Andre Martins: Wspaniała pierwsza połowa

Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia.Net

04-11-2018 / 00:51

(akt. 02-12-2018 / 11:21)

- W pierwszej połowie graliśmy wspaniale. Szybko strzeliliśmy gola, co było dla nas ważne. W drugiej odsłonie kontrolowaliśmy mecz, ale nieco zwolniliśmy temp. Najważniejszy jest jednak fakt, że zdobyliśmy trzy punkty. Muszę podkreślić, że doping kibiców był niesamowity i poniósł nas do zwycięstwa - powiedział po meczu z Górnikiem Zabrze Andre Martins, pomocnik Legii Warszawa.

- To nie był łatwy mecz, ale sądzę, że wykonaliśmy świetną pracę. Tak jak powiedziałem wcześniej - w pierwszej połowie strzeliliśmy trzy gole, a mogliśmy zdobyć jeszcze więcej bramek. Wszyscy jesteśmy zadowoleni z tego występu. 

 

- Górnik nie zagrał dzisiaj zbyt dobrze, ponieważ to my znacznie ich zdominowaliśmy. Najpierw zdobyliśmy trzy bramki, a później spokojnie kontrolowaliśmy przebieg meczu. Zagraliśmy dobry mecz, ale musimy to kontrolować w kolejnych potyczkach i stale się rozwijać, ponieważ każdy z nas może być jeszcze lepszy.

 

- Jestem w dobrej formie. Nasi trenerzy i koledzy z zespołu bardzo mi pomagają. Z każdym kolejnym dniem i meczem czuję się coraz lepiej zarówno na boisku jak i w klubie.

Komentarze (5)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Podaj nick
  • 0 / 0
Najlepszy zawodnik Legii obecnie, no ale skoro pan ekspert posze ze gra przecietnie to pewnie tak jest.
~gcw
  • 0 / 1
Gosc gra przeciętnie jak na razie :(
To ciekawe bo wg mnie to obecnie najlepszy gracz Legii :) i chyba jedyny w drużynie z techniką uzytkową (przyjęcie, prowadzenie piłki, balans) na poziomie dobrej zachodniej ligi. Ostatni z tym byl u nas VOO, rzecz jasna piłkarz lepszy od Martinsa :)
Konturowanie moze być trudne ;)
Przecież to zwykła literówka,nie masz nic ciekawego do dodania?