Reklama HEG

Bilety na mecz z Cracovią

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia Warszawa, Legia.Net

06-02-2019 / 11:30

(akt. 06-02-2019 / 11:32)

W niedzielę, 17 lutego o godz. 18. odbędzie się pierwszy mecz w 2019 roku przy ul. Łazienkowskiej. Przeciwnikiem Legii Warszawa w 22. kolejce piłkarskiej Lotto Ekstraklasy będzie Cracovia. Przyjdź na stadion przy Ł3 i wspomóż dopingiem Legię w walce o czwarty tytuł mistrza Polski z rzędu. Grupa kibiców Nieznani Sprawcy już od kilku dni zachęca do przyjścia na mecz, powstało też wydarzenie pod hasłem Pełna Żyleta na meczu z Cracovią.

BILETY NA MECZ Z CRACOVIĄ MOŻNA KUPIĆ W TYM MIEJSCU

Zapraszamy do Strefy Kibica oraz do poniższych punktów stacjonarnych:

kasy klubu przy ul. Łazienkowskiej 3 - czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 - 19.00, w soboty w godz. 10.00 - 17.00, a także w niedziele w godz. 10.00 - 16.00;

wyspa w Centrum Handlowym M1 w Markach - czynna codziennie w godz. 11.00 - 20.00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych;

- Fan Corner Legii Warszawa w Centrum Handlowym "Janki" - czynny codziennie w godz. 9.00 - 21.00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych;

Fan Corner na Krakowskim Przedmieściu 27 - czynny codziennie w godz. 11.00 - 19.00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych.

Zachęcamy do korzystania z zakupu biletów w systemie online również te osoby, które nie posiadają Karty Kibica. Osoby, które zdecydują się na zakup w kasach klubu informujemy, że na 2 dni przed meczem z Cracovią (15-16 lutego, piątek - sobota), kasy będą otwarte w godz. 8:00 - 21:00. W dniu meczu kasy klubu i POK otwarte są od godz. 8.00 do rozpoczęcia II połowy meczu.

Komentarze (7)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Domyślny awatar Pułkownik
  • 1 / 1
Z dużym zainteresowaniem przyglądam sie temu co sie dzieje w Wiśle pod kontem zmiany sposobu zarządzania, ale również sprzedaży karnetów. Widzew sprzedał wszystkie karnety na II ligę!!!!. Czyli jednak nie poziom sportowy odgrywa największą rolę.
Jeśli Wiśle powiedzie się akcja karnetowa, to może powstać pewien trend uruchamiający rywalizację klubów nie tylko na boiskach, ale również na trybunach. Mam na myśli frekwencje na meczach i okazywanie przywiązania nie przez plugawe wrzaski, ale właśnie przez frekwencje. Kibice Górnika też się na poczatku zmobilizowali, ale potem siła trochę siadła.
Ja mam nadzieję że pustawe trybuny będą równym powodem do wstydu, jak kiepska gra zespołu. Liczę na zdrową rywalizację między kibicami, nie tą bandycko chuligańską, tylko pozytywną. To może być również sygnał dla mediów i biznesu, że piłka jest dobrym nośnikiem marketingowym i w piłce pojawią się większe pieniądze i sprawnie zarządzający biznesmeni. To jest naszej lidze potrzebne jak tlen.
Święte słowa. A u nas w ankiecie jak wypełnić trybuny królowało, co tam dokładnie, koniunkturalizm na wyniki? Pani Magda na koniunkturalistkę natomiast nie wygląda.
Tak jest Zed, nie wygląda a wygląda. No i mam pytanie z innej beczