Bartłomiej Kalinkowski czeka na decyzję

Piotr Kamieniecki

Źródło: Fakt

01-07-2015 / 09:22

(akt. 07-12-2018 / 22:31)

Po zakończeniu obozu w austriackim Leogang wyjaśni się przyszłość Bartłomieja Kalinkowskiego. Pół roku temu młody zawodnik mógł odejść na wypożyczenie do Podbeskidzia Bielsko-Biała, lecz taki ruch przez długi czas blokowany był przez trenera Henninga Berga. Potem klub z południa Polski zamknął już kadrę. - Po zakończeniu obozu w austriackim Leogang wyjaśni się przyszłość Bartłomieja Kalinkowskiego - mówi na łamach "Faktu" 20-letni pomocnik.

Jeśli Kalinkowski zostanie w Legii, na jego pozycji w hierarchii przed nim są Ivica Vrdoljak, Tomasz Jodłowiec oraz Dominik Furman. Może tam również wystąpić sprowadzony Michał Pazdan, a jest również Michał Kopczyński, który wrócił z wypożyczenia do Wigier Suwałki, gdzie został wybrany najlepszym graczem zespołu.

Komentarze (6)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~inżYNIER SOBIERYBA
  • 0 / 0
hierarchia...
Vrdoljak- wiecznie kontuzjowany człapak, boiskowa tragedia
Jodła-ok
Furman - taki sobie przecinak i na dodatek nie nasz
Kopczyński- poziom i ligi ale z dolnej części tabeli
Kalinkowski- poziom II ligi i to max/ w Podbeskidziu nie ma żadnych szans na grę
~znavca
  • 0 / 0
Dla tych którzy ustawialiby na środku pomocy Masło albo Gui,zalecam mocne zastanowienie. Od środkowych pomocników nikt nie wymaga fajerwerków:dokładne podanie,kondycja na wysokim poziomie (wybieganie) i odbiór.
~znavca
  • 0 / 0
To absurdalne by Legia mając takie aspiracje pozostawała z takimi środkowymi pomocnikami,ta pozycja jest najważniejsza obecnie w futbolu a Legia stawia na taki minimalizm
ile jeszcze podobnych newsow..

zablokowany a i tak nic nie pogral.. pol roku w plecy.. chociaz te treningi sa podobniez zbawcze.
~sir
  • 0 / 0
"Jeśli Kalinkowski zostanie w Legii, na jego pozycji w hierarchii przed nim są Ivica Vrdoljak, Tomasz Jodłowiec oraz Dominik Furman. Może tam również wystąpić sprowadzony Michał Pazdan, a jest również Michał Kopczyński, który wrócił z wypożyczenia do Wigier Suwałki, gdzie został wybrany najlepszym graczem zespołu."

jest jeszcze Makowski
~olo
  • 0 / 0
dokładnie. I Guilherme który chyba może zagrać wswszędzie.