46'
46'
  • W środę 22 stycznia legioniści zagrają dwa sparingi: z FK Vozdovac oraz Spartacusem Nyiregyhaza. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych materiałów pomeczowych
  • 90+1'
    Koniec! Legia zremisowała 1:1 z Dynamem Kijów w sparingu przygotowującym do drugiej części sezonu. Jedyną bramkę dla Legii w pierwszej połowie zdobył Domagoj Antolić
  • 90+1'
    Cielemęcki oddał strzał znajdując się w bocznym sektorze boiska. Buszczan z problemami, ale obronił uderzenie gracza z rocznika 2003
  • 88'
    Ważna interwencja Rochy w obronie. Portugalczyk powstrzymał atak drużyny Mychajłyczenki
  • 88'
    Martins wyłuskał piłkę i uruchomił Kostorza. Młodzieżowiec zagrał do Cholewiaka, którego strzał przed polem karnym został zablokowany
  • 86'
    Praszelik podłączył się do ofensywy, lecz został sfaulowany przez wracających zawodników Dynama
  • 85'
    De Pena postanowił uderzyć z dalszej odległości. Strzał skrzydłowego był bardzo niecelny
  • 84'
    Rocha dośrodkował z lewej flanki, lecz nikt nie zdołał zamknąć akcji
  • 84'
    Wprowadzony Cielemęcki zszedł do środka, podał do Praszelika. Pomocnik zagrał na prawą stronę do Stolarskiego. Legioniści spokojnie wymieniają podania na połowie przeciwników
  • 82'
    Martins bezpośrednio uderzył, lecz Buszczan wybił piłkę na rzut rożny
  • 80'
    Cielemęcki podał do Praszelika, który poszedł na przebój i wywalczył rzut wolny blisko pola karnego
  • 80'
    Cielemęcki za Pyrdoła
  • 78'
    Korner dla Dynama. Rocha bezpiecznie wybił piłkę poza linię końcową, będąc pod presją
  • 77'
    Pyrdoł stracił piłkę w ofensywie, błąd nowego gracza Legii chciał naprawić Praszelik. Ofensywny pomocnik sfaulował rywala w środku pola
  • 77'
    Kargbo zdecydował się na ciekawy wariant. Skrzydłowy otrzymał piłkę z głębi pola w boczny sektor i postanowił płasko uderzyć na bramkę. Majecki zdołał obronić strzał przeciwnika
  • 75'
    Stolarski do Kostorza. Prawy obrońca świetnie wypatrzył 20-latka w "szesnastce", ale jego strzał ponownie obronił Buszczan
  • 74'
    Mykołenko zagrał w pole karne do Poulsena, ale Legia skasowała akcję klubu z Kijowa. Moment później Kostorz wymanewrował przeciwnika przed polm karnym, uderzył z lewej nogi, lecz Buszczan był na posterunku
  • 73'
    Pyrdoł zamienił się stronami z Cholewiakiem. Pierwszy z wymienionych gra teraz jako prawy pomocnik, z kolei "Cholewa" pełni rolę lewego pomocnika
  • 71'
    Jędrzejczyk był czujny w obronie, przechwycił piłkę posłaną przez jednego z rywali. Później reprezentant Polski wybił centrę z prawej strony
  • 70'
    Cenny odbiór Martinsa. Warszawiacy wykreowali akcję, Kostorz znalazł się w polu karnym. Mógł uderzyć, lecz chciał podać do kolegi z zespołu. Zagranie zostało przecięte przez Ukraińców
  • 68'
    Centra Martinsa ze stałego fragmentu gry. Kostorz wyskoczył w powietrze, ale główkował ponad poprzeczką
  • 68'
    Ofiarny rajd Kostorza. Młodzieżowiec dopadł do piłki i został nieprzepisowo powstrzymany przez Kadara, byłego piłkarza Lecha Poznań. Rzut wolny dla legionistów z prawej strony
