87'
  • 90'
    Koniec meczu. Borussia rozgromiła Legię 6:0
  • 90'
    To nie był udany powrót Legii do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Dziękujemy jednak państwu za uwagę. Zapraszamy na nasze materiały pomeczowe
  • 88'
    Aleksandrow dośrodkował piłkę w pole karne. Nikolić uderzył główką, futbolówka trafiła w rywala i wyszła na róg
  • 86'
    Gol dla BVB. Aubameyang dostał idealne prostopadłe podanie między obrońcami Legii. Gabończyk uciekł stoperem i podciął piłkę nad interweniującym Malarzem
  • 85'
    Aubameyang uciekł defensorom Legii. Borussia została jednak wypchnięta przez legionistów. Żółto-czarni na nowo konstruują akcję
  • 82'
    Langil przejął niedokładnie podanie zawodików Borussi, ale później nie zdołał zagrać piłki do Nikolicia
  • 81'
    Borussia nie spieszy się z konstruowaniem akcji
  • 78'
    Ginter zastępuje Weigla
  • 76'
    Na listę strzelców wpisał się Castro. Pomocnik przed chwilą pojawił się na murawie
  • 75'
    Kolejny gol dla Borussii...
  • 74'
    Goetze dostał żółtą kartkę za faul na Langilu
  • 74'
    Goetze i Dembele schodzą. Wchodzą Mor o Castro
  • 74'
    Moulina zastępuje natomiast Radović
  • 72'
    Piłkę z pola karnego wybili piłkarze BVB. Guilherme uderzał z dystansu, futbolówka wpadła jednak w kozioł i znów była w posiadaniu niemieckiej drużynie
  • 71'
    Schmelzer wrócił już do gry
  • 71'
    Nikolić starał się odwrócić z piłką w polu karnym, ale jedynie co wywalczył to korner
  • 70'
    Trener Besnik Hasi wykorzystuje przerwę na przekazanie swoich uwag piłkarzom
  • 69'
    Legioniści ofiarnie walczą o każdą piłkę, ale nie ma co się oszukiwać. Brakuje im umiejętności. Borussia jest szybsza, lepiej operuje futbolówką, posiada zawodników o fantastycznej technice
  • 69'
    Jeden z obrońców BVB po interwencji we własnym polu karnym potrzebuje pomocy lekarskiej
  • 66'
    Aleksandrow zmienił Kazaiszwiliego
  • 65'
    Langil posłał podanie do Nikolicia, ale reprezentant Węgier przegrał wyścig z Bartrą
  • 64'
    Gorąca atmosfera udzieliła się kibicom. Fani z "Żylety" bawią się bez koszulek
  • 64'
    Kolejna kontra Borussii, szczęśliwie zatrzymana przez legionistów
  • 63'
    Nikolić zmienia Prijovicia
  • 62'
    Faul taktyczny. Upomnienie dla "Beresia"
  • 60'
    Jodłowiec dośrodkował piłkę w pole karne lewą nogą. Do strzału głową szykował się już Prijoć, ale Sokratis oddalił zagrożenie
  • 59'
    Kolejna akcja BVB lewą flanką. Piłka została dośrodkowana w pole karne, ale nikt do niej nie dotarł. W końcu przejął ją poza "szesnastką" Goetze. Niemiec uderzył, ale Malarz sparował jego strzał
  • 58'
    Langil posłał długie podanie do Prijovicia, ale napastnik Legii został uprzedzony przez Bartrę
  • 57'
    Kontra Legii. Langil otrzymał podanie na prawej flance. Reprezentant Martyniki strzelił, lecz piłka powędrowała wprost w ręce Burkiego
  • 56'
    Piszczek posłał płaską piłkę w pole karne Legii. Goetze uderzył,ale obrońca gospodarzy go zablokował
  • 55'
    Rzut wolny na wysokości pola karnego Legii. Piłłkarze Thomasa Tuchela rozegrali go na dwa kontakty. Pulisić uderzył, ale piłka przeleciała nad poprzeczką
  • 54'
    Dembele znów zszedł do środka. Pociągnął za sobą kilku graczy Legii. W końcu jeden z nch zabrał mu futbolówkę
  • 51'
