76'
83'
84'
90'
  • Warszawiacy pokazali charakter i awansowali do drugiej rundy Pucharu Polski. Już w środę, pierwszy zespól Legii zagra w Niepołomicach z miejscową Puszczą. Dziękujemy za uwagę i życzymy dobrej nocy!
  • 90+6'
    Koniec! Rezerwy Legii wygrały 2:0 z Wigrami Suwałki w pierwszej rundzie Pucharu Polski. Bramki dla stołecznego klubu zdobyli Michał Mydlarz i Kacper Wełniak!
  • 90+4'
    Przyjezdni skonstruowali jeszcze akcję, ale Kobylak zażegnał niebezpieczeństwo
  • 90+3'
    Konik przedarł się lewą stroną, posłał piłkę w pole karne wprost na Wełniaka, który głową pokonał Balawejdera! Brawo!
  • 90+2'
    2:0 dla Legii!!
  • 90+1'
    Cztery minuty doliczone
  • 90'
    Król zdecydował się na dośrodkowanie z prawej strony, które minęło jednak wszystkich zawodników. Przyjezdni cały czas jednak atakują
  • 89'
    Wełniak wraca na boisko. Jeden z piłkarzy Wigier chciał dograć w "szesnastkę", jednakże Kobylak spokojnie interweniował
  • 88'
    Do tej pory zdołały awansować Lechia, Olimpia Elbląg, Miedź Legnica i Stilon Gorzów. Za moment do tej grupy dołączy Legia II?
  • 88'
    Nerwowa końcówka na stadionie w Ząbkach. Przyjezdni szukają gola dającego wyrównanie, ale jak na razie warszawiacy dobrze się bronią
  • 87'
    Wełniak leży na murawie, napastnik Legii potrzebuje pomocy medycznej
  • 86'
    Gierach centrował w w pole karne, lecz Pruchnik przeciął jego dośrodkowanie. Po chwili, zablokował także strzał Sauczka
  • 85'
    Wach zastąpił Cichockiego
  • 84'
    Matuszewski dośrodkował, ale warszawiacy nie dali się zaskoczyć. Goście mieli jeszcze korner, ale dobrze spisał się Niski
  • 83'
    Rzut wolny dla Wigier, Grudziński ukarany żółtą kartką
  • 82'
    Dobry pomysł miał teraz Cichocki. Skrzydłowy pobiegł prawą stroną i prostopadle zagrał w pole karne do Rosołka. Balawejder wyszedł jednak z bramki i przechwycił piłkę
  • 81'
    Huertas zagrał wprost pod nogi Cichockiego, który spojrzał i przerzucił futbolówkę do Wełniaka. Legionista był jednak naciskany i w końcu przyjezdni zdołali go zatrzymać w środku pola
  • 80'
    Cichocki rozpędził się na skrzydle, lecz popełnił faul w ataku
  • 80'
    Philipps głową wybił piłkę po dokładnej centrze Króla z prawej flanki
  • 79'
    Orlik odebrał piłkę i pobiegł w boczny sektor, ale rywale go skutecznie powstrzymali
  • 78'
    Sauczek sprytnie wpadł w pole karne i zagrał wzdłuż pola karnego. Futbolówkę nogą musnął interweniujący Pruchnik, ale defensywa Legii wyszła z opresji. Na przechwyt i strzał z bliska czyhał Gierach
  • 76'
    Konik zmienia Cielemęckiego
  • 76'
    Orlik próbował za wszelką cenę odebrał futbolówkę Gierachowi. Legionista walczył, ale sędzia dopatrzył się faulu z jego strony
  • 75'
    Centra Huertasa z prawej strony okazała się zbyt głęboka i jego koledzy z drużyny nie byli w stanie do niej dojść. Wznowi Kobylak
  • 74'
    Cielemęcki sfaulował Króla i został ukarany żółtą kartką. Będzie rzut wolny dla Wigier
  • 73'
    Sabiłło walczył o piłkę poza zagraniu od Huertasa. Legioniści próbowali zabrać się do kontry, ale przyjezdni otrzymali rzut wolny w środkowej strefie boiska
  • 72'
    Mydlarz schodzi, Orlik wchodzi
  • 71'
    Sauczek zwiódł jednego z legionistów, zagrał przed pole karne do Gieracha, do którego dobiegł Łakomy. Ostatecznie, miejscowi przejęli piłkę
  • 70'
    Centra rywali z lewej strony, ale defensorzy stołecznego klubu wybili futbolówkę bez większych problemów
