółto-czarnych
  • 87'
    Legia wyrównała! Szymański strzelił kolejnego gola
  • 84'
    Napastnika Borussii złapał skurcz. Snajper potrzebował pomocy lekarskiej
  • 83'
    Rzut rożny dla Borussii. Niemcy nie spieszą się z wykonaniem kornera. W końcu poszła centra ze stałego fragmentu gry, do strzału doszedł Amenyido, ale Majecki złapał futbolówkę
  • 82'
    Złe dośrodkowanie w pole karne Borussii. Piłka wyleciała poza boisko
  • 81'
    Amenyido wjechał w Małachowskiego. Sędzia pokazał pomocnikowi żółtą kartkę.
  • 80'
    Hołownia zaczął kiwać się we własnym polu karnym. Obrońca stracił piłkę, Larsen wyłożył ją Amenyido i pomocnik skierował futbolówkę do siatki
  • 79'
    Borussia przycisnęła i strzeliła gola...
  • 77'
    Borussia rozklepała Legię. Warszawiacy byli bezradni, ale Majecki uratował swoich kolegów
  • 76'
    Małachowski przerwał akcję Borussii na skrzydle
  • 75'
    Amenyido zmienia Yilmana. Leleno zaś zmienia Michalaka
  • 74'
    Szczepański długo zwlekał z podaniem i został zablokowany. Aut dla gości
  • 72'
    Drugi rożny nie sprawdził problemów Borussii
  • 72'
    Larsen po raz kolejny próbował pokonać Majeckiego, ale golkiper Legii sparował piłkę
  • 71'
    Czarnowski od razu mógł wpisać się na listę strzelców. Michalak posłał mu prostopadłą piłkę, ale napastnik zawahał się przez chwilę i został zablokowany w polu karnym
  • 71'
    Mocna centra z rożnego. Bramkarz jednak znów wybił piłkę na róg
  • 70'
    Czarnowski zmienia Kulenovicia
  • 68'
    Larsen uderzył prosto w mur
  • 68'
    Wanner faulował Michalaka, gdy Legia wyprowadzała kontrę
  • 67'
    Kombinacyjna akcja Borussii. Larsen znalazł się w dogodnej sytuacji, ale w sytuacji sam na sam z Majeckim przegrał pojedynek z bramkarzem Legii
  • 67'
    Urbański faulował przeciwnika blisko "szesnastki" Legii. Groźna sytuacja dla rywali
  • 66'
    Borussia długo rozgrywa akcję. Legioniści jednak mądrze przesuwają się w defensywie
  • 64'
    Mangala przerzucił piłkę na prawą stronę, ale w porę interweniował Żyro
  • 63'
    Ryczkowski za długo prowadził piłkę i finalnie stracił ją pod polem karnym BVB
  • 62'
    Burnić kopnął legionistę, który wyskakiwał do piłki. Żółta kartka dla pomocnika
  • 60'
    2:2. Larsen doprowadził do wyrównania. Pomocnik huknął z dystansu i pokonał Majeckiego
  • 60'
    Szymański otrzymał żółtą kartkę za faul pod polem karnym Legii
  • 59'
    Rzut wolny dla Legii. Piłka po centrze gości wylądowała w rękawicach bramkarza
  • 58'
    Borussia stara się wciągnąć legionistów na własną połowę. Warszawiacy pressują jednak dopiero od własnej połowy
  • 58'
    Wanner dostał żółtą kartkę za faul taktyczny
  • 56'
    Pieper przerzucił piłkę do Larsena, ale skrzydłowy nie dobiegł do futbolówki
  • 55'
    Kopacz przeprowadził świetną kontrę dla Borussii. Polak zagrał piłkę do środka. Pod polem karnym Legii zrobiło się zamieszanie, aż w końcu z dystansu uderzył Burnić. Futbolówka po tej próbie minęła słupek
  • 52'
    W przerwie zmieniony został również Beste. Wszedł w jego miejsce Larsen
  • 52'
    Larsen huknął z rzutu wolnego. Majecki chwycił jednak piłkę
  • 49'
    Kontra Borussii. Legioniści musieli nieprzepisowo zatrzymać rywala. Sędzia nie pokazał jednak kartki
  • 48'
    Sporo walki na początku. Na murawie leżał przez chwilę Szczepański
  • 46'
    Rozpoczęła się druga połowa
  • 46'
    Zmiana - Pieper za Liperta
  • 45+2'
    Przerwa. Legia prowadzi po pierwszej połowie 2:1. Gole dla warszawiaków strzelili Szymański i Szczepański
  • 45+1'
    Ładna przemyślana akcja Legii. Szczepański przejął piłkę w polu karnym, ale nie oddał strzału. Później próbował uderzać Kulenović, ale został powstrzymany
  • 44'
    Legia założyła pressing na BVB. Dortmundczycy mają problemy z wyprowadzeniem piłki
  • 44'
    Yilma sfaulował Żyrę na środku boiska
