84'
84'
  • Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów pomeczowych. Miłego wieczoru!
  • 90+4'
    Koniec. Legia bezbramkowo zremisowała u siebie ze Śląskiem. Już w czwartek "Wojskowi" zmierzą się przy Łazienkowskiej z Atromitosem Ateny w pierwszym meczu III rundy eliminacji Ligi Europy
  • 90+3'
    Łyszczarz przerzucił piłkę do Musondy, ale na jego drodze stanął Stolarski. Piłka dla Legii
  • 90+1'
    Korner dla Śląska. Centra Mączyńskiego z rogu złapana przez Majeckiego
  • 90'
    Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry
  • 90'
    Novikovas miękko zacentrował w pole karne, ale Putnocky chwycił piłkę bez większych problemów
  • 89'
    "Veso" wrócił na boisko
  • 88'
    Vesović ucierpiał po pojedynku powietrznym z rywalem. Obrońca "Wojskowych" wstał i będzie grał dalej. Na razie jednak opuścił murawę i korzysta z usług medyków klubowych
  • 87'
    Kante nieprzepisowo powstrzymany w środku pola przez jednego z przeciwników
  • 86'
    Cholewiak walczył o piłkę z Vesoviciem przy chorągiewce. Wznowi Majecki
  • 85'
    Musonda dopadł do piłki, ale błyskawicznie został osaczony przez paru legionistów
  • 84'
    Łyszczarz zmienia Płachetę
  • 83'
    Kante za Luquinhasa
  • 82'
    Antolić do Kulenovicia. Rosły snajper obrócił się w polu karnym i chciał przerzucić futbolówkę na Novikovasa, ale stoper Śląska głową oddalił zagrożenie
  • 79'
    Vesović dośrodkował z prawej strony do Nagya. Węgier wpadł z piłką w pole karne i uderzył z ostrego kąta. Putnocky broni
  • 79'
    Kwadrans do końca, legioniści starają się przycisnąć i włączyć piąty bieg
  • 77'
    Gwilia schodzi, Nagy wchodzi
  • 77'
    Rywale chcieli zaskoczyć Legię po rzucie wolnym, ale defensywa miejscowych była skoncentrowana. Centra przyjezdnych okazała się niegroźna
  • 75'
    Martins sfaulował rozpędzonego Picha. Żółty kartonik dla Portugalczyka
  • 72'
    Cholewiak zastępuje Exposito
  • 72'
    Kulenović za Niezgodę
  • 72'
    Gwilia dośrodkował z rzutu wolnego, ale rywale wybijają futbolówkę. Około 20 minut do zakończenia spotkania
  • 70'
    Niezgoda do Luquinhasa. Brazylijczyk znalazł się na skraju "szesnastki", zmienił kierunek biegu, lecz jego uderzenie zostało skutecznie przyblokowane przez przeciwnika
  • 69'
    Broź sfaulował Luquinhasa w środkowej strefie boiska
  • 68'
    Pich chciał rozciągnąć grę na skrzydło, ale nadział się na wracających obrońców Legii
  • 67'
    Centra Gwilii z rożnego, piłka leciała w kierunku Jędrzejczyka, ale ten został zablokowany. Po kolejnym rogu, Gruzin wypatrzył z kolei Niezgodę. Strzał napastnika poszybował ponad poprzeczką
  • 66'
    Niezgoda uwolnił się spod opieki rywala na małej przestrzeni i szukał wycofania piłki, ale rywale przeczytali jego zamiary. Korner
  • 64'
    Novikovas minął Stigleca, zszedł do środka i uderzył obok słupka
  • 63'
    Novikovas szukał Antolicia prostopadłym zagraniem, lecz jeden z obrońców Śląska uprzedził Chorwata
  • 62'
    Łabojko wchodzi na murawę w miejsce Chrapka
  • 61'
    Płacheta dopadł do bezpańskiej piłki i uderzył z dystansu obok bramki będąc tuż przed polem karnym stołecznego klubu
  • 60'
    Musonda sfaulował Martinsa w środku pola
  • 59'
    Gwilia zrobił obieg, a Novikovas zdecydował się na uderzenie z rzutu wolnego. Piłkę złapał jednak Putnocky
  • 59'
