50'
66'
90'
  • 90+3'
    Koniec! Sędzia kończy spotkanie. Legia wygrała w Siedlcach 4:1 po bramkach Hamalainena, Prijovicia, Langila i samobójczym golu Lewandowskiego. Honorowe trafienie dla miejscowych zanotował Tomasiewicz
  • 90+2'
    Aleksandrow zagrał do Langila, ten minął bramkarza i posłał piłkę do pustej bramki
  • 90+1'
    4:1! Steveen Langil
  • 90'
    Aut dla Legii. Stołeczny klub ponownie pozdrawiany przez kibiców
  • 89'
    Langil próbował minąć Jędrycha, ale zatrzymał się na piłkarzu Pogoni
  • 89'
    Korner dla Legii. Piłka do Aleksandrowa, a ten notuje stratę. Sulejmani popędził na bramkę i faulem zatrzymał go Bułgar
  • 87'
    Legioniści podają piłkę między sobą konstruując atak pozycyjny
  • 82'
    Dośrodkowanie do Gołębiewskiego, ale Nawotka przechwytuje piłkę
  • 81'
    Ponownie faulowany Macedończyk. To on dośrodkowuje z rzutu wolnego, głową uderza Panufnik, ale obok bramki
  • 80'
    Sulejmani ostro zatrzymany przez Nawotkę na połowie Pogoni
  • 79'
    Mało dzieje się obecnie na boisku. Niewiele ofensywnych akcji
  • 77'
    Sulejmani oddał strzał, ale został zablokowany
  • 76'
    Mocna piłka do Nawotki na prawym skrzydle, ale legionista nie zdołał dojść do futbolówki
  • 72'
    Broź przejął piłkę na połowie rywali, zagrał do Prijovicia, ale ten podał niecelnie
  • 72'
    Gołębiewski przegrywa pojedynek z Małachowskim i Dąbrowskim
  • 69'
    Legioniści spokojnie rozgrywają piłkę. Dobrze prezentują się gracze trenujący na co dzień w rezerwach
  • 67'
    Gołębiewski pędził w stronę bramki Majeckiego, ale dobre w defensywie spisał się Małachowski, który zatrzymał bardziej doświadczonego gracza rywali
  • 65'
    Broź do Prijovicia w polu karnym, ale ten przyjął futbolówkę ręką i został ukarany żółtą kartką
  • 63'
    Na spalonym Gołębiewski
  • 63'
    Aleksandrow dobrze zacentrował piłkę w pole karne, tam dopadł do niej Prijović, ale napastnik Legii uderzył obok bramki
  • 62'
    Mała informacja z innego boiska. Stoper Legii Mateusz Wieteska strzelił gola w reprezentacji Polski do lat 20. Gracz "Wojskowych" pokonał bramkarza Niemiec w Turnieju Czterech Narodów. Obecnie jest 2:0. Pierwsze trafienie zanotował Bochniewicz
  • 60'
    Kapitanem Legii jest obecnie Kopczyński
  • 60'
    Gołębiewski do Sulejmaniego, ale ten nie był w stanie opanować piłki w polu karnym
  • 59'
    Legia w drugiej połowie gra tak: Majecki - Nawotka, Małachowski, Dąbrowski, Broź - Urbański, Kopczyński, Vranjes - Aleksandrow, Prijović, Langil
  • 58'
    Za Bajdura wchodzi na boisko wypożyczony z Legii Alban Sulejmani
  • 58'
    Sulejmani dogrywał w pole karne Legii, ale kopnął piłkę tak, że od bramki grę wznawia Majecki
  • 57'
    Langil dobrze wymienił piłkę klepką z Nawotką, ale Wójcik wybił ją na aut
  • 56'
    Vranjes próbował prostopadłego podania, ale na pozycji był defensor gospodarzy
  • 55'
    Nawotka zagrał w pole karne, ale na pozycji był Frąckowiak, który w bramce Pogoni zastąpił Misztala
  • 54'
    Na boisku w Legii zostali jedynie Prijović i Dąbrowski - oni zagrają po 90 minut
  • 54'
    Langil dobrze minął Jędrycha posyłając piłkę obok niego, ale nie był w stanie dobrze dograć do lepiej ustawionego w polu karnym Prijovicia i stracił piłkę
  • 53'
