70'
78'
83'
85'
  • Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów pomeczowych: wypowiedzi trenerów i zawodników, zdjęć oraz wideo. Miłego wieczoru!
  • Gole w stolicy Grecji strzelali Stolarski oraz Gwilia. Już jutro "Wojskowi" dowiedzą z kim zagrają w kolejnej rundzie. Po pierwszym meczu bliżej awansu jest Glasgow Rangers, który pokonał na wyjeździe Midtjylland 4:2
  • 90+5'
    Koniec! Legia Warszawa wygrała 2:0 na wyjeździe z Atromitosem i awansowała do czwartej rundy eliminacji Ligi Europy!
  • 90+5'
    Dośrodkowanie Rosy, zrobiło się groźnie. Risvanis uderzył z bliska, ale Majecki popisał się świetną interwencją
  • 90+4'
    Atromitos chce jeszcze stworzyć jakąś akcję, teraz udało im się wywalczyć rut wolny
  • 90+2'
    Rosa zacentrował z prawej nogi, lecz Jędrzejczyk głową zażegnał niebezpieczeństwo
  • 90+1'
    Cztery minuty doliczone
  • 90+1'
    Kulenović zauważył Gwilię, a ten od razu dośrodkował w stronę Nagya. Węgier nie był jednak w stanie skierować piłki do siatki
  • 89'
    Rzut wolny dla Atromitosu. Faulował Martins
  • 87'
    Katranis ucierpiał po tym rzucie rożnym, lewy obrońca korzysta z pomocy lekarzy klubowych, ale może kontynuować grę
  • 87'
    Gwilia z rogu, w powietrze wyskoczył Wieteska, lecz grę wznowi Megyeri
  • 86'
    Kulenović wpadł w pole karne, wycofał piłkę do Carlitosa, który został zablokowany i uderzył w boczną siatkę. Korner
  • 85'
    Faul Katranisa na Nagyu. Żółta kartka dla przeciwnika
  • 84'
    Centra Ugraia z rzutu rożnego, ale warszawiacy wybili futbolówkę
  • 84'
    Róg dla miejscowych
  • 83'
    Nsikulu za Velliosa
  • 83'
    Dobra interwencja Stolarskiego, który wybił piłkę na aut
  • 82'
    Nagy zdecydował się posłać bezpośredni, płaski strzał, ale Megyeri był przygotowany na taki wariant i złapał futbolówkę
  • 81'
    Nagy do Kulenovicia, a Chorwat dał się sfaulować blisko "szesnastki". Przewinił Katranis
  • 80'
    Ugrai sfaulował Martinsa w środku pola
  • 79'
    Świetne zagranie do Gwilii, ale Gruzin błyskawicznie został osaczony przez dwóch Greków i wycofał piłkę
  • 79'
    Wydawało się, iż Natsos mógł pobiec z piłką do kontry, ale szybko ten pomysł z głowy wybili mu wracający legioniści
  • 77'
    Carlitos zastępuje Luquinhasa
  • 77'
    Cafu przechwycił piłkę i płasko dośrodkował z prawej strony. Aut dla gości
  • 74'
    Płaskie uderzenie wprowadzonego Umbidesa, ale Majecki na posterunku
  • 73'
    Gwilia w kierunku Kulenovicia, ale Chorwata skutecznie uprzedził Risvanis
  • 73'
    Dwadzieścia minut do końca, "Wojskowi" kontrolują boiskowe wydarzenia, co cieszy. Atromitos nie ma zbyt wiele do powiedzenia w ofensywie ze względu na to, iż solidnie funkcjonuje obrona Legii
  • 72'
    Korner dla Legii. Gwilia zacentrował z rogu, ale zrobił to zbyt mocno. Futbolówkę miał jeszcze pod nogami Cafu, lecz ostatecznie rywale wznowią grę
  • 70'
    Roszada także w Atromitosie. Madson schodzi, Umbides wchodzi
  • 68'
    Nagy zmienia Vesovicia
  • 68'
    Krótka przerwa na uzupełnienie płynów
  • 67'
    Miejscowi zabrali się do kontry, ale Cafu zgarnął futbolówkę na wślizgu
  • 67'
  • 66'
    Madson szukał wprowadzenia kolegi w pole karne, ale na jego drodze stanął jeden z legionistów. Moment później, Rosa oddał niezły strzał z dystansu, który poszybował nieco ponad poprzeczką
  • 65'
    Rzut wolny dla Legii. Gwilia zacentrował z lewej strony w kierunku Jędrzejczyka, jednak Atromitos oddalił zagrożenie
  • 64'
    Gwilia! Gruzin rozkręcił się po golu na 2:0. Pomocnik jest pod grą, przed chwilą oddał płaski, mocny strzał na skraju "szesnastki". Megyeri z problemami, ale uporał się z jego uderzeniem
  • 63'
    Na lewą stronę obrony powędrował Jędrzejczyk z kolei Wieteska od teraz stworzy duet stoperów z Lewczukiem