  • 67'
    Remy wyszedł z opresji i wywalczył piłkę w środku pola po wybiegnięciu z własnej strefy. "Wojskowi" nie byli jednak w stanie dłużej utrzymać się przy futbolówce
  • 65'
    Dynamo mogło objąć prowadzenie! Strzał głową jednego z przeciwników obił spojenie!
  • 64'
    Buszczan kapitalnie obronił uderzenie Cholewiaka z prawej nogi. "Cholewa" otrzymał wcześniej dokładne podanie od Stolarskiego
  • 62'
    Kostorz zagrał do Pyrdoła w pole karne, lecz zrobił to trochę zbyt mocno
  • 61'
    Legioniści zastosowali wysoki pressing. Piłkę przejął Cafu, lecz ekipa Vukovicia nie zdołała skierować piłki do siatki
  • 61'
    Cafu został sfaulowany przez Kargbo w środku pola
  • 58'
    Cholewiak i Kostorz próbowali powstrzymać Mykołenkę, lecz sfaulowali rywala na wysokości środka boiska
  • 57'
    Remy dobrze zagrał na wyprzedzenie. Praszelik zrobił przewagę w środkowej strefie i podał do lepiej ustawionego Pyrdoła. Nowy nabytek "Wojskowych" został powstrzymany przez dwóch rywali po lewej stronie murawy
  • 56'
    Cafu minął Mykołenkę, lecz moment później nieprzepisowo powstrzymał lewego obrońcę Dynama
  • 55'
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłka wróciła jeszcze w boczny sektor. Po ponownej centrze rywali, Rusyn znalazł się tuż przy dalszym słupku i główkował minimalnie niecelnie
  • 54'
    Poulsen uderzył z dalszej odległości. Majecki sparował piłkę na rzut rożny
  • 53'
    Korner dla warszawiaków. Centra Martinsa z rzutu rożnego, o piłkę walczył Jędrzejczyk. Ukraińcy skasowali jednak niebezpieczeństwo
  • 52'
    Rosa wywalczył aut po wyłuskaniu piłki spod nóg Kadiriego
  • 51'
    Mykołenko dośrodkował w pole karne. Piłka trafiła pod nogi Karawajewa, lecz legioniści poradzili sobie z atakiem. Po chwili Cafu zabrał się do kontry i podał do Stolarskiego. Boczny defensor wycofał piłkę piętą. O futbolówkę powalczył Cholewiak, lecz nowy piłkarz Legii sfaulował przeciwnika
  • 48'
    Cały skład wymieniło także Dynamo
  • 47'
    Pewna interwencja Majeckiego, który złapał płaski strzał zza pola karnego
  • 46'
    Legioniści zmienili całą "jedenastkę", która wygląda następująco: Majecki - Stolarski, Remy, Jędrzejczyk, Rocha - Cholewiak, Cafu, Martins, Pyrdoł - Praszelik - Kostorz
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia remisuje z Dynamem 1:1. Wracamy za kwadrans
  • 45+2'
    Rywale sprytnie zabrali się do kontry. Szepelew podał na prawą stronę do Citaiszwilego. Antolić próbował powstrzymać Gruzina wślizgiem, lecz przeciwnik wbiegł w pole karne i pokonał Cierzniaka uderzeniem z lewej nogi
  • 45'
    1:1. Citaiszwili
  • 44'
    Wieteska był bliski oddania strzału głową po dośrodkowaniu z kornera. Jeden z rywali, zdaniem legionistów, zagrał piłkę ręką. Sędzia pozostał jednak niewzruszony
  • 43'
    Antolić szybko wznowił grę ze stałego fragmentu. Rywale się zagapili, a Kante wbiegł w pole karne. Napastnik Legii oddał mocny strzał z ostrego kąta, lecz Bojko popisał się skuteczną interwencją
  • 42'
    Kante sfaulowany na połowie Dynama. Legia ma rzut wolny