    Dembele otrzymał piłkę w polu karnym. Na zamach wziął Bereszyńskiego. Uderzył, ale został zablokowany przez Czerwińskiego. Po chwili dobijał jednak Guerreiro i Borussia prowadzi już 4:0
  • 50'
    Jodłowiec posłał długą piłkę do Langila, ale futbolówka wyszła poza boisko
  • 50'
    Kolejny gol dla BVB
  • 49'
    Odjidja-Ofoe nieprzepisowo zatrzymywał Pulisicia
  • 48'
    Piszczek złożył się do uderzania zza pola karnego. Reprezentant Polski trafił jednak piłką swojego kolegę z drużyny i legioniści wyszli z opresji
  • 47'
    Kazaiszwili podał piłkę do Moulina. Francuz próbował odegrać mu futbolówkę, ale nie zrozumiał się z Gruzinem
  • 47'
    Bereszyński wślizgiem zablokował centrę Dembele
  • 46'
    Korner dla gości. Czerwiński wybił piłkę poza pole karne
  • 45+18'
  • 45+16'
    Piłkarze wrócili na murawę
  • 45+1'
    Dembele po raz kolejny mijał zawodników Legii jak pachołki. W końcu reprezentant Francji podał futbolówkę do Puliscia, ten zagrał wzdłuż bramki Malarza, ale jakiś obrońca wybił ją na rzut rożny
  • 45+1'
    Legioniści wyszli z opresji po dograniu z kornera. Sędzia po tej akcji zakończył pierwszą połowę
  • 44'
    Piłkarze BVB atakują raz prawą stroną, raz lewą. Innym razem idą środkiem. Obrona Legii nie może się w tym połapać
  • 42'
    Piszczek posłał dalekie podanie do gabońskiego napastnika. Aubameyang uciekł Dąbrowskiemu, ale nie zdołał minąć Czerwińskiego
  • 42'
    Dąbrowski wybił głową dośrodkowanie Dembele
  • 39'
    Jeden z zawodników Borussii próbował lobować Malarza. Piłka jednak wyszła poza boisko
  • 39'
    Moulin oddał strzał, ale wprost w ręce Burkiego
  • 38'
    Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne Borussii. Prijović zgrał futbolówkę głową, ale nie było obok niego żadnego kolegi z drużyny
  • 37'
  • 36'
    Kazaiszwili znów został zablokowany. Kolejny korner dla legionistów. Moulin dośrodkował piłkę, lecz obrona BVB ją wybiła
  • 34'
    Od kilku chwil akcja dzieje się pod polem karnym gości. Legioniści próbują zabrać piłkę rywalom
  • 34'
    Borussia w końcu przedostała się na połowę Legii i stworzyła kolejną okazję. Tym razem strzał jednego zawodnika BVB został zablokowany przez defensorów
  • 32'
    Goetze posyłał piłkę z rzutu wolnego. Futbolówkę głową uderzył Sokratis, ale strzał obronił Malarz
  • 32'
    Kontra Legii. Kazaiszwili uderzył ze skraju pola karnego, ale trafił w Piszczka. Korner
  • 30'
    Guilherme taktycznie sfaulował Pulisicia. Żółta kartka dla Brazylijczyka
  • 29'
    Guerreirro przyjął piłkę z dwoma rywalami na plecach. Pomocnik swobodnie się obrócił i wystawił piłkę gabońskiemu napastnikowi. Aubameyang posłał futbolówkę jednak w trybuny
  • 28'
    Kolejny rożny dla żółto-czarnych. Czerwiński wybił futbolówkę. Przejął ją Dembele. Reprezentant Francki znowu ją dośrodkował, Piszczek uderzył głową, ale prosto w ręce Malarza
  • 26'
    Legioniści mają problem z wyjściem z... własnego pola karnego
  • 25'
    Posiadanie piłki nie wygląda najlepiej...
  • 23'
    Dembele dostał podanie ze środka pola, zszedł do środka, uderzył i... nieznacznie się pomylił
  • 20'
    Legia stara się desperacko bronić, ale piłkarze Borussii momentami wchodzą w nią jak w "masło"
  • 18'