  • 69'
    Cielemęcki przechwycił piłkę od obrońcy Wigier, zszedł do środka i oddał strzał z prawej nogi. Balawejder na posterunku
  • 69'
    Walki na murawie nie brakuje
  • 68'
    Mydlarz starał się prostopadle zagrać do Cichockiego, ale szybciej do futbolówki dobiegł wypożyczony z Legii Matuszewski, który zażegnał niebezpieczeństwo
  • 68'
    Wigry starają się rozgrywać piłkę w środku pola, ale gościom nieco brakuje kreatywności w ostatnich fragmentach meczu
  • 66'
    Doszło również do trzeciej wymuszonej zmiany w składzie Wigier. Kontuzjowanego Fursta zastąpił na placu gry Adrian Piekarski
  • 65'
    Korner dla gości po interwencji Grudzińskiego we własnym polu karnym. Było groźnie po dośrodkowaniu Cornudelli, ale piłka ostatecznie nie trafiła do żadnego z jego partnerów
  • 63'
    Mydlarz prowadził piłkę środkiem pola, wydawało się, że szuka najlepszej opcji do podania, znalezienia szansy na prostopadłe zagranie, a pomocnik nieco zaskakująco zdecydował się na uderzenie z dystansu i płaskim strzałem pokonała Balawejdera!
  • 63'
    1:0!!! Michał Mydlarz!!!
  • 61'
    Znów w akcji sztab medyczny Wigier - pomocy potrzebuje Furst. Przypomnijmy, że w pierwszej połowie w składzie rywali doszło do dwóch wymuszonych zmian
  • 60'
    Spotkanie ogląda około 250 kibiców.
  • 59'
    Niewiele wynikło z dośrodkowania Sauczka
  • 57'
    Korner dla Wigier
  • 56'
    Początek drugiej połowy póki co należy do gości. To gracze Wigier prowadzą grę, częściej goszczą pod bramką Kobylaka i regularnie atakują. Legia II póki co bez poważnej szansy po przerwie
  • 55'
    Z innych boisk: Zagłębie II remisuje już z Miedzią 2:2 - trwa dogrywka. Pewnie z Olimpią Zambrów wygrywa Stilon Gorzów prowadzący 5:1. W meczu Ruchu Chorzów ze Stomilem Olsztyn jest w 55. minucie 1:1, a przed przerwą, Chrobry Głogów bezbramkowo remisuje z Lechem Poznań
  • 54'
    Abdoulaye podłączył się pod ofensywną akcję swojej drużyny. Środkowy obrońca stracił jednak głowę pod polem karnym warszawiaków, nie wiedział co zrobić z piłką i... kopnął w Grudzińskiego, który mógł dopisać na swoim koncie przechwyt
  • 51'
    Król rozegrał piłkę z Furstem w polu karnym Legii, zacentrował, a Sabiłło groźnie nabiegał na dograną futbolówkę. Na szczęście legionistów - piłka poszybowała ponad poprzeczką
  • 50'
    Furst fauluje Mydlarza w środku pola. Warszawiacy wznawiają grę od rzutu wolnego, ale szybko tracą piłkę
  • 49'
    Abdoulaye nieco przesadzil z walką o piłkę w środkowej strefie boiska. Obrońca Wigier mocno kopnął piłkę tak, że ta trafiła w twarz Wełniaka. Ten upadł z krzykiem, ale po szybkiej pomocy fzjoterapeuty wraca do gry
  • 47'
    Groźna akcja Wigier. Dynamiczny Sauczek biegł bark w bark z Pruchnikiem, wyprzedził doświadczonego gracza i wpadł z piłką w pole karne. Były gracz Legii nie był jednak w stanie dobrze sfinalizować akcji i futbolówkę pewnie złapał Kobylak
  • 46'
    Rozpoczęła się druga połowa spotkania! W składzie Legii bez zmian w składzie
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy trzecioligowe rezerwy Legii bezbramkowo remisuj,ą z Wigrami Suwałki. Wracamy za kwadrans
  • 45+3'
    Cichocki nie utrzymał podania od Niskiego w boisku, na połowie gości. Wigry zabrały się jeszcze do szybkiego kontrataku
  • 45+2'
