86'
90'
90'
  • 90+5'
    Koniec! Legia wygrała 3:1 z Lechią! Wielki wieczór dla mistrzów Polski, którzy są coraz bliżej obrony tytułu! Już za tydzień mecz ligowy z Piastem przy Łazienkowskiej!
  • 90+4'
    Od początku: pochwały dla Stolarskiego, który przerwał kontrę Paixao, wzorcowo uruchomił Carlitosa. Hiszpan zwiódł przeciwnika i zszedł do środka, a następnie podał do Medeirosa. Portugalczyk bez namysłu uderzył z lewej nogi nie do obrony. Delicje!
  • 90+3'
    Medeiros! Wisienka na torcie! 3:1 dla Legii!
  • 90+2'
    Szymański podciągnął grę, powalczył przy chorągiewce, lecz stracił futbolówkę
  • 90+1'
    Pięć minut doliczonych
  • 90+1'
    Szymański! Jego strzał został zablokowany przez Nunesa i sparowany przez Kuciaka na róg
  • 90'
    Druga żółta kartka dla Augustyna, w konsekwencji stoper Lechii wylatuje z boiska za faul na Carlitosie. Hiszpan także został ukarany "żółtkiem" za nadmierne gestykulowanie
  • 88'
    Arcyważne interwencja Remy''ego, który dobrze zgrał piłkę głową do przodu
  • 87'
  • 87'
    Mladenović dośrodkował, strzelał Paixao, ale zrobił to niecelnie
  • 86'
    Wieteska z ochraniaczem na twarz melduje się w miejsce Martinsa. Ponadto Hlousek zmienia Rochę
  • 85'
    Rocha zderzył się z Kuciakiem i pilnie potrzebuje pomocy medycznej
  • 84'
    Fila za Łukasika
  • 83'
    Paixao tym razem zanotował pusty przelot, chciał uruchomić Lipskiego, ale tak się nie stało
  • 82'
    Paixao dośrodkował z prawej flanki, ale Stolarski skutecznie oddalił zagrożenie. Legioniści ruszyli do kontry, ale Szymański nie porozumiał się do końca z Medeirosem
  • 81'
    Piękne, prostopadłe zagranie Martinsa do Szymańskiego. "Szymi" świetnie zwiódł Kuciaka i wycofał piłkę jak na tacy do Hamalainena, który dopełnił formalności! Brawo, brawo!
  • 80'
    Hamalainen! 2:1!
  • 79'
    Strzał Szymańskiego ze stałego fragmentu, ale Kuciak zdążył z interwencją
  • 79'
    Martins dośrodkował tak, żeby sprawić jak najwięcej problemów Kuciakowi. Były legionista wyszedł z opresji. Po chwili Medeiros wywalczył rzut wolny
  • 77'
    Medeiros zastępuje Kucharczyka
  • 77'
    Dośrodkowanie Lechii jednak wylądowało wprost w rękawice Cierzniaka
  • 77'
    "Żółtko" dla Augustyna
  • 76'
    Sobiech wpadł w pole karne, płasko uderzył, a strzał zablokował Remy. Wydawało się, iż Francuz zagrywał piłkę ręką. Sędzia jednak wskazał na rożny
  • 74'
    Stolarski do Hamalainena, ale Fin przyjął sobie piłkę ręką
  • 74'
    Żukowski do Paixao, ale Portugalczyk "spalił"
  • 73'
    Nalepa sfaulował Carlitosa
  • 72'
    Nunes ruszył prawą flanką, zszedł do środka, ale zagrał wprost pod nogi jednego z legionistów
  • 72'
    Miejscowi nieco częściej utrzymują się teraz przy piłce, przebywają na połowie gości. Legia stara się umiejętnie przesuwać i czekać na szybsze kontry z wykorzystaniem skrzydłowych
  • 69'
    Żółta kartka dla Jędrzejczyka za faul na Łukasiku
  • 69'
    Szymański ładnie wpadł z piłką przy nodze w pole karne, miękko dośrodkował, ale bez rezultatów
  • 67'
    Żukowski za Michalaka
  • 65'
    Faul w ataku Paixao
  • 65'
    Legia w natarciu, jest zdeterminowana po strzeleniu gola. 30 minut do zakończenia spotkania. Przed nami sporo emocji
  • 62'
    Zrobiło się zamieszanie w obrębie pola karnego Lechii, wpadł w "Szesnastkę" i uderzył tak, że piłka po małym rykoszecie wpadła do siatki! 1:1!
  • 61'
    Gol! Paweł Stolarski!
  • 60'