    Kolejny gol dla Borrussi. Jeden z piłkarzy uderzał z wolnego. Malarz sparował piłkę, kolejny zawodnik dobijał, trafił futbolówką w słupek, ale w końcu Marc Bartra wpisał się na listę strzelców
  • 16'
    Malarz otrzymał żółtą kartkę za faul poza polem karnym
  • 15'
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego. Piłkę głową uderzył Sokratis i pokonał Malarza
  • 14'
    Odjidja-Ofoe posłał górną piłkę do Moulina. Pomocnik nie opanował jednak futbolówki i obrońcy BVB ją wybili. Belgijski pomocnik spróbował uderzyć, ale trafił w przeciwnika
  • 14'
    Dembele minął trzech zawodników, aż w końcu został sfaulowany przez jednego z legionistów
  • 12'
    Legia wychodziła z kontrą. Kazaiszwili walcząc jednak o piłkę sfaulował rywala
  • 11'
    Pulisić posłał kolejne prostopadłe podanie. Tym razem adresatem był Aubameyang. Gabończyka na szczęście zatrzymał Malarz
  • 10'
    BVB swobodnie wymienia sobie podania na połowie Legii. Piłkarze gospodarzy próbują zablokować niemieckiej drużynie dostęp do swojej bramki
  • 8'
    Kibice cały czas zagrzewają piłkarzy do walki. Obecnie cały stadion tańczy legijnego walczyka!
  • 7'
    Piłkarze Borussii dorzucili piłkę z lewej flanki. W polu karnym nie był pilnowany Goetze, który głową pokonał Malarza
  • 6'
    Gol dla Borussii...
  • 5'
    Pulisić posłał prostopadłą piłkę do Dembele. Pomocnik BVB oddał strzał, ale znów był na spalonym
  • 5'
    Langil oddał strzał. Piłka jednak poleciała daleko od bramki
  • 4'
    Sokratis posłał dalekie, dokładne, podanie do Dembele. Skrzydłowy BVB był jednak na ofsajdzie
  • 3'
    Langil wdał się w pojedynek z dwoma piłkarzami Borussii, ale stracił futbolówkę na skrzydle
  • 2'
    Guilherme agresywnie zaatakował rywala, ale piłka dalej jest w posiadaniu gości
  • 2'
    Przerażające gwizdy przy Ł3! Fani próbują zdekoncentrować BVB
  • 1'
    Dembele zagrał piłkę głową do Guerreiro, ale Czerwiński przerwał akcję!
  • 0
    Zaczęła Borussia!
  • 0
    Kibice obydwu drużyn odpalili środki pirotechniczne
  • 0
    Po 21. latach na stadionie przy Łazienkowskiej znów słyszymy hymn Ligi Mistrzów! Tym razem to nie eliminacje, ale faza grupowa!
  • 0
    Kibice odśpiewują właśnie "Sen o Warszawie"
  • 0
    Właśnie odbyła się minuta ciszy dla Tomka, kibica Legii, który marzył, aby zobaczyć "Wojskowych" grających w Lidze Mistrzów. Niestety, Tomek przegrał w czwartek z chorobą...
  • 0
    Za Legię trzyma dzisiaj kciuki ej były gracz
  • 0
    Różni goście zjawili się dzisiaj na Legii
  • 0
    Piłkarze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza razem z trenerem obstawili wynik meczu Legii Warszawa z Borussią Dortmund
  • 0
    Kibice z Żylety wywiesili transparent: "Guess who's back?"
  • 0
    Kibice z Legii krzyczą do Łukasza Piszczka: "Piszczek czy już zapomniałeś, jak meczami handlowałeś?"
  • 0
    W rezerwie pozostają: Cierzniak, Broź, Kopczyński, Aleksandrow, Radović, Hamalainen, Nikolić
  • 0
    Witamy z Łazienkowskiej 3! Legia Warszawa rozpocznie dzisiaj mecz w składzie: Malarz - Bereszyński, Dąbrowski, Czerwiński, Guilherme - Langil, Jodłowiec, Odjidja-Ofoe, Moulin, Kazaiszwili - Prijović
Legia WarszawaBorussia Dortmund
7'

7' Mario Goetze

15'

15' Sokratis Papastathopoulos

17'

17' Marc Bartra

30' Guilherme

30'
51'

51' Raphael Guerreiro

74'

74' Mario Goetze

76'

76' Gonzalo Castro

87'

87' Pierre-Emerick Aubameyang