77'
90'
  • Miłego wieczoru!
  • 90+4'
    Koniec! Legia wygrała 4:0 z Koroną przy Łazienkowskiej. Bramki dla miejscowych zdobyli Luquinhas, Jarosław Niezgoda, Walerian Gwilia i Jose Kante. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów pomeczowych: wypowiedzi trenerów i zawodników, zdjęć oraz wideo. Kolejne spotkanie, "Wojskowi" rozegrają we wtorek w Łęcznej z Górnikiem w ramach 1/8 finału Pucharu Polski
  • 90+4'
    Vesović dograł piłkę z prawej strony w pole karne. W "szesnastce" doszło do małego zamieszania, z którego skorzystał Kante i wpakował futbolówkę do siatki!
  • 90+2'
    Kante! 4:0!
  • 90'
    Trzy minuty doliczone
  • 90'
    Rosołek dograł w "szesnastkę" i uzyskał rzut rożny
  • 89'
    Vesović walczył o piłkę w polu karnym i ucierpiał po kontakcie z rywalem. boczny obrońca jest opatrywany przez lekarzy klubowych
  • 87'
    Korner nie przyniósł Legii pożądanych efektów
  • 86'
    Martins dopadł do bezpańskiej piłki tuż przed polem karnym. Kąśliwe uderzenie Portugalczyka na rzut rożny wybił interweniujący Kozioł
  • 84'
    Cebula sfaulował Vesovicia, który miał zamiar podłączył się do ofensywy
  • 83'
    Kovacević posłał prostopadle podanie w kierunku Djuranovicia, który opanował piłkę, następnie zagrał ją do Cebuli. Pomocnik Korony wywalczył aut
  • 81'
    Kante wpakował piłkę do siatki, ale sędzia nie uznał jednak gola. Snajper znalazł się bowiem na spalonym
  • 79'
    Vesović minął Cebulę i dośrodkował z prawej strony, ale jeden z defensorów oddalił zagrożenie
  • 77'
    Rosołek dopadł do piłki na skrzydle, pobiegł do przodu i został sfaulowany przez Spychałę. Boczny defensor Korony obejrzał żółtą kartkę
  • 75'
    Rosołek zmienia Luquinhasa
  • 75'
    Djuranović oddał soczysty strzał, lecz Majecki interweniował bez większych problemów
  • 74'
    Żyro sfaulowany przez Jędrzejczyka. Stoper Legii został ukarany żółtą kartką
  • 71'
    Wszystko zaczęło się od tego, iż Gwilia otrzymał piłkę przed "szesnastką". Gruzin mógł strzelać, ale podał do Luquinhasa. Brazylijczyk wypatrzył Gwilię, który wbiegł w pole karne. "Vako" pokonał golkipera Korony płaskim strzałem w kierunku dalszego słupka
  • 69'
    Gwilia! 3:0!
  • 68'
    Majecki obronił uderzenie rywala z dalszej odległości
  • 67'
    Niezgoda opuszcza boisko, w jego miejsce wchodzi Gwilia
  • 67'
    Vesović wystawił pikę Niezgodzie. Snajper dośrodkował wzdłuż pola karnego, ale nikt nie zdołał zamknąć akcji
  • 65'
    Żółto-czerwoni mieli rzut wolny, ostatecznie Majecki pewnie złapał centrę z lewej strony
  • 64'
    Lewczuk napomniany żółtym kartonikiem
  • 63'
    Cebula sfaulowany przez Antolicia na wysokości środkowej strefy boiska
  • 61'
    Żyro i Pacinda wchodzą, Papadopulos oraz Lioli schodzą
  • 59'
    Vesović ruszył do przodu, ale jego centrę wyłapał Kozioł
  • 58'
    Kante wywalczył korner
  • 57'
    Legioniści mieli dwa rzutu rożne, ale kielczanie zażegnali niebezpieczeństwo
  • 57'
    Kovacević stracił piłkę, do której dopadł Niezgoda. Napastnik odważnie ruszył do przodu, oddał strzał, lecz kapitan Korony naprawił swój błąd i wybił futbolówkę z linii bramkowej
  • 54'
    Żółta kartka dla Kante za faul na Kovaceviciu
  • 53'
    Dziwniel dośrodkował z lewego skrzydła. Lewczuk poślizgnął się w polu karnym, ale futbolówka i tak minęła wszystkich zawodników
  • 53'
    Przechwyt Luquinhasa w środkowej strefie, kielczanie jednak odpowiednio zareagowali i odebrali piłkę legionistom
  • 51'
    Lewczuk powstrzymał Dziwniela na lewej stronie. Moment później Majecki popisał się ważną interwencją. Golkiper wyłapał niezłą centrę z prawej strony
  • 49'
    Wszołek dopadł do piłki w polu karnym i uderzył tuż obok dalszego słupka
  • 47'
    Kovacević stracił futbolówkę, którą przejął Kante. Snajper uderzył jednak niecelnie z prawej nogi
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+4'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi 2:0 z Koroną
  • 45+3'
    Antolić zacentrował zrzutu wolnego. Piłka została przedłożona, a strzał zdołał oddać jeszcze Jędrzejczyk. Kozioł był jednak na posterunku
  • 45+2'
    Niezgoda zabrał się do kontry, wypatrzył Kante, lecz zagrał nieco za mocno i futbolówkę przejął Kozioł
  • 45'
  • 43'
    2:0! Niezgoda pewnie wykorzystał "jedenastkę"!
  • 42'
    Rzut karny dla Legii!
  • 40'