    Haraslin schodzi, Paixao wchodzi
  • 60'
    Kucharczyk uderzył po rykoszecie, w górę wyskoczył jeszcze Szymański, ale nie ma gola. Jest za to rzut rożny
  • 59'
    Szymański zagrał do wychodzącego Rochy, ale Portugalczykowi piłka nieco uciekła, przez co akcja spaliła na panewce
  • 57'
    Kucharczyk! Ależ mało brakowało! "Kuchy" dopadł do centry z bocznej strefy boiska, ale skierował piłkę głową minimalnie obok prawego słupka Kuciaka
  • 56'
    Żółta kartka dla Sobiecha
  • 55'
    Michalak znowu chciał dośrodkować po minięciu rywala, ale Antolić nie dał się piłkarzowi urodzonemu w Szprotawie
  • 54'
    Centra Michalaka, lecz skuteczny powrót zanotował Martins
  • 54'
  • 52'
    Szymański wycofał piłkę, było groźnie, ale jednak młody pomocnik centrował już zza linii końcowej
  • 51'
    Mladenović uprzedzony przez Remy'ego w polu karnym. Francuz dzisiaj wygląda naprawdę solidnie
  • 50'
    Zły pomysł Haraslina, który chciał przetransportować piłkę na drugą stronę do Michalaka
  • 49'
    Dobre wejście Legii w drugą połowę. Widać wolę walki, zaangażowanie, Lechia na razie wycofana
  • 49'
    Szymański mocno dośrodkował, ale Kuciak na posterunku
  • 48'
    "Kuchy" znowu nieprzepisowo powstrzymany
  • 47'
    Centra Szymańskiego z wolnego, a Kuciak broni strzał Remy'ego!
  • 46'
    Kucharczyk sfaulowany przez Łukasika na samym starcie
  • 45+26'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • Zawodnicy obu ekip powoli meldują się na murawie
  • 45+8'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Lechia prowadzi 1:0 z Legią. Wracamy za kwadrans. Miejmy nadzieję, że legioniści odwrócą losy meczu
  • 45+7'
    Szymański wbiegł i dośrodkował wzdłuż pola karnego, ale nikt nie zamknął akcji
  • 45+6'
    Carlitos zablokowany w "szesnastce". Legia walczy, ale na razie bije głową w mur
  • 45+5'
  • 45+3'
    Szymański dośrodkował z rogu, ale legioniści nie skierowali piłki do bramki
  • 45+2'
    Rzut rożny dla Legii wywalczony przez Szymańskiego
  • 45+1'
    Martins uderzył w sam środek bramki z dalszej odległości
  • 45'
    Siedem minut doliczonych
  • 44'
    Prostopadłe podanie Kucharczyka do Carlitosa, ale Hiszpan nie opanował futbolówki
  • 42'
    Mladenović sfaulował Stolarskiego na połowie Legii
  • 40'
    Legioniści wyszli z opresji mimo stłamszenia na ich połowie. Kucharczyk jeszcze sprytnie dał się sfaulować
  • 38'
    Carlitos na spalonym
  • 38'
    Szymański zamiast strzelać, dośrodkował. Nie wyszło
  • 36'
    Dośrodkowanie Lipskiego z rzutu wolnego, ale Cierzniak zdążył złapać piłkę przed innymi lechistami
  • 36'
    Remy sfaulował Sobiecha w pojedynku powietrznym o piłkę
  • 35'
    Remy z dystansu, ale uderzył źle, zdecydowanie za mocno
  • 35'
    Legia musi więcej biegać, ostatnie minuty są w ich wykonaniu bardzo statyczne
  • 33'
    Mladenović otrzymał dokładne podanie, ale zachował się zbyt nonszalancko. Mógł wycisnąć z tej akcji znacznie więcej
  • 31'
    Haraslin dryblował, ale został skutecznie zablokowany przez Martinsa w polu karnym
  • 30'
    Kucharczyk szukał Carlitosa prostopadłym podaniem, ale obrońcy Lechii dobrze rozczytali zamiary "Kuchego"
  • 30'
    Niedokładne podanie Hamalainena do Kucharczyka na skrzydło
  • 29'
    Portugalczyk już na boisku
  • 28'
    Martins ucierpiał po kontakcie z Łukasikiem. Będzie potrzebna pomoc medyczna
  • 28'
    Kubicki do Michalaka, a ten trafił w Sobiecha. Było blisko
  • 27'