    Paczkowski zdecydował się na strzał z dystansu, ale uderzenie okazało się mocno niecelne
  • 51'
    Legioniści dobrze rozpoczęli drugą połowę, wręcz z wysokiego "C". Kolejna dobra ofensywna akcja kończy się tym, że Lewandowski z bliska wpakował piłkę do własnej bramki
  • 50'
    3:1! Tomasz Lewandowski trafił do własnej bramki
  • 48'
    Prijović dobrze sfinalizował w polu karnym akcję legionistów trafiając tuż przy słupku
  • 48'
    Korner dla Pogoni
  • 47'
    Szansę od początku drugiej połowy dostali m.in. Majecki, Nawotka czy Urbański
  • 47'
    2:1! Aleksandar Prijović
  • 46'
    Rozpoczęła się druga połowa
  • 45+15'
    Piłkarze ponownie wrócili na boisko
  • 45+15'
    Mamy wiele zmian w obu zespołach
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy. Legia remisuje do przerwy 1:1 z Pogonią
  • 44'
    Faulował w ofensywie Prijović i od bramki zaczyna Misztal
  • 43'
    Kolejny korner dla Legii
  • 42'
    Dobre uderzenie Jakuba Rzeźniczaka z dystansu, ale kapitalnie spisał się Misztal - róg dla Legii, a w narożniku już Kucharczyk
  • 42'
    Piłka wybita z pola karnego pod dograniu "Kuchego"
  • 42'
    Prijović zatrzymuje kontrę rywali faulem na Tomasiewiczu
  • 40'
    Piłka w ostatnich akcjach krąży z jednej połowy na drugą
  • 40'
    :D
  • 38'
    Gospodarze poczuli krew. Piłkarze Banasika coraz częściej atakują, a teraz będą mieli rzut rożny
  • 38'
    Legioniści szybko zażegnali niebezpieczeństwo
  • 36'
    Ofoe prostopadle do Prijovicia, ale szybciej do piłki dobiega Misztal
  • 36'
    Dobra okazja Bajdura, ale lepszy w pojedynku okazał się Cierzniak potwierdzający, że godnie zastępuje kontuzjowanego Arkadiusza Malarza
  • 35'
    Radović świetnie do Prijovicia w pole karne, ten zgrał do Hamalainena, a Fin próbował technicznego uderzania, ale posłał futbolówkę obok bramki
  • 33'
    Tak przyjemnie to nie ma... :)
  • 33'
    Kucharczyk wywalczył korner dla Legii
  • 32'
    1:1 - Grzegorz Tomasiewicz
  • 32'
    Fatalny błąd Czerwińskiego... Z kontrą popędził Kurbiel, dograł do Tomasiewicza - byłego legionisty - a ten z zimną krwią pokonał Cierzniaka w sytuacji jeden na jednego
  • 31'
    Żółta kartka dla Chyły za faul
  • 29'
    Mocno uderzał Radović, ale ponownie dobrą interwencją popisał się Misztal. Golkiper Pogoni uratował kilka razy swój zespół
  • 28'
    Kurbiel miał niezłą szansę, ale skutecznie interweniował Dąbrowski w polu karnym. Z dystansu próbował jeszcze uderzać Tomasiewicz, ale strzał został zablokowany
  • 28'
    Burkhardt w pole karne, głową uderzał Świerblewski, ale broni uderzenie Cierzniak
  • 26'
    Kucharczyk oddał strzał schodząc z prawej flanki, ale huknął niecelnie
  • 25'
    Długie podanie do Tomasiewicza, ale szybciej do piłki dochodzi Cierzniak. To jedna z niewielu szans Pogoni
  • 24'
    Radović traci piłkę. Przejmuje ją Świerblewski, ale równie szybko oddaje w posiadanie Legii. Vadis zdecydował się na długie zagranie, ale futbolówka nie trafiła do kolegów
  • 22'
    Rzut wolny dla gospodarzy
  • 21'
    Guilherme uderza z dystansu, ale piłkę odbija Misztal
  • 20'
    Odjidja-Ofoe na lewą stronę do Guilherme, ten do obiegającego go Rzeźniczaka, znowu piłkę dostaje Vadis podający do Kucharczyka. Ten oddał dwa strzały, ale oba zostały zablokowane przez defensorów
