Liga Mistrzów - eliminacje 2016/2017 - Liga Mistrzów - III runda eliminacyjna

33'
69'
75'
  • 90+5'
    Koniec! Legia Warszawa wygrywa w Żylinie 1:0 z AS Trencin po bramce Nikolicia! Cenna zaliczka przed rewanżem!
  • 90+5'
    Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze materiały pomeczowe
  • 90+3'
    Kalu dośrodkował w pole karne, jednak Moulin wybił futbolówkę
  • 90+3'
    Brzyski faulowany przez Diksa
  • 90+2'
    Prijović zgrał do Kucharczyka, ale skrzydłowy nie zdążył dojść do piłki
  • 90'
    Pazdan uderzył z główki po dośrodkowaniu Moulina, lecz niewiele się pomylił
  • 90'
    Cztery minuty doliczone przez arbitra głównego
  • 89'
    Ostatnia zmiana w ekipie gości. Broź pojawia się na murawie, z boiska schodzi z kolei Aleksandrow
  • 88'
    Prijović wywalczył rzut rożny
  • 87'
    Kalu! Nigeryjczyk wbiegł w pole karne i kropnął, lecz Malarz sparował piłkę!
  • 86'
    Roszada także w Legii. Hamalainen melduje się na placu gry zastępując Jodłowca
  • 85'
    Prekop zmienia Jangę
  • 83'
    Moulin zagrał do Prijovicia, ale Udeh uprzedził Szwajcara i akcja spaliła na panewce
  • 82'
    Kucharczyk znowu zacentrował w pole karne, jednak do futbolówki niestety nie zdążył Prijović
  • 81'
    Rabiu wrzucił futbolówkę w "szesnastkę", lecz legioniści przechwycili piłkę
  • 79'
    Zmiana w zespole gospodarzy. Diks zastępuje Bale
  • 77'
    Kucharczyk świetnie minął defensora Trenczyna i zacentrował w "szesnastkę". Nikt nie przeciął jednak toru lotu piłki
  • 75'
    Pierwsza roszada w Legii. Boisko opuszcza strzelec gola - Nikolić, a na plac gry wchodzi Prijović
  • 74'
    Kalu napomniany żółtą kartką za próbę wymuszenia faulu
  • 73'
    Bala szukał sobie miejsca do oddania strzału, ale został zablokowany przed defensywę "Wojskowych". Od bramki Malarz
  • 72'
    Lewczuk źle przyjął futbolówkę, ale szybko naprawił swój błąd i powstrzymał Kalu
  • 70'
    Kucharczyk płasko dośrodkował w "szesnastkę", Nikolić tylko dostawił nogę i wpakował piłkę do siatki!
  • 69'
    GOOL! Nikolić!
  • 68'
    Rabiu do Jangi, ale 24-latek został wzięty w "kleszcze" przez Lewczuka i Pazdana
  • 66'
    Brzyski świetnie uruchomił Nikolicia, ale Węgier nie poradził sobie z Klescikiem
  • 65'
    Kucharczyk na pozycji spalonej
  • 64'
    Aleksandrow dostał podanie od Moulina i dośrodkował, ale żaden z kolegów nie zamknął akcji
  • 61'
    Bala przewrócił się w polu karnym, ale sędzia nie wskazał na "wapno"
  • 60'
    Ważna interwencja Lewczuka, który uprzedził Jangę
  • 59'
    Jodłowiec upadł po starciu z rywalem i poczuł jakiś ból w kolanie. "Jodła" opatrywany przez lekarzy opuścił boisko, ale po chwili na nie wrócił
  • 57'
    Ależ szczęście mistrzów Polski! Bero otrzymał świetne podanie od Bali, potężnie kropnął, lecz Malarz był na miejscu! Dobitka 20-latka okazała się już niecelna
  • 57'
    Niezła centra Kucharczyka, lecz Nikolić nie sięgnął piłki. Od bramki Chovan
  • 55'
    Jodłowiec posłał piłkę w kierunku Kucharczyka. "Kuchy" minął rywala, ale jego dośrodkowanie "przeczytali" defensorzy gospodarzy
  • 55'
    "Niko" złapany na spalonym
  • 54'
    Lawrence wrócił na plac gry
  • 53'
    Malarz! Brawo dla naszego golkipera! Kalu wpadł w pole karne, piłkę otrzymał jeszcze Bero i uderzył, jednak bramkarz stołecznego klubu złapał futbolówkę
  • 53'
    Nieudane zagranie w stronę Kalu. Od autu Bereszyński
  • 51'
    Rabiu pod presją umiejętnie zagrał do Lawrence'a, ale pomocnik ponownie został sfaulowany przez Jodłowca. Znowu potrzebna pomoc
  • 49'
    Lawrence ucierpiał po starciu z Jodłowcem i upadł na murawę. Anglik jednak wrócił do gry
  • 47'
    Aleksandrow przepychał się z Klescikiem na połowie gospodarzy. Ostatecznie od autu wznowi Trenczyn
  • 47'
    Bala zszedł do środka, ale nie trafił w światło bramki
  • 45+17'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy 0:0. Wracamy za 15 minut
  • 45+1'