  • 62'
    Wieteska wchodzi w miejsce Rochy, który ma na sowim koncie żółtą kartkę
  • 61'
    Luquinhas próbował wyjść z kontrą, ale Grecy zdołali zabrać piłkę Brazylijczykowi. Po chwili Charisis nie dał się rozpędzić Cafu
  • 60'
    Cafu sfaulował Rosę w środkowej strefie boiska
  • 59'
    Faul w ataku Kulenovicia na Goutasie
  • 58'
    Ugrai za Kahilę
  • 58'
    Gwilia chciał miękko zagrać do Vesovicia, lecz Katranis przeczytał jego intencje
  • 58'
    Rosa chciał otworzyć korytarz kolegom z zespołu, jednak defensywa "Wojskowych" jest bardzo pewna, tworzy zgrany monolit
  • 56'
    Legioniści starają się wysoko podchodzić do rywali, gdy ci mają wymieniają się piłką w formacji obronnej
  • 53'
    W tym momencie, Atromitos potrzebuje do awansu aż trzech goli
  • 53'
    Natsos włączył się do ofensywy, jednak od bramki zacznie Majecki
  • 52'
    Piłka do Vesovicia. Skrzydłowy miękko dośrodkował w pole karne z prawej strony do wbiegającego Gwilii. Gruzin na wślizgu umieścił futbolówkę w siatce. 2:0! Brawo!
  • 51'
    Goool! Gwilia!
  • 50'
    Główka Kulenovicia trochę niecelna. Warszawiacy dobrze weszli w drugą połowę, są zaangażowani
  • 50'
    Płaski strzał Kulenovicia z lewej nogi złapany przez Megyeriego. Akcja rozpoczęła się od przechwytu Luquinhasa
  • 48'
    Rocha zwiódł Natsosa i zszedł do środka. Portugalczyk szukał Vesovicia, lecz piłkę ma w posiadaniu Megyeri
  • 47'
    Vesović przejął podanie, ale po chwili Grecy ponownie przechwycili futbolówkę blisko własnego pola karnego
  • 46'
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi na wyjeździe 1:0 z Atromitosem po golu Stolarskiego
  • 45+3'
    Rosa dośrodkował zbyt płasko, futbolówka nie przeszła pierwszego zawodnika
  • 45+2'
    Centra Katranisa z lewej strony, Lewczuk wybił na rzut rożny
  • 45+2'
    Uff! Vellios wpadł w pole karne i na wślizgu podał do lepiej ustawionego partnera. Ostatecznie gospodarze nie doprowadzili do wyrównania, ponieważ mur obronny Legii nie dał się zaskoczyć
  • 45'
    Trzy minuty doliczone do pierwszej połowy
  • 44'
    Natsos sfaulował rozpędzonego Luquinhasa
  • 43'
    Gwilia uderzył z lewej nogi ponad murem, ale i ponad poprzeczką
  • 43'
    Żółta kartka dla Risvanisa za faul na Vesoviciu
  • 42'
    Kulenović dopadł do bezpańskiej piłki, miał przed sobą piłkarzy Atromitosu, więc zdecydował się na uderzenie. Płaski strzał napastnika minął prawy słupek Megyeriego
  • 41'
    Warszawiacy wyszli z opresji i nie pozwolili rywalom na stworzenie zagrożenia w ich polu karnym. Dobrze funkcjonuje blok obronny ekipy z Łazienkowskiej
  • 40'
    Luquinhas zszedł do środka, podał do Gwilii, ale do Gruzina doskoczyło od razu dwóch zawodników. Grecy wyszli z kontrą, Manousos oddał groźny strzał z lewej nogi. Będzie korner
  • 39'
    Rosa ponownie dośrodkował, ale futbolówka wylądowała w rękawicach Majeckiego
  • 39'
    Jędrzejczyk nieprzepisowo powstrzymał Manousosa na połowie Legii
  • 38'
    Rocha wbiegł w "szesnastkę:, otrzymał podanie od Luquinhasa i uderzył ponad poprzeczką z dosyć ostrego kąta. Solidna akcja Legii, w dużej mierze oparta na grze na jeden kontakt
  • 36'
    Natsos miękko zacentrował ze skrzydła, Majecki był jednak czujny i odprowadził piłkę wzrokiem
  • 34'
    Centra Rosy ze stałego fragmentu, po chwili Katranis posłał piłkę z dalszej odległości. Majecki wznawia z "piątki"
  • 33'
    Faul Rochy na Manousosie. Rzut wolny dla Atromitosu z prawej strony boiska
  • 31'
    Kulenović! Chorwat otrzymał zagranie i praktycznie na wślizgu zdecydował się uderzyć. Do celu jednak trochę zabrakło
  • 30'