  • 41'
    Ważny przechwyt Gwilii w defensywie. Potem Vesović został sfaulowany w środku pola przez Szepelewa
  • 40'
    Niezłe uderzenie Rosołka z prawej nogi, który wbiegł w pole karne. Piłkarz chciał dokręcił piłkę w kierunku dalszego słupka, lecz użył trochę za dużo siły
  • 38'
    "Karbo" napędził akcję, wymienił się podanie z Rosołkiem. Ten drugi wypuścił Karbownika w pole karne, ale boczny obrońca został powstrzymany
  • 37'
    Karbownik wygarnął piłkę Citaiszwilemu w bocznym sektorze, a następnie został nieprzepisowo powstrzymany przez Gruzina
  • 36'
  • 35'
    Verbić ruszył lewą flanką, ale nie zdołał utrzymać piłki w boisku
  • 34'
    Karbownik płasko dograł w "szesnastkę" z lewej strony w keierunku Rosołka. "Rosi" był bliski oddania strzału, lecz był pilnowany przez przeciwników w polu karnym
  • 33'
    Gwilia odebrał futbolówkę przed polem karnym Ukraińców. Legioniści budują akcję, która przeniosła się na prawą flankę. Vesović płasko dośrodkował, lecz rywale byli czujni i wyszli z opresji
  • 32'
    Citaiszwili oddał strzał na bramkę legionistów, aczkolwiek Cierzniak nie musiał interweniować, kontrolować lot piłki
  • 32'
    Kontrowersyjna decyzja arbitra, który dopatrzył się faulu Kante na przeciwniku
  • 32'
    Verbić uwolnił się spod krycia jednego z legionistów, podał do Sola. Ostatecznie, Kante wygarnął futbolówkę na własnej połowie i został sfaulowany
  • 28'
    Novikovas dobrze zachował się w obronie. Moment później Citaiszwili szukał strzału, ale został zablokowany tuż przed "szesnastką" Legii
  • 27'
    Karbownik wrzucił piąty bieg i podłączył się do ofensywy. Legionista prostopadle wypuścił Rosołka, lecz ten nie był w stanie dobiec do piłki
  • 26'
    Citaisziwli ruszył do przodu, chciał stworzyć zagrożenie. Ostatecznie piłka w rękach Cierzniaka
  • 25'
    Karbownik otrzymał podanie od Kante na lewej flance. Młodzieżowiec miał przed sobą trzech rywali. Lewy defensor stracił piłkę na rzecz przeciwników, ale szybko wyłuskał ją Rosołek
  • 23'
    Citaiszwili dobiegł do dośrodkowania z lewej flanki, ale "Wojskowi" powstrzymali gruzińskiego skrzydłowego. Zespół Vukovicia popędził do ofensywy i wywalczył aut na wysokości pola karnego Dynama
  • 22'
    Centra Verbicia z kornera. Sol nabiegał na futbolówkę, ale grę wznowi Cierzniak
  • 21'
    Kędziora dośrodkował w pole karne, lecz Vesović wybił futbolówkę na rzut rożny. Reprezentant Czarnogóry uprzedził Sola
  • 21'
    Solidny początek w wykonaniu Legii. Warszawiacy mają pomysł na grę, są zaangażowani. Poza tym, mieli już parę stałych fragmentów. Rywale na razie trochę schowani, czekają na swoją szansę
  • 20'
    Novikovas chciał zrobić przewagę w bocznym sektorze. Litwin zagrał do Luquinhas, a Brazylijczyk podał do "Arviego". Zagranie zostało przeczytane przez Zabarnyiego
  • 17'
    Pivarić trafił tylko w mur złożony z piłkarzy "Wojskowych"
  • 17'
    Zdaniem arbitra, Antolić sfaulował Citaiszwilego przed polem karnym. Kontrowersyjna decyzja sędziego, z którą nie zgadzają się legioniści