    Malarz źle obliczył dośrodkowanie, ale szybko wrócił do bramki i obronił uderzenie rywala
  • 44'
    Aleksandrow uwolnił się od rywala, lecz został zablokowany
  • 42'
    Rabiu zrobił sobie miejsce i huknął z dystansu ponad poprzeczkę
  • 41'
    Słowacy zamknęli na chwilę legionistów, jednak nie potrafią stworzyć sobie dogodnej okazji do zdobycia bramki
  • 39'
    Pazdan nieprzepisowo zatrzymał Lawrence'a w pojedynku powietrznym. Rzut wolny dla gospodarzy
  • 38'
    Aleksandrow nabił Holubka po prawej stronie. Rzut rożny dla Legii
  • 37'
    Kucharczyk dokładnie podał do Moulina. Francuz wdał się jednak w drybling z rywalem i stracił piłkę
  • 36'
    Lewczuk naprawił błąd Bereszyńskiego. Gdyby nie on, Janga mógłby znaleźć się w sytuacji sam na sam z Malarzem
  • 35'
    Jodłowiec wrzucił piłkę w pole karne, ale Nikolić nie zrozumiał się z Aleksandrowem i zagrał do Bułgara zbyt mocno
  • 33'
    Bero napomniany żółtym kartonikiem
  • 32'
    Lewczuk pomylił się i futbolówkę błyskawicznie przechwycił Kalu. Nigeryjczyk zszedł na lewą nogę i kropnął, ale Malarz spokojnie złapał piłkę
  • 31'
    Holubek po raz kolejny za nisko dośrodkowuje z kornera
  • 30'
    Holubek soczyście kropnął z dystansu, ale Malarz na posterunku! Świetna interwencja Arka!
  • 29'
    Rabiu chciał sprytnie zagrać w "szesnastkę", lecz Pazdan nie dał się na to nabrać
  • 28'
    Kucharczyk kapitalnie wypatrzył Nikolicia i zagrał do niego. Węgier przyspieszył, wyprzedził obrońcę, ale uderzył zbyt lekko
  • 26'
    Nikolić złapany na pozycji spalonej
  • 25'
    Kąśliwy strzał Kalu, ale golkiper Legii odprowadził tylko piłkę wzrokiem
  • 24'
    Żółta kartka dla Kopczyńskiego za faul na Bali. Będzie rzut wolny dla Słowaków blisko bramki Malarza
  • 23'
    Lewczuk w kierunku Aleksandrowa. Od autu na wysokości pola karnego zaczną goście
  • 22'
    Moulin już na boisku
  • 21'
    Kucharczyk zacentrował na głowę Moulina. Francuz wyskoczył, ale źle upadł na murawę i musiał skorzystać z pomocy lekarzy warszawskiego klubu
  • 20'
    Z dalszej odległości ponownie spróbował uderzyć Lawrence, ale Anglik kropnął tylko w trybuny
  • 19'
    Mocne dośrodkowanie Bali, jednak Pazdan czujnie zażegnał niebezpieczeństwo
  • 18'
    Dośrodkowanie Sulka zablokowane przez Kucharczyka, później w polu karnym zatrzymany został z kolei Bero
  • 16'
    Bala nie dopadł do futbolówki na lewej flance. Od autu Legia
  • 15'
    Dobre zagranie Moulina do Aleksandrowa. Bułgar spojrzał i huknął wprost w Chovana
  • 13'
    Sulek z dystansu, ale Malarz broni!
  • 12'
    Kucharczyk szukał Nikolicia w polu karnym, ale w jego zamiarach zorientował się defensor Trenczyna
  • 11'
    Pazdan zagrał wprost pod nogi Kalu. Nigeryjczyk pomknął z futbolówką, ale Kopczyński wślizgiem wygarnął piłkę 17-latkowi
  • 9'
    Aleksandrow sfaulowany przez Klescika w środku pola
  • 8'
    Nikolić! Piłka dość szczęśliwie spadła w polu karnym pod nogi Węgra, lecz snajper uderzył mocno niecelnie
  • 8'
    "Niko" chciał się szybko zrehabilitować, jednak niedokładnie podał do Kucharczyka
  • 7'
    Pazdan świetnie uprzedził najpierw Jangę, a potem Bero. Trenczyn od początku stara się narzucić własne tempo, legioniści muszą uważać
  • 4'
    Centra Holubka, jednak Kucharczyk oddalił zagrożenie. Po chwili na bramkę Malarza potężnie kropnął Lawrence, lecz golkiper Legii z problemami, ale sparował futbolówkę
  • 3'
    Bereszyński powstrzymał rywala. Korner dla Słowaków
  • 2'
    Kopczyński podał do Aleksandrowa, ten dośrodkował w pole karne, ale defensorzy wybili piłkę
  • 0
  • 0
    Za chwilę początek spotkania
  • 0
    Obie ekipy wychodzą na boisko
  • 0
    Mecz z AS Trencin zaczynamy w składzie: Malarz - Bereszyński, Lewczuk, Pazdan, Brzyski - Jodłowiec, Kopczyński, Moulin - Aleksandrow, Nikolić, Kucharczyk Na ławce: Cierzniak, Rzeźniczak, Broź, Vranjes, Kosecki, Hamalainen oraz Prijović. Początek o 20:30. Transmisja na Polsat Sport i Polsat Sport News.