    Warszawiacy skonstruowali ciekawą akcję, szukali zagrań na jeden kontakt, ale rywale oddalili zagrożenie. Następnie żółtą kartką został ukarany Mączyński za faul na Martinsie
  • 56'
    Martins sfaulowany przez Exposito blisko "szesnastki" Majeckiego
  • 55'
    Novikovas zgrał piłkę piętką do Vesovicia tuż przed linią boczną. Warszawiakom udało się wywalczyć aut
  • 54'
    Korner dla Legii. Gwilia wycofał do Vesovicia z rogu, który następnie dośrodkował. Wciąż jednak remis
  • 52'
    Mączyński zacentrował z rzutu wolnego, ale na posterunku był jeden z legionistów
  • 51'
    Goście wywalczyli stały fragment gry, kilkadziesiąt metrów od bramki Majeckiego
  • 50'
    Gwilia najpierw zanotował odbiór, potem jego strzał został zablokowany. Gospodarze domagali się zagrania ręką jednego z przeciwników, jednak sędzia nakazał kontynuować grę
  • 49'
    Novikovas nie opanował futbolówki na prawej flance
  • 48'
    Pich chciał przedryblować paru legionistów, lecz przed polem karnym stracił piłkę
  • 47'
    Rzut wolny dla Legii. Gwilia dośrodkował z lewej strony, trochę się zagotowało, ale rywale uporali się z atakiem legionistów
  • 46'
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia bezbramkowo remisuje ze Śląskiem. Wracamy za kwadrans!
  • 45+1'
    Pich oddał strzał przed polem karnym, ale uderzenie przeleciało obok prawego słupka Majeckiego
  • 45'
    Mączyński zastopował zapędy Luqinhasa. Rywale chcieli jeszcze zaskoczyć przed przerwą, zrobiło się zagrożenie, które oddalili jednak gospodarze
  • 45'
  • 44'
    Gwilia sfaulowany przez Mączyńskiego w środku pola
  • 43'
    Antolić zgrał na krótko do Luquinhasa i od razu zrobiła się przestrzeń. Brazylijczyk zauważył wybiegającego po prawej stronie Novikovasa i podał do niego. Litwin próbował uderzyć z lewej nogi, lecz został zablokowany. Szkoda, ponieważ sytuacja zapowiadała się obiecująco
  • 41'
    Gwilia dośrodkował z rzutu wolnego z lewej strony, w powietrze wyskoczyli Lewczuk oraz Broź. Stoper Legii sfaulował jednak byłego piłkarza stołecznego klubu
  • 40'
    Płacheta dograł z rogu, potem piłka do niego wróciła. Ostatecznie to on dopadł jeszcze do centry Golli i huknął ponad poprzeczką
  • 37'
    Novikovas dosyć ryzykownie, ale utrzymał się przy piłce po zejściu do środka, strzelił w kierunku dalszego słupka. Do celu zabrakło bardzo niewiele
  • 36'
    Luquinhas najpierw opanował futbolówkę, a później sprytnie dał się sfaulować. Przewinił Broź
  • 35'
    Płacheta dopadł do futbolówki przed "szesnastką" i zdecydował się na uderzenie. Majecki zdołał zbić piłkę do boku. Ciekawa próba skrzydłowego Śląska. Rywale chcieli jeszcze zaskoczyć miejscowych, ale ta sztuka im się nie udała
  • 34'
    Gwilia do Vesovicia, ten zacentrował, ale piłkę złapał Putnocky
  • 32'
    Antolić zablokował dośrodkowanie Brozia na prawej flance. Po chwili Exposito posłał centrę w pole karne, ale Legia uporała się z naporem przyjezdnych
  • 31'
    Płacheta sfaulowany w środku pola
  • 31'
    Na murawie leży Martins Portugalczyk po kilkunastu sekundach wstał jednak o własnych siłach
  • 29'
    Rzut wolny dla ekipy Lavicki, Płacheta posłał centrę, a strzał oddał Golla. Legioniści zaczynają z autu bardzo blisko chorągiewki
  • 27'
    Centra Gwilii z rogu, ponownie uderzał Niezgoda, ale golkiper rywali był czujny
  • 27'
    Luquinhas! Niezłe uderzenie skrzydłowego z prawej nogi, wcześniej sędzia zastosował przywilej korzyści po faulu jednego z piłkarzy Śląska blisko pola karnego