    Szymański dośrodkował, główkował Kucharczyk i Remy, jednak bez efektów
  • 26'
    Carlitos! Hiszpan znalazł się w polu karnym, ale został zablokowany. Korner
  • 26'
    Błąd Hamalainena, piłkę przechwycił Haraslin
  • 23'
    Łukasik leży na boisku. Lekarze klubowi są już przy defensywnym pomocniku
  • 22'
    Kucharczyk starł się z Mladenoviciem, ale sędzie nakazał kontynuować grę
  • 21'
    Stolarski do Kucharczyka, ale Łukasik wybił piłkę poza boisko
  • 19'
    Lipski do Sobiecha, ale Remy znowu wyczyścił akcję gdańszczan
  • 18'
    Dośrodkowanie Michalaka po koźle dotarło do Haraslina, a ten z główki pokonał Cierzniaka. 1:0 dla miejscowych
  • 17'
    Gol dla Lechii. Haraslin
  • 17'
    Michalak zbiegł do środka, ale piłkę spod nóg wygarnął mu Rucha. Następnie warszawiacy wrzucili wyższy bieg. Szymański dograł do Kucharczyka, ale skrzydłowy mistrzów Polski nie skierował futbolówki do siatki, ponieważ na linii podania stanął rywal
  • 15'
    Lipski ruszył z kontrą, po chwili ponownie otrzymał podanie, ale stracił futbolówkę na rzecz Remy'ego
  • 14'
    Dośrodkowanie wykonane przez Szymańskiego, główkował Jędrzejczyk, ale Kuciak bez problemów chwycił piłkę
  • 14'
    Szymański płasko zagrał w kierunku Rochy. Róg
  • 12'
    Faul Jędrzejczyka na rozpędzonym Michalaku na wysokości środka boiska
  • 12'
    Stolarski zszedł do środka i zagrał do Carlitosa. Hiszpan wdał się w drybling w okolicach pola karnego, ale przegrał pojedynek z obrońcą Lechii
  • 11'
    Centra Szymańskiego, zakotłowało się pod bramką Kuciaka. Na spalonym znalazł się jednak sam "Szymi" po podaniu z głębi pola
  • 10'
    Rocha wywalczył rzut rożny dla mistrzów Polski
  • 9'
    Spore zamieszanie w "szesnastce" Legii, walczył Augustyn, ale blok obronny gości oddalił zagrożenie
  • 9'
    Niezła próba Michalaka, który dośrodkował w pole karne, ale Remy po raz kolejny na posterunku. Korner
  • 7'
    Mocne uderzenie Kucharczyka z dystansu, ale piłka poszybowała trochę ponad poprzeczką
  • 6'
    Nie ma rzutu karnego!
  • 4'
    Będzie VAR
  • 4'
    Analizowana będzie także sytuacja ewentualnego spalonego Sobiecha
  • 3'
    Czekamy jednak na ostateczną decyzję, w "szesnastce" piłkę ręką zagrał Jędrzejczyk
  • 2'
    Rzut karny dla Lechii...
  • 1'
    Centra Mladenovicia ze skrzydła, jednak Remy wybił futbolówkę z własnego pola karnego
  • 1'
    Łukasik przerzucił do Michalaka, lecz Stolarski uprzedził byłego legionistę
  • 0
    Gramy! Legia rozpoczęła
  • Oba zespoły już na murawie. Zaraz zaczynamy!
  • Drużyny schodzą już z boiska. Za kwadrans początek spotkania na szczycie Ekstraklasy. Kibice Legii są w trakcie szykowania oprawy
  • Obie drużyny wybiegły już na rozgrzewkę. Drużynę Legii prowadzić dziś będzie Marek Saganowski, który zajął miejsce zawieszonego Aleksandara Vukovicia. Serb zasiadł na trybunie wspólnie ze swoimi analitykami
  • Skład Legii wygląda następująco: Cierzniak - Stolarski, Jędrzejczyk, Remy, Rocha - Martins, Antolić - Kucharczyk, Hamalainen, Szymański - Carlitos! Ławka: Malarz, Hlousek, Wieteska, Agra, Medeiros, Radović, Kulenović
  • Witamy! O godzinie 20:30 rozpocznie się mecz 33. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Lechią a Legią!
Lechia GdańskLegia Warszawa

17' Lukas Haraslin

17'

56' Artur Sobiech

56'

60' Flavio Paixao za Lukas Haraslin

60'

67' Mateusz Żukowski za Konrad Michalak

67'

83' Karol Fila za Daniel Łukasik