    Świetna akcja Cafu. Pomocnik minął Kahilę przy chorągiewce i zagrał do Gwilii. Gruzin zauważył Stolarskiego, który bez namysłu oddał płaski, celny strzał zza "szesnastki". 1:0!
  • 28'
    GOOOOL! Paweł Stolarski!
  • 28'
    Vesović zszedł do środka, ale nie wiedział zbytnio do kogo zaadresować podanie. Co więcej, szybko doskoczyło do niego dwóch Greków, którzy wygarnęli mu piłkę spod nóg
  • 27'
    Centra Rosy nie był udana, nie przeszła przez obrońców Legii
  • 27'
    Żółta kartka dla Rochy za faul na swojej połowie
  • 26'
    Rzut rożny dla Legii. Luquinhas przycisnął rywala, który przypadkowo, ale jednak jako ostatni dotknął futbolówki
  • 23'
    Przerwa na uzupełnienie płynów
  • 22'
    Zbyt mocne zagranie Stolarskiego do wyżej ustawionego Vesovicia
  • 21'
    Strata Cafu i zespół z Grecji błyskawicznie pobiegł do przodu. Futbolówka została przerzucona na prawą stronę, ale nie udało im się zaskoczyć legionistów
  • 20'
    Pierwszy kwadrans dosyć spokojny, aczkolwiek Grecy odważnie potrafią wyjść z akcją i stworzyć zagrożenie, zwłaszcza po rzutach wolnych
  • 19'
    Rosa znowu dośrodkował, było niebezpiecznie. Róg dla przeciwników nie przyniósł większych korzyści. Stolarski wznawia z autu
  • 18'
    Kolejny rzut wolny dla Atromitosu, nieco dalej niż poprzedni
  • 17'
    Poprzeczka! Ależ miejscowi byli bliscy szczęścia!
  • 16'
    Gospodarze zabrali się do kontry. Manousos dał się sfaulować na wysokości "szesnastki". Grecy mają rzut wolny z lewej strony murawy
  • 16'
    Centra Gwilii z rogu, zrobiło się zamieszanie, ponieważ do piłki dopadł Cafu. Atromitos poradził sobie z tym stałym fragmentem
  • 15'
    Martins uruchomił Luquinhasa. Brazylijczyk podał do Rochy, który dośrodkował. Piłka spadła jeszcze pod nogi Luquinhasa. Będzie korner
  • 13'
    Stoper Legii będzie grał z opatrunkiem na głowie. Zawodnik jest już na boisku
  • 12'
    Lewczuk korzysta z pomocy medycznej
  • 11'
    Natsos wywalczył aut blisko pola karnego Legii. Po centrze Rosy ze skrzydła, w "szesnastce" gości nieco się zakotłowało. Ostatecznie Vellios nie skierował futbolówki do siatki
  • 9'
    Warszawiacy przebywali teraz na połowie Greków, w pewnym momencie na płaski strzał z lewej nogi zdecydował się Rocha. Grę wznowi Megyeri
  • 7'
    Po chwili w "szesnastce" znalazł się Gwilia, ale defensywa Atromitosu pilnowała Gruzina do samego końca
  • 7'
    Zagranie z głębi pola w kierunku Luquinhasa. Brazylijczyk wpadł w pole karne, przyjął piłkę, jednak Megyeri był na posterunku i nie pozwolił legioniście na oddanie strzału
  • 5'
    Grecy szukali akcji prawą flanką, jednak brakowało im precyzji i dokładności przy linii bocznej
  • 4'
    Martins sfaulowany na własnej połowie przez Manousosa. Rywal przeprosił Portugalczyka za to przewinienie
  • 3'
    Piłka, po centrze Legii z bocznego sektora boiska, spokojnie trafiła w ręce Magyeriego
  • 2'
    Manousos pobiegł prawą stroną, lecz jego dośrodkowanie okazało się zbyt głębokie i nie znalazło adresata
  • 1'
    Vesovic chciał ruszyć skrzydłem, ale został skutecznie powstrzymany
  • 0
  • Kilka chwil do meczu, zaraz rozpoczynamy rewanż!
  • Ławka: Cierzniak, Wieteska, Carlitos, Niezgoda, Nagy, Kante, Jodłowiec
  • Skład Legii wygląda następująco: Majecki - Stolarski, Lewczuk, Jędrzejczyk, Rocha - Martins, Cafu - Vesović, Gwilia, Luquinhas - Kulenović!
  • W pierwszym meczu przy Łazienkowskiej padł bezbramkowy remis
  • Witamy! Już o godzinie 18:00 rozpocznie się rewanż pomiędzy Atromitosem a Legią. Spotkanie odbywa się w ramach trzeciej rundy eliminacji Ligi Europy
Atromitos AtenyLegia Warszawa
27'

44' Spyros Risvanis

44'

58' Roland Ugrai za Tal Khila

58'

70' Javier Umbides za Madson

70'
78'

83' Clark Nsikulu za Apostolos Vellios

83'

85' Alexandros Katranis