Bartłomiej Kalinkowski: Cofnęliśmy się celowo

Igor Kośliński

Źródło: Legia.Net

02-11-2014 / 21:19

(akt. 08-12-2018 / 07:44)

- Grając w Legii Warszawa, drużynie, która jest aktualnym mistrzem Polski i wygrywa na wszystkich frontach, musimy być przeświadczeni o swoich wysokich umiejętnościach piłkarskich. Takie mecze jak dziś podwajają naszą pewność siebie i będzie ona rosła z każdym takim spotkaniem. Rzadko się zdarza, by Legia cofała się na swoją połowę i broniła się. Aczkolwiek to było zamierzone. Nie zrobiliśmy tego ze względu na to, że Ruch nas zdominował, tylko dlatego, że tak ustalił trener Berg i my realizowaliśmy te zalecenia - powiedział po spotkaniu z Ruchem Chorzów pomocnik Legii Warszawa Bartłomiej Kalinkowski.

- Uważam, że trener Berg ma komfortową sytuację, kiedy może stosować rotację w swoim zespole. Dla nas to też jest świetne, gdyż każdy ma okazję zagrać, może raz na jakiś czas, ale zawsze.


- Jestem przygotowany na grę zarówno w pierwszej jak i drugiej drużynie. Nie jestem ani Vrdoljakiem ani Jodłowcem, by grać w Legii co trzy dni. Muszę czekać na swoją szansę i jeżeli ją dostane, to muszę robić wszystko, żeby ją wykorzystać. Dodatkowo potwierdzać na treningach to, w jakiej jestem dyspozycji i czekać - zakończył "Kali".

Komentarze (1)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~(L)
  • 0 / 0
Brawo Kali