Logo Legia.Net

Artur Jędrzejczyk: Każdy ma szansę na grę

Emil Kopański

Źródło: Legia.Net

22-06-2010 / 10:00

(akt. 15-12-2018 / 23:51)

Piłkarze Legii wyjechali już na zgrupowanie do Grodziska Wielkopolskiego. Jak na razie jedynym zawodnikiem, który był ostatnio wypożyczony i teraz znalazł uznanie w oczach sztabu szkoleniowego jest Artur Jędrzejczyk. - Cieszę się bardzo, że ktoś docenił moją ciężką pracę w Koronie dzięki czemu mogę teraz pojechać na pierwsze zgrupowanie z Legią. Przez rok się ogrywałem, zdobywałem doświadczenie. Wszystko po to by teraz Legia miała ze mnie pożytek. Zobaczymy jak będą wyglądały treningi i sparingi, czy zdołam przekonać do siebie trenera Macieja Skorżę - mówi w rozmowie z Legia.Net "Jędza".

W zespole jest sporo nowych twarzy, a to jeszcze nie koniec zakupów. Jak oceniasz swoje szanse na regularną grę?

- Na tym etapie każdy ma takie same szanse na grę w pierwszym składzie. Jest nowy szkoleniowiec, nowy sezon i każdy zaczyna z czystą kartą. Teraz wszystko zależy od nas, naszej postawy na treningach i w meczach towarzyskich. Ja jestem pozytywnie nastawiony, mam za sobą udaną rundę w barwach Korony i jestem dobrej myśli.

A jak będziesz wspominał pobyt w Kielcach?

- Panowała tam świetna atmosfera i to zarówno w zespole jak i na stadionie. Na każdy mecz przychodziło po 10 tysięcy kibiców i głośno nas wspierało. Wiadomo, że w takich warunkach zawsze gra się fajnie. Koledzy w drużynie byli wobec mnie zawsze w porządku. Ogólnie było naprawdę super czego efektem była szósta pozycja w tabeli na koniec sezonu. To naprawdę niezły wynik, bo przecież przez chwilę w oczy zajrzała nam nawet wizja spadku. Ale przy takiej atmosferze było kwestią czasu aż zaskoczymy na odpowiednie tryby i zaczniemy grać dobrze w piłkę. 

Komentarze (8)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~LegiaMaster1916
  • 0 / 0
Artur obrotny:) ... nawet reklamuje na koszulkach jakąś firmę produkującą cement:)
~Brat
  • 0 / 0
musi grac w 1 skladzie,za duzo obcych,tylko krajanie...wstawic go za Astiza
~goos
  • 0 / 0
w życiu lepiej za rzezniczaka. Polscy piłkarze nie potrafią grac i nie mają ambicji
~Ligowiec
  • 0 / 0
Walcz z rzezniczakiem
~MG
  • 0 / 0
tylko nie kupować Tchibambę!!! bo on to jest kopia Chinyamy a my już takiego nie potrzebujemy drugiego bo by sobie tylko przeszkadzali. Poza tym on nic wielkiego w arce nie pokazał 5 goli to tak trochę Grzelakiem zalatuje!!! Bez jaj potrzeba napastnika ale jakiegoś uniwersalnego i najlepiej Polaka!!! Wreszcie jakiś Polak by się przydał.
~mokotów
  • 0 / 0
spokojnie on będzie rezerwowym, wole na zmiane jego czy kucharczyka, niż mięciela czy palucha)
~FN
  • 0 / 0
Więcej treningu, mniej żelu i będzie dobrze. :-)
~axen
  • 0 / 0
Jędza walcz, i staraj się - dobrze Ci życzę. Ale Srda Knezević miał bardziej udaną rundę od Ciebie, w silniejszym klubie i silniejszej lidze. Tak się składa, że możecie grać dokładnie na tych samych pozycjach, więc musisz wygrać rywalizację z Serbem, żeby myśleć o grze w Legii, a o to może być trudno - o ile Srda jest tak dobry jak go KP przedstawia.