  • 41'
    Legia obejmuje prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Szczepański
  • 41'
    Hołownia posłał centrę w pole karne Borussii. Szczepański doszedł do piłki i wpakował ją do siatki
  • 40'
    Legia długo prowadziła akcję. W końcu Urbański próbował uruchomić Hołownia, ale podanie było za mocne
  • 37'
    Długa akcja BVB została zakończona dośrodkowaniem w pole karne Legii. Futbolówkę wybił Żyro
  • 37'
    Mangala zdecydował się na strzał z pierwszej piłki, ale pomocnik uderzył bardzo nieprecyzyjnie
  • 35'
    Kontrę Borussii w porę powstrzymał Hołownia
  • 33'
    Szymański w nie łatwej sytuacji przejął piłkę, uderzył z woleja, został jednak przyblokowany i futbolówka z o wiele mniejszą siłą leciała do bramki. Golkiper bez problemów interweniował
  • 31'
    Legia wyrównuje! Szymański precyzyjnym strzałem pokonał golkipera
  • 30'
    Kontra Legii. Kulenović składał się do strzału, ale Mangala wybił futbolówkę napastnikowi
  • 29'
    Mimo że BVB nie stosuje wysokiego pressingu, w łatwy sposób odbiera piłkę gościom
  • 27'
    Borussia nie spieszy się z rozegraniem akcji. Spokojnie czeka na błąd Legii
  • 25'
    Legia znowu w łatwy sposób straciła piłkę. W porę jednak warszawiacy wrócili do obrony
  • 24'
    Dużo szczęścia miała Legia. Kopacz stanął w pewnym momencie przed pustą bramką, ale pomocnik trafił w słupek
  • 22'
    Centra w pole karne. Kyeremateng widział, że nie doskoczy do podania, więc próbował wymusić jedenastkę
  • 21'
    Mangala przeprowadził kontrę gospodarzy. Pomocnik zagrał do lewoskrzydłowego, który próbował uderzać, ale Majecki wybił futbolówkę nogami
  • 19'
    Kolejna świetna akcja Michalaka. Tym razem jednak Kulenović nie sięgnął piłki zagranej przez skrzydłowego
  • 18'
    Szczepański idealnie zagrał piłkę do Michalaka. Skrzydłowy Legii fantastycznie zszedł do środka, zacentrował, ale Ryczkowski nie trafił praktycznie do pustej bramki
  • 17'
    Ryczkowski próbował zacentrować, ale piłka wyleciała poza boisko
  • 16'
    Szymański stracił piłkę w środku pola. Na szczęście BVB nie wyszło z kontrą
  • 15'
    Wanner dograł piłkę w pole karne, ale futbolówka -na szczęście - przeszła centymetry od napastnika. Majecki zacznie od bramki
  • 14'
    Borussia swobodnie operuje piłką. Coraz więcej problemów gospodarze sprawiają Legii
  • 11'
    Koronkowa akcja BVB. Najpierw Kyeremateng próbował uderzyć piętką po centrze z lewej strony, później dostał jeszcze jedną piłkę i pokonał Majeckiego głową
  • 10'
    Gol dla BVB
  • 9'
    Hołownia wybił piłkę zagraną z lewej flanki w pole karne Legii
  • 8'
    Nawotka przejął piłkę na własnej połowie. Legionista wybiegł z kontrą, ale za słabo podał do Szczepańskiego
  • 7'
    Legioniści założyli pressing na rywalach. BVB ma problemy z wyprowadzeniem piłki
  • 6'
    Szymański próbował dośrodkowywać, ale za mocno kopnął piłkę i bramkarz chwycił futbolówkę
  • 5'
    Szczepański został sfaulowany przez rywala na połowie BVB
  • 4'
    Lewoskrzydłowy zbiegał do środka do prostopadłej piłki. Majecki obronił strzał rywala, ale akcja i tak by nie zakończyła się golem, ponieważ był spalony
  • 4'
    Złe wybicie stopera Borussii. Aut dla Legii
  • 2'
    Dużo walki w środka pola. Legioniści z ogromnym zaangażowaniem o każdą piłkę.
  • 1'
    Pierwsza akcja BVB. Dośrodkowanie z lewej strony wyłapał Majecki
  • 1'
  • 0
    O godzinie 14. młodzi piłkarze Legii zaczną mecz w ramach Ligi Młodzieżowej z Borussią w Dortmundzie.
  • 0
    Skład Legii na #UYL: Majecki - Nawotka, Żyro, Małachowski, Hołownia - Michalak, Urbański, Szymański, Ryczkowski - Szczepański - Kulenović.
Borussia DortmundLegia Warszawa

10' Gabriel Kyeremateng

10'
41'

41' Miłosz Szczepański

57' Dominik Wanner

57'

58' Jacob Bruun Larsen

58'

62' Dzenis Brnić

62'

78' Etienne Amebyido

78'

79' Etienne Amebyido