    Niezgoda podał prostopadle do Kante i legioniści ruszyli do przodu. Po zagraniu z lewej flanki, zrobiło się zamieszanie w polu karnym. Goście zażegnali jednak niebezpieczeństwo
  • 39'
    Radin ukarany żółtą kartką za faul na Martinsie
  • 38'
    Żubrowski szukał miękkiej centry za plecy obrońców, lecz piłkę spokojnie złapał Majecki
  • 36'
    Brazylijczyk świetnie zwiódł przeciwnika w środku pola, potem rozpędził się i technicznym strzałem z prawej nogi, zza pola karnego, pokonał golkipera kielczan! 1:0!
  • 35'
    Luquinhas! Ależ gol!
  • 34'
    Dośrodkowanie Antolicia z rogu wybite przez Koronę w okolicach bliższego słupka
  • 33'
    Kante kapitalnie wyszedł spod krycia, następnie został sfaulowany przez Djuranovicia. Pomocnik rywali obejrzał żółty kartonik
  • 31'
    Dośrodkowanie Antolicia w "szesnastkę", do piłki skakał Jędrzejczyk. Zakotłowało się trochę w polu karnym, ale żółto-czerwoni wyszli z opresji
  • 30'
    Niezgoda został nieprzepisowo powstrzymany w środku pola. Legia ma stały fragment
  • 29'
    Wszołek wywalczył rzut rożny. Po centrze Antolicia zrobiło się zamieszanie, piłkę wygarnął jeszcze Karbownik, Ostatecznie lewy obrońca sfaulował przeciwnika na wysokości pola karnego
  • 27'
    Kante wyłuskał piłkę, próbował ruszyć do przodu razem z Niezgodą, lecz rywali ich zastopowali. Po chwili, płaskie dośrodkowanie Korony z prawej strony przeciął Lewczuk
  • 26'
    Cebula chciał zagrać na skrzydło do rozpędzonego Dziwniela. Sytuację kapitalnie przeczytał jednak Wszołek
  • 24'
    Vesović nieźle dograł w pole karne, o piłkę walczył Luquinhas. Kozioł jednak oddalił zagrożenie i złapał futbolówkę
  • 22'
    Roszada także w ekipie przeciwnej. Radin za Gnjaticia
  • 20'
    Zmiana. Novikovas schodzi, Kante wchodzi. Litwin najprawdopodobniej nabawił się jakiegoś drobnego urazu. Skrzydłowy udał się prosto do szatni
  • 19'
    Karbownik świetnie powalczył i odzyskał piłkę przed polem karnym Korony. Ostatecznie legioniści mają aut na połowie gości
  • 17'
    Kwadrans za nami, na razie brakuje klarownych sytuacji strzeleckich. Co jakiś czas następująco pojedyncze zrywy z obu stron, ale nie ma konkretów
  • 16'
    Karbownik sprytnie zauważył Niezgodę. Napastnik zbiegł do lewej strony, wycofał do "Karbo", lecz młodzieżowiec nie opanował futbolówki
  • 14'
    Spychała zszedł do środka, lecz jego strzał został zablokowany w polu karnym
  • 11'
    Wszołek zszedł do środka pola karnego, ale jego strzał okazał się niecelny. Chwilę wcześniej Karbownik podłączył się do ofensywy, minął rywala, lecz za mocno zagrał piłkę
  • 10'
    Niezły przerzut rywali na lewą stronę, centra okazała się jednak zbyt mocna. Korona całkiem solidnie poczyna sobie na murawie
  • 5'
    Przyjezdni operowali piłką w bocznym sektorze, następnie gra została trochę rozciągnięta. Ostatecznie Cebula oddał strzał zza "szesnastki", który poszybował obok bramki Majeckiego
  • 3'
    Niezgoda szukał Wszołka na skrzydle, ale piłka po stronie kielczan
  • 2'
    Dośrodkowanie Spychały z prawej strony było niedokładne i wyszło poza linię końcową
  • 1'
    Goście mieli wrzut z autu na wysokości pola karnego Legii, ale od bramki wznowi Majecki
  • 0
  • Obie ekipy już na boisku!
  • Trwa rozgrzewka zawodników obu klubów
  • Poznajcie rywali Polaków na EURO 2020.
  • Skład stołecznego klubu wygląda następująco: Majecki - Vesović, Jędrzejczyk, Lewczuk, Karbownik - Wszołek, Martins, Antolić, Novikovas, - Luquinhas - Niezgoda! Ławka: Cierzniak, Wieteska, Gwilia, Rocha, Kante, Rosołek, Stolarski, Remy, Praszelik
  • Przeczytajcie również kto jest najlepszym strzelcem w spotkaniach z kielczanami. Link znajduje się w tym miejscu
  • Zerknijcie, co działo się na ostatnim przedmeczowym treningu Legii. Więcej tutaj
  • Stołeczny klub ma na swoim koncie obecnie 29 punktów, z kolei żółto-czerwoni zgromadzili do tej pory piętnaście "oczek".
  • Witamy ze stadionu przy Łazienkowskiej 3. O godzinie 20:00 piłkarze Legii Warszawa podejmą w 17. kolejce PKO Ekstraklasy Koronę Kielce. Zapraszamy do spędzenia z nami kolejnych godzin i śledzenia relacji Legia.Net
Legia WarszawaKorona Kielce
21'

21' Milan Radin za Ognjen Gnatić

33'

33' Uros Djuranović

36'
40'

40' Milan Radin

44'
54'
61'

61' Michał Żyro za Michal Papadopulos

61' Erik Pacinda za Andres Lioli

64'
77'

77' Mateusz Spychała