  • 19'
    1:0! Kasper Hamalainen
  • 19'
    Hamalainen dostał piłkę przed polem karnym, uderzył niby lekko, ale piłka minęła obrońców,bramkarza i wpadła do siatki precyzyjnie obok słupka. Legioniści prowadzą w Siedlcach 1:0 i na razie są drużyną lepszą, są częściej przy piłce
  • 18'
    Złe dogranie Guilherme, ale odbija się od rywala i kolejna szansa dla Brazylijczyka
  • 18'
    Tym razem Gui zagrał krótko, do Kucharczyka. Polak dośrodkował w pole karne, najwyżej do piłki wyskoczył Prijović, który uderzył piłke głową i posłał ją minimalnie nad poprzeczką
  • 17'
    Burkhardt faulowany na połowie Legii przez Odjidja-Ofoe
  • 17'
    Ofoe do Kucharczyka, ten zagrywa w pole karne, a Jędrych przecina piłkę i wybija ją na róg
  • 16'
    Faulowany przy linii bocznej Kucharczyk. Po chwili piłkę dostał Hamalainen, ale Fin przegrał pojedynek z Jędrychem
  • 16'
  • 13'
    Ofoe próbował minąć na prawej flance dwóch zawodników, ale rywale zdołali zabrać piłkę legioniście
  • 13'
    Świetny odbiór Rzeźniczaka w środku pola, podał do Guilherme, a ten do Ofoe. Belg górą zagrał do Hamalainena składającego się do strzału wolejem, ale poślizgnął się i nie trafił w piłkę
  • 13'
    Guilherme z pola karnego i Legia ma rzut rożny
  • 11'
    Prijović uderza z pola karnego, ale skuteczną interwencją popisał się stojący między słupkami Pogoni Rafał Misztal
  • 10'
    Moulin na lewą flankę do Guilherme, na skrzydle Brazylijczyka obiegł Rzeźniczak, ale jego dogranie zostało zablokowane przez dobrze ustawionego Jędrycha
  • 9'
    Guilherme stanął na przeciw Lewandowskiego, ale ostatecznie wybiegł z piłką za linię boczną i od autu grę wznawiają piłkarze Pogoni
  • 7'
    Tomasiewicz do Świerblewskiego, ale dobrze piłkę przeciął Dąbrowski
  • 7'
    Prijović próbował zagrać prostopadłą piłkę do Hamalainena, lecz dobrze do piłki wyszedł Misztal i uprzedził fińskiego zawodnika mistrzów Polski
  • 6'
    Piłkarze Legii bardzo stosują wysoki pressing, wręcz tuż pod bramką rywali
  • 5'
    Na razie sporo niecelnych zagrań z obu stron. Guilherme był jednak faulowany na skraju pola karnego. Warszawiacy mają rzut wolny
  • 5'
    Moulin dośrodkował piłkę w pole karne. Siedlczanie zdecydowali się wybić piłkę na aut
  • 3'
    Legioniści grają trójką obrońców: na samym środku Dąbrowski, a po bokach Rzeźniczak i Czerwiński
  • 3'
    Moulin mocno uderzył z dystansu, ale piłka przeszła obok bramki
  • 2'
    Dośrodkowanie Guilherme, piłka zablokowana przez Dybca i legioniści zaczynają zza linii
  • 0
    Rozpoczęcie spotkania delikatnie się przedłuża, ale gracze czekają już na wyjście na boisko
  • 0
    Piłkarze skończyli rozgrzewkę. Lada moment rozpocznie się spotkanie
  • 0
    16:47 - Na ławce znajdują się: Majecki, Broź, Vranjes, Kopczyński, Langil, Aleksandrow, Nawotka, Urbański, Małachowski
  • 0
    16:40 - Witamy! O 17:00 rozpocznie się spotkanie między Pogonią Siedlce a Legią Warszawa. Obecnie trwa rozgrzewka obu zespołów
  • 0
    16:45 - Legia zagra w następującym, eksperymentalnym składzie: Cierzniak – Czerwiński, Rzeźniczak, Dąbrowski – Guilherme, Odjidja, Radović, Moulin, Kucharczyk – Hamalainen, Prijović.
Pogoń SiedlceLegia Warszawa

31' Grzegorz Tomasiewicz

31' Daniel Chyła

31'

50' Tomasz Lewandowski