    Dośrodkowanie Pruchnika z rzutu wolnego, przyjezdni wyszli na chwilę z opresji, próbowali wyjść z szybką kontrą, ale warszawiacy wrócili do defensywy i oddalili zagrożenie
  • 45'
    Łakomy sfaulowany w środkowej strefie boiska. Będzie stały fragment gry dla miejscowych
  • 45'
    Niski ponownie zacentrował, ale jego dogranie przeciął Matuszewski. "Wojskowym" udało się jeszcze wywalczyć rzut rożny. Po dośrodkowaniu Pruchnika w kierunku bliższego słupka, przeciwnicy wyekspediowali futbolówkę
  • 43'
    Indywidualny rajd Cichockiego. Skrzydłowy próbował minąć Ozgę, ale ten nie dał się zaskoczyć i wygarnął mu futbolówkę spod nóg
  • 42'
    Miękka centra Cielemęckiego w pole karne. Do piłki, na skraju "szesnastki" dopadł Wełniak. snajper stołecznego klubu miał mało miejsca i czasu, zdołał jednak oddać uderzenie, które przeleciało obok bramki
  • 42'
    Słowem uzupełnienia: Lechia Gdańsk wygrała 3:2 w Wejherowie, mimo że przegrywała 0:2. Gola na wagę awansu obrońcy trofeum strzelił w 89. minucie Flavio Paixao. Jedną z bramek dla Gryfa zdobył były gracz Legii II, Bartosz Gęsior.
  • 41'
    Druga wymuszona zmiana w zespole Wigier. Klepackiego zastąpił Matuszewski, czyli gracz wypożyczony przez Legię do pierwszoligowca
  • 41'
    Gierach zastopował rozpędzonego Niskiego na prawym skrzydle
  • 40'
    Łakomy! Pruchnik dokładnie dośrodkował w pole karne, w górę wyskoczył Łakomy, który oddał strzał głową. Futbolówkę, niemalże z linii bramkowej, wybili rywale
  • 39'
    Mydlarz zauważył Niskiego i zagrał do niego podanie. Prawy defensor dośrodkował, ale został zablokowany. Gospodarze mają korner
  • 38'
    Sauczek zastosował wysoki pressing na Philippsie blisko jednej z chorągiewek. Stoper Legii wybił piłkę, do której dopadli suwałczanie. Strzał z dalszej odległości poszybował jednak ponad poprzeczką
  • 37'
    Kacper Wełniak mocno popracował w defensywie, co zaowocowało żółtą kartką i dwoma rywalami wymagającymi pomocy lekarskiej. Najmocniej ucierpiał Szymon Klepacki, który jest wciąż opatrywany przez medyka. Wejście napastnika Legii nie spodobało się trenerowi gości, który dość głośno wyraził swoją dezaprobatę względem takiej gry
  • 35'
    W trakcie spotkania Legii II, rozgrywane są też inne mecze w Pucharze Polski. Po 85 minutach, obrońca trofeum, Lechia, remisuje 2:2 z Gryfem Wejherowo, choć przegrywała już 0:2. Awans do dalszej fazy zdołała już zapewnić sobie Olimpia Elbląg, która wygrala 2:1 ze Stalą Brzeg. Z kolei rezerwy Zagłębia Lubin, prowadzą 2:0 z Miedzią Legnica - do końca meczu pozostał kwadrans.
  • 35'
    Przyjezdni otrzymali korner. Po centrze z rogu Kobylak spokojnie złapał futbolówkę i oddalił zagrożenie
  • 34'
    Niski podłączył się do ofensywy zagrał do Cichockiego, lecz Wigry przechwyciły piłkę. Jeden z rywali podał prostopadle do wprowadzonego Sauczka. Napastnik gości pobiegł do przodu, ale jego uderzenie obronił Kobylak
  • 32'
    Bezpośrednie zagranie do Cielemęckiego, który poprzez przyjęcie kierunkowe doskonale zmylił obrońców rywali. Młody gracz zszedł z piłką do środka, starał się oddać strzał z szesnastu metrów, ale został zablokowany. Potem warszawiakom pozostała walka w środku pola o zebranie "drugiej piłki"
  • 31'
    Dośrodkowanie Wigier z prawej strony boiska, ale Kobylak elegancko wyskoczył w polu karnym i pewnie złapał futbolówkę. Warszawiacy starają się budować kolejną akcję od rozegrania piłki w linii defensywnej
  • 30'
