Ajax wygrywa, cały mecz Milika

Źródło: 90minut.pl

17.01.2015 08:06

(akt. 04.01.2019 13:25)

W inauguracyjnym meczu 18. kolejki Eredivisie Ajax Amsterdam wygrał z Groningen 2:0. Pierwszą bramkę zdobył Ricardo Kishna w 15 minucie, a drugi gol został strzelony przez zawodnika Groningen, Johana Kappelhofa, w doliczonym czasie spotkania. Arkadiusz Milik grał 90 minut. Rywal Legii Warszawa w 1/16 finału Ligi Europy (mecze 19.02. i 26.02) zmniejszył stratę do lidera, PSV Eindhoven (mecz z Vitesse w sobotę), do jednego punktu.

Ajax - FC Groningen2:0
Bramki: Ricardo Kishna (15. min), Johan Kappelhof (90. min.) (s)