87'
88'
  • W sobotę 15 lutego legioniści zmierzą się na wyjeździe z Rakowem Częstochowa. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów pomeczowych. Dobrego wieczoru!
  • 90+3'
    Koniec! Legia wygrała 3:1 z ŁKS-em w pierwszym meczu o punkty w 2020 roku! Bramki dla miejscowych zdobyli Maciej Rosołek, Domagoj Antolić oraz Jose Kante!
  • 90'
    Cholewiak uderzył z pola karnego, ale Malarz był na posterunku
  • 89'
    Pięć minut doliczonych
  • 87'
    Napastnik uderzył zza pola karnego w kierunku dalszego słupka i trafił do siatki! Brawo!
  • 86'
    3:1! Kante!
  • 85'
    Pirulo zmienił Sajdaka
  • 83'
    Pewne uderzenie Chorwata. Legia na prowadzeniu!
  • 82'
    Antolić! 2:1!
  • 82'
    Rzut karny dla Legii!
  • 81'
    Mamy VAR! Piłka trafiła w rękę jednego z rywali, który był w polu karnym. Sędzia sprawdza powtórkę
  • 79'
    Cholewiak za Luquinhasa
  • 77'
    Po rzucie wolnym piłka trafiła w mur i wyszła poza linię końcową. Rzut rożny również nie przyniósł beniaminkowi ligi pożądanych efektów
  • 76'
    Kante sfaulował rywala blisko pola karnego Legii
  • 75'
    Sobociński za Dąbrowskiego
  • 74'
    Żółta kartka dla Piątka
  • 72'
    Wolski schodzi, Srnić wchodzi
  • 71'
    Żółta kartka dla Grzesika
  • 71'
    Rosołek wygarnął piłkę spod nóg rywala i trafił w słupek. Potem Kante efektownie uderzył przewrotką, ale Malarz obronił jego uderzenie!
  • 70'
    Wszołek wbiegł w pole karne, zwiódł przeciwnika. Korner
  • 69'
    Gwilia miękko zacentrował w pole karne. Rosołek wyskoczył w powietrze i uderzeniem z głowy wpakował piłkę do bramki!
  • 68'
    1:1!!! Rosołek!
  • 67'
    Legioniści zabrali się do szybkiej kontry. Kante uruchomił Wszołka. Piłkarz ruszył prawą stroną i wycofał do nadbiegającego Luquinhasa. Brazylijczyk przyjął piłkę, oddał strzał, który obronił Malarz. Do dobitki złożył się jeszcze Martins. Portugalczyk uderzył z dalszej odległości, jednak Malarz sparował jego uderzenie poza linię końcową
  • 65'
    Gwilia za Martinsa
  • 64'
    Vesović zbyt mocno dośrodkował ze skrzydła. Moment później Karbownik miękko zagrał w pole karne do Wszołka. Skrzydłowy opanował piłkę, ale był naciskany przez przeciwnika
  • 62'
    Lewczuk zablokował uderzenie rywala zza "szesnastki"
  • 61'
    Rosołek za Novikovasa
  • 60'
    Trąbka zacentrował z rzutu rożnego, lecz warszawiacy wyszli z opresji. Po chwili Martins szukał dalekim podaniem Novikovasa, ale Litwin nie dobiegł do zbyt mocnego zagrania od Portugalczyka
  • 58'
    Trąbka otrzymał podanie w środku pola i popędził za akcją. Zawodnik zagrał do Grzesika, a ten starał się dośrodkować w pole karne
  • 56'
    Żółty kartonik dla Sajdaka za faul na Martinsie
  • 55'
    Wszołek dograł z prawej flanki w pole karne. Novikovas próbował podał jeszcze do jednego z kolegów, lecz miał mało miejsca i czasu
  • 53'
    Żółta kartka dla Lewczuka
  • 52'
    W polu karnym Legii zrobiło się spore zamieszanie. Ostatecznie Piątek otrzymał podanie i z bliska pokonał bezradnego Majeckiego
  • 51'
    1:0 dla ŁKS-u
  • 49'
    Dośrodkowanie Antolicia ze stałego fragmentu gry. Lewczuk walczył o piłkę, ostatecznie grę wznawia Malarz
  • 48'
    Antolić sfaulowany blisko lewej strony pola karnego
  • 47'
    Wszołek miękko dośrodkował w pole karne, lecz Grzesik wybił futbolówkę z "szesnastki"
  • 47'
    Łodzianie wyszli z akcją, jeden z rywali wbiegł w pole karne, ale został powstrzymany przez legionistów
  • 46'
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia bezbramkowo remisuje z ŁKS-em. Wracamy za kwadrans
  • 45+1'
    Novikovas dośrodkował z rzutu rożnego, a Wszołek uderzył z głowy obok słupka
  • 45'
    Novikovas uderzył z lewej strony. Malarz "wypluł" piłkę, do dobitki złożył się jeszcze Kante. Ostatecznie piłka nie wpadła do siatki. Malarz korzysta z pomocy medyków klubowych
  • 42'
    Świetny powrót Novikovasa. Litwin wygrał pojedynek z Sajdakiem i wywalczył piłkę dla Legii
  • 41'
    Centra Antolicia z kornera. Piłka nie dotarła jednak do żadnego piłkarza Legii
  • 41'
    Luquinhas wpadł w pole karne, minął przeciwnika i wywalczył rzut rożny
  • 39'
    Antolić wypatrzył niepilnowanego Kante w polu karnym. Snajper "Wojskowych" huknął bez przyjęcia w boczną siatkę. Było blisko!
  • 38'
    Legia się rozkręca. Miejscowi szturmują bramkę ŁKS-u
  • 35'