  • 25'
    Centra Mączyńskiego ze stałego fragmentu, Exposito oddał strzał głową obok bramki
  • 25'
    Rzut wolny dla wrocławian. Do piłki podchodzą Mączyński oraz Płacheta
  • 23'
    Lewczuk spokojnie wybija na aut będąc pod presją rywala w polu karnym
  • 23'
    Stolarski nieprzepisowo powstrzymał Musondę
  • 22'
    Faul w ataku Stolarskiego na Broziu, który zdołał się zastawić
  • 21'
    Gwilia ponownie z rogu, Niezgoda główkował na krótkim słupku, ale rywale wyszli z opresji
  • 20'
    Golla prosto pod nogi Martinsa. Portugalczyk rozpoczął kontrę i zagrał do Vesovicia. Prawy defensor wywalczył rzut rożny
  • 19'
    Gwilia zacentrował z rzutu rożnego, Lewczuk przedłużył tor lotu piłki, ale żaden z zawodników nie skierował jej do siatki
  • 19'
    Niezgoda przycisnął Golle, który wybił piłkę poza linię końcową. Korner
  • 18'
    Przyjezdni znowu próbowali zagrozić gospodarzom, ale sędzia odgwizdał faul na Gwilii na skraju pola karnego
  • 17'
    Mączyński z rzutu rożnego szukał Płachety, ale legioniści połapali się w intencjach defensywnego pomocnika
  • 16'
    Rzut wolny dla gości. Centra Mączyńskiego z prawej strony, zrobiło się groźnie. Bliski szczęścia był Celeban
  • 14'
    Niezgoda początkowo ładnie zwiódł dwóch rywali, ale ostatecznie stracił piłkę w polu karnym
  • 13'
    Luquinhas sfaulowany przez Chrapka na wysokości koła środkowego
  • 13'
    Przeciwnicy próbowali uruchomić lewą flankę, do ofensywy zabrał się Stiglec, jednak Chorwat nie zdołał dopaść do piłki. Zacznie Legia
  • 11'
    Niedokładne zagranie Martinsa w kierunku Niezgody, do którego doskoczył Broź. Aut dla gospodarzy
  • 10'
    Korner dla Legii. Gwilia dośrodkował z rogu, do piłki skakał Lewczuk, ale goście wyszli z opresji. Przyjezdni pobiegli do groźnej kontry. Po miękkiej centrze w "szesnastkę", futbolówki nie opanował jednak Pich
  • 8'
    Stolarski szukał Luquinhasa. Podanie do Brazylijczyka okazało się jednak trochę za mocne, a piłkę na wiwat wybił Celeban
  • 8'
    Stolarski nieprzepisowo powstrzymany przez Chrapka, który chciał ruszyć z akcją Śląska
  • 7'
    Niezgoda podał do Novikovasa, Litwin zszedł do środka, lecz jego strzał obronił Putnocky
  • 6'
    Starcie dwóch "siódemek" w środku pola. Ostatecznie Antolić sfaulował Picha
  • 5'
    Rywale popędzili lewą stroną, Stiglec chciał płasko dośrodkować, ale grę wznowi Majecki
  • 3'
    Pierwszy strzał na bramkę Legii, ale Majecki odprowadził piłkę wzrokiem
  • 2'
    Przed meczem odśpiewany został hymn Polski, na trybunach jest także grupa Powstańców Warszawskich
  • 0
  • Obie drużyny wychodzą na boisko, zaraz zaczynamy!
  • Czas na "Sen o Warszawie"!
  • Skład Legii na mecz ze Śląskiem: Majecki - Vesović, Lewczuk, Jędrzejczyk, Stolarski - Novikovas, Martins, Antolić, Luquinhas - Gwilia - Niezgoda! Ławka: Cierzniak, Jodłowiec, Carlitos, Rocha, Kante, Nagy, Cafu, Astiz, Kulenović
  • Witamy! O godzinie 17:30 rozpocznie się mecz trzeciej kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Legią a Śląskiem. Warszawiacy zdobyli do tej pory trzy punkty z kolei wrocławianie zdołali odnieść już dwa ligowe zwycięstwa
Legia WarszawaŚląsk Wrocław
61'

61' Jakub Łabojko za Michał Chrapek

73'

73' Mateusz Cholewiak za Erik Exposito

84'

84' Adrian Łyszczarz za Przemysław Płacheta