  • 16'
    Antolić wygrał pojedynek z Verbiciem na połowie Dynama. Po chwili Ukraińcy zdołali odzyskać futbolówkę i otrzymali rzut wolny blisko "szesnastki" Legii
  • 15'
    Wszystko zaczęło się od prostopadłego podania Luquinhasa do Antolicia. Chorwat zameldował się w polu karnym, uderzył z prawej nogi w kierunku dalszego słupka i wpakował piłkę do siatki!
  • 13'
    1:0! Antolić!
  • 13'
    Gwilia założył siatkę Sydorczykowi i napędził akcję. Legioniści postanowili zaskoczyć rywali na prawej flance. W pewnym momencie Novikovas otrzymał podanie przed polem karnym, zszedł do środka i posłał potężną bombę z lewej nogi. Strzał poszybował jednak poprzeczką
  • 11'
    Bojko wybiegł z bramki i skutecznie naprawił pomyłkę Szabanowa. Do przodu pobiegł Luquinhas, lecz golkiper Dynama wybił piłkę
  • 10'
    Centra Antolicia została zażegnana przez przeciwników
  • 9'
    Karbownik zdążyć utrzymać piłkę w boisku po przerzucie Lewczuka. Ostatecznie warszawiacy wywalczyli kolejny rzut rożny
  • 8'
    Lewczuk wybił piłkę poza linię boczną, przez co zastopował Verbicia
  • 7'
    Rosołek wbiegł w "szesnastkę", jego zagranie zostało zablokowane. Rzut rożny dla "Wojskowych". Antolić zacentrował w kierunku bliższego słupka. Zrobiło się zamieszanie, a Bojko złapał dośrodkowanie Novikovasa z przeciwnej strony boiska
  • 6'
    Kante świetnie opanował piłkę przed polem karnym Dynama. Moment później Luquinhas zbyt lekko podał na prawą flankę do Novikovasa
  • 5'
    Dośrodkowanie Antolicia trafiło w okolice Lewczuka, który był pod presją i miał miało miejsca na oddanie skutecznego strzału głową
  • 4'
    Korner dla Legii. Antolić dograł z rzutu rożnego. O piłkę walczył m.in. Kante. Legioniści mają kolejny róg
  • 3'
    Kędziora przerzucił piłkę do Citaiszwilego. Gruzin płasko dośrodkował z prawej strony, ale jego rodak, Gwilia, przeciął zagranie
  • 2'
    Dobry odbiór Kante w środkowej strefie boiska. Po chwili napastnik szukał Luquinhasa na skrzydle. Brazylijczyk został jednak osaczony przez rywali
  • 1'
  • Obie drużyny już na boisku. Sparing zaraz się rozpocznie!
  • Sugerując się niedzielnym treningiem, w drugiej połowie na murawę wyjdą: Majecki – Stolarski, Remy, Jędrzejczyk, Rocha - Praszelik, Cafu, Martins, Wszołek - Pyrdoł - Kostorz
  • Skład Legii wygląda następująco: Cierzniak - Vesović, Lewczuk, Wieteska, Karbownik - Novikovas, Gwilia, Antolić, Rosołek - Luquinhas - Kante!
  • Witamy! O godzinie 15:00 rozpocznie się drugi sparing Legii w trakcie zgrupowania w Belek. Legioniści zmierzą się z Dynamem Kijów
Legia WarszawaDynamo Kijów
45'

45' Heorhij Citaiszwili

46'

46' Ołeksandr Andrijewski za Serhij Sydorczuk

46' Ibrahim Kargbo za Benjamin Verbic

46' Mikkel Poulsen za Wołodymyr Szepelew

46' Nazarij Rusyn za Fran Sol

46' Witalij Bujalski za Mykoła Szaparenko

46' Carlos de Pena za Heorhij Citaiszwili

46' Mohammed Kadiri za Ilia Zabarnyi

46' Witalij Mykołenko za Josip Pivaric

46' Tamas Kadar za Artem Szabanow

46' Heorhij Buszczan za Denys Bojko

46' Ołeksandr Karawajew za Tomasz Kedziora