    Kolejna próba warszawiaków z dystansu. Tym razem na strzał zdecydował się Łukasz Łakomy, który uderzył dość mocno, ale jednocześnie skierował piłkę w sam środek bramki, nie sprawiając kłopotów Balawejderowi
  • 29'
    Szybka kontra legionistów. Ponownie gracze drugiej linii zdecydowali się "uruchomić" dynamicznego Cichockiego. Ten wbiegł w pole karne, toczył pojedynek bark w bark z przeciwnikiem i... upadł w "szesnastce". Sędzia Karol Iwanowicz wprost skazał, że nie ma mowy o rzucie karnym i podjął chyba dobrą decyzję
  • 27'
    Piłka szybko wybita z pola karnego Wigier. Suwalczanie ruszali z kontrą, ale bardzo dobrze zachował się Niski, który zablokował akcję rywali. Po chwili na strzał z dystansu zdecydował się Joel Cornudella, lecz Kobylak pewnie złapał uderzenie, które nie miało mocy potrzebnej, by zaskoczyć golkipera
  • 26'
    Rosołek obrócił się z piłką, uwolnił spod opieki rywali i... było groźnie. Uderzenie zdołał w ostatniej chwili zablokować jeden z gości i Legia ma tylko rzut rożny
  • 26'
    Zmiana w Wigrach. Za kontuzjowanego Żebrakowskiego na boisku pojawia się były gracz juniorów Legii, Cezary Sauczek. W poprzedniej rundzie, jako gracz Polonii, dynamiczny piłkarz strzelił rezerwom dwa gole w trzeciej lidze
  • 24'
    Strzał Wełniaka ze skraju pola karnego. Uderzenie było jednak tak lekkie i szybujące w sam środek bramki, że Balawejder nie miał najmniejszych kłopotów z przejęciem piłki i złapaniem jej w rękawice
  • 23'
    Warszawiacy starają się spokojnie rozegrać piłkę. Po kilku krótszych podaniach, na bardziej bezpośredni sposób rozegrania decyduje się Łakomy. Po chwili próbę powtarza Rosołek, który podawał w kierunku Wełniaka, ale zabrakło skutku. Dobrze interweniował obrońca Wigier, Diallo Abdoulaye
  • 22'
    Tymczasem uraz Żebrakowskiego okazał się na tyle poważny, że napastnik Wigier nie może kontynuować gry. Za chwilę nastąpi pierwsza zmiana w ekipie gości
  • 22'
    Akcja Cielemęckiego na lewej flance, ale ta kończy się faulem legionistów na Michale Królu, który jest wypożyczony z Łazienkowskiej
  • 21'
    Żebrakowski opatrywany przez medyka poza boiskiem. Gra toczy się jednak dalej. Gracz Wigier ma problem z udem
  • 19'
    Rosołek postawił na indywidualną akcję. Napastnik trenujący z pierwszym zespołem Legii przejął piłkę, zbiegał z nią do środowiska i na skraju pola karnego zdecydował się na strzał - niecelny
  • 19'
    Sabiłło starał się szarżować, przepchnął Niskiego, ale obrońca Legii do samego końca akcji asystował graczowi Wigier, który ostatecznie sam wybił piłkę poza boisko
  • 16'
    Ponownie przy piłce Cichocki, który skorzystał z bezpośredniego zagrania z głębi pola. Ponownie Legia nie miała z tego większego efektu. Skrzydłowy jest bardzo aktywny, ale jak na razie brakuje mu skutecznego podania w ostatniej fazie akcji
  • 15'
    Najlepsza, jak do tej pory, akcja Legii II. Cichocki dobiegł do piłki zagranej z głębi pola, lecz nieco zbyt długo zwlekał z odebraniem piłki. Ta po chwili namysłu trafiła przed pole karne, gdzie do strzału składał się Mateusz Grudziński. Lewy obrońca dysponuje mocnym uderzeniem, z którego postanowił skorzystać, lecz zabrakło mu celności
  • 12'
    Ofensywny impas bardzo chciał przełamać Paweł Gierach, który pobiegł z piłką lewą flanką, rozpędził się, stając się nie do powstrzymania dla gospodarzy i oddał piłkę Żebrakowskiemu. Ten uderzył z ostrego kąta, sprawił, że w szeregach Legii pojawiło się nieco zamieszania, ale ostatecznie nie trafił i grę od bramki mógł wznowić Gabriel Kobylak
