Arkadiusz Malarz: To my zdobędziemy mistrzostwo!

Marcin Przygudzki

Źródło: Legia.Net

28-05-2017 / 21:43

(akt. 07-12-2018 / 10:26)

- Przyjechaliśmy do Kielc po trzy punkty i nasz cel został zrealizowany. Teraz czeka nas za tydzień mecz o mistrzostwo w Warszawie. To nie będzie jakieś szczególne spotkanie, bo każdy mecz nie jest łatwy, bez względu na to, czy gramy na wyjeździe czy u siebie, i w każdym towarzyszą takie same nerwy, ale my zdobędziemy to mistrzostwo! - powiedział po wygranym meczu z Koroną Arkadiusz Malarz.
- Byłem trochę zasłonięty przy strzale Jacka Kiełba, ale cieszę się, że udało się wybronić piłkę. My z kolei mieliśmy kilka okazji, aby ten wynik był wyższy. Piłka nie chciała wpaść do siatki, jednak najważniejsze są dzisiaj trzy punkty i tylko to się liczy.
 

- Jesteśmy teraz w lepszej sytuacji, ponieważ łatwiej utrzymać fotel lidera niż gonić rywali. Nawet kiedy my wygrywaliśmy, to inne drużyny też wygrywały, a dystans nie stopniał tak, jakbyśmy chcieli, ale na koniec rozgrywek się udało i nie wypuścimy tego prowadzeniu już do końca. - podsumował bramkarz stołecznej drużyny.

Komentarze (4)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~ACM
  • 2 / 0
no i jakby coraz mniej tych co powtarzali co chwilę że ściągnięty tylko dlatego że kolega Żewłaka . Arek to obecnie najlepszy bramkarz w lidze
Plutonowy
  • 0 / 0
Eksperci z analu+ i tak powiedza ,że Putnocky to najlepszy bramkarz w lidze.
Marszałek Polski
  • 3 / 0
Malarz chłopie trzymam za słowo
Dzięki za interwencję bodajże z 76'