    Legioniści próbują cały czas atakować. Luquinhas zbiegł do środka z lewej strony i oddał strzał, który został zablokowany. Łodzianie rzadko goszczą na połowie Legii
  • 31'
    Żółta kartka dla Jędrzejczyka
  • 31'
    Novikovas zszedł na lewą nogę, ale nie zdołał uderzyć na bramkę Malarza. Po chwili legioniści stworzyli kolejną sytuację. Kante otrzymał piłkę w "szesnastce". Napastnik był osaczony przez rywali, ale oddał strzał na wślizgu, który złapał Malarz
  • 28'
    Lewczuk nieźle zagrał do Kante w okolicach pola karnego. Potem warszawiacy konstruowali akcję, ale przyjezdni zażegnali niebezpieczeństwo
  • 26'
    Kante ruszył z akcją i podał do rozpędzonego Vesovicia. Reprezentant Czarnogóry został powstrzymany przez rywala, lecz wywalczył korner
  • 25'
    Legioniści operowali futbolówką w okolicach "szesnastki" gości. Warszawiacy mają przewagę optyczną, szukają okazji do oddania strzałów bądź wbiegnięcia w pole karne
  • 23'
    Martins otrzymał podanie od Novikovasa. Portugalczyk chciał zagrać w pole karne do jednego z kolegów, lecz użył zbyt dużo siły i Malarz przejął piłkę
  • 21'
    Martins oddał bezpośredni strzał, który poszybował minimalnie ponad poprzeczką
  • 20'
    Karbownik został nieprzepisowo powstrzymany przed polem karnym. Rzut wolny dla stołecznego klubu
  • 20'
    Novikovas dośrodkował z lewej flanki, a Malarz wyszedł z piłką poza linię końcową. Korner dla Legii
  • 19'
    Luquinhas z łatwością zbiegł do środka, mając na plecach dwóch przeciwników. Brazylijczyk podał do Kante, który uderzył bez przyjęcia tuż obok słupka
  • 18'
    Guima na chwilę opuścił boisko, ale zaraz na nie wróci
  • 17'
    Chwilowa przerwa w grze. Jeden z rywali leży na boisku i jest opatrywany przez lekarzy
  • 17'
    Antolić dośrodkował z kornera, ale łodzianie uporali się z centrą Chorwata
  • 16'
    Vesović ponownie dośrodkował ze skrzydła. Ostatecznie Legia ma rzut rożny
  • 15'
    Karbownik otrzymał podanie z głębi pola, zbiegł do środka i oddał płaski strzał. Malarz był na posterunku
  • 14'
    Martins szukał prostopadłym podaniem Kante, ale obrońcy ŁKS-u dopadli do futbolówki bez większych problemów
  • 13'
    Wszołek sfaulował Dąbrowskiego w walce o piłkę
  • 12'
    Vidmajer chciał posłać prostopadłe podanie w bocznym sektorze, ale Vesović przeciął jego zagranie i oddalił zagrożenie
  • 11'
    Luquinhas zagrał prostopadle w kierunku wychodzącego Wszołka. Skrzydłowego Legii uprzedził jednak Malarz
  • 10'
    Vesović dośrodkował w pole karne, ale piłka minęła Kante. Futbolówka w posiadaniu gości
  • 9'
    Spokojny początek spotkania, obie drużyny czekają na swoją szansę
  • 8'
    Po centrze z prawej strony, jeden z rywali oddał płaski strzał, który leciał tuż obok prawego słupka Majeckiego
  • 5'
    Warszawiacy mieli rzut rożny, ale rywale wyszli z opresji i oddalili zagrożenie. Vesović dobrze poradził sobie w obronie i przejął piłkę
  • 4'
    Łodzianie chcieli przeprowadzić akcję prawą stroną, ale zostali powstrzymani przez Luquinhasa i Kante. Po chwili Novikovass ruszył lewą flanką i został sfaulowany
  • 3'
    Novikovas dośrodkował z lewej strony w kierunku Kante, lecz napastnik był pilnowany przez obrońcę ŁKS-u
  • 2'
    Na początku kibice Legii głośno skandowali: Arkadiusz Malarz!
  • 1'
  • Kibice Legii zaprezentowali oprawę z hasłem: "Legia ponad każdym". Fani odpalili również race
  • Obie ekipy wychodzą na boisko! Zaraz zaczynamy!
  • Trwa rozgrzewka Legii i ŁKS-u
  • Skład Legii wygląda następująco: Majecki – Vesović, Jędrzejczyk, Lewczuk, Karbownik – Wszołek, Martins, Antolić, Novikovas – Luquinhas - Kante Ławka: Cierzniak, Wieteska, Gwilia, Cholewiak, Pyrdoł, Astiz, Rosołek, Stolarski, Praszelik
  • Przed meczem z ŁKS-em, absencją w meczu z Rakowem jest jeden gracz Legii. TUTAJ
  • Arkadiusz Malarz zagra po raz szósty w karierze przeciwko Legii. Cały tekst dostępny tutaj
  • Bardzo możliwe, że skład Legii będzie wyglądał tak, jak w tym miejscu
  • Zobaczcie, co działo się na sobotnim treningu. Więcej tutaj
  • Witamy! O 17:30 rozpocznie się mecz pomiędzy Legią Warszawa a ŁKS-em. Do tej pory "Wojskowi" zdobyli 38 punktów, z kolei łodzianie - 14.
Legia WarszawaŁKS Łódź
53'

53' Łukasz Piątek

56'
58'

58' Przemysław Sajdak

72'

72' Jan Grzesik

74'

74' Dragoljub Srnić za Maciej Wolski

74' Łukasz Piątek

77'

77' Jan Sobociński za Maciej Dąbrowski

84'

84' Jan Sobociński

85'
87'

87' Pirulo za Przemysław Sajdak