  • 11'
    Nieco bałaganu na boisku. Chaotyczna gra widoczna jest w ostatnich fragmentach po obu stronach. Piłka krąży od jednej do drugiej bramki i żadna z akcji nie robi większego wrażenia
  • 10'
    Furst dośrodkował piłkę z narożnika, piłka trafiła na głowę pozostawionego bez opieki Żebrakowskiego, któ®y jednak bardzo źle zachował się w niezłej okazji i posłał futbolówkę ponad poprzeczką
  • 8'
    Niski w indywidualnym pojedynku z Żebrakowskim. Legionista blokuje rywala, a Wigry mają rzut rożny
  • 8'
    Dobra interwencja Pruchnika w defensywie. To zapoczątkowało akcję legionistów. Piłka została rozegrana w środku pola i szybko trafiła na prawą flankę do Cichockiego. Ten zepsuł jednak dośrodkowanie szukając wbiegającego przed pole karne Łakomego. Szybszy był jednak przeciwnik
  • 6'
    Piłka zagrana przez kapitana stołecznych rezerw została szybko wybita poza pole karne. Wciąż w grze są jednak warszawiacy, ale nie trwało to długo. Faul w ofensywie zanotował Kacper Wełniak
  • 5'
    Korner dla Legii po akcji Cichockiego. Piłkę w narożniku ustawił już Radosław Pruchnik
  • 5'
    Swoją obecność zaznaczyli okrzykami kibice Wigier, którzy w sile piętnastu osób stawili się w Ząbkach
  • 4'
    Przewinienie Niskiego na własnej połowie. Wigry szybko wznawiają grę, ale nie spieszą się z przeniesieniem piłki pod pole karne Legii
  • 4'
    Łakomy spróbował szczęścia z dystansu, ale przeliczył się względem swoich oczekiwań. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką, a grę wznawia Jan Balawejder
  • 3'
    Rosołek odebrał piłkę na połowie rywali. Piłka została rozegrana na prawą flankę, trafiła do Niskiego, który zdecydował się na dośrodkowanie. W "szesnastce" walczył Wełniak, ale Ozga zdołał wybić dogranie
  • 2'
    Wigry próbowały dwukrotnie zaatakować skrzydłami, lecz póki co obrońcy Legii skutecznie powstrzymują ataki pierwszoligowca
  • 1'
    Gramy! Sędzia rozpoczął spotkanie!
  • Obie drużyny pojawiły się już na boisku
  • W ostatniej chwili w składzie Legii znalazł sie Maciej Rosołek z pierwszego zespołu. Informacyjnie: w kolejnej rundzie rozgrywek, w innej drużynie (np. w I zespole Legii) może zagrać trzech zawodników, którzy dziś rywalizują z WIgrami
  • Obie ekipy zeszły z boiska, by za chwilę powrócić na nie i o godzinie 17:00 rozpocząć mecz pierwszej rundy Pucharu Polski. Aktualnie wybrzmiewa "Sen o Warszawie"
  • Warszawiacy wystąpią przeciwko Wigrom w następującym składzie: Kobylak - Niski, Philipps, Pruchnik, Grudziński - Cichocki, Mydlarz, Łakomy, Cielemęcki - Rosołek - Wełniak
  • Obie drużyny są jeszcze na rozgrzewce. Do meczu pozostało około 20 minut
  • W kadrze pierwszoligowca znajduje się obecnie aż dziewięciu zawodników związanych z "Wojskowymi". Więcej na ten temat znajdziecie w tym miejscu.
  • Witamy z Ząbek. O godzinie 17:00 rezerwy Legii Warszawa rozegrają spotkanie w I rundzie Pucharu Polski, w którym rywalem będą pierwszoligowe Wigry Suwałki
Legia II WarszawaWigry Suwałki
25'

25' Cezary Sauczek za Mateusz Żebrakowski

35' Kacper Wełniak

35'
41'

41' Konrad Matuszewski za Szymon Klepacki

62' Michał Mydlarz

62'

62' Adrian Piekarski za Oskar Furst

72' Kamil Orlik za Michał Mydlarz

72'

76' Patryk Konik za Radosław Cielemęcki

76'

84' Dawid Wach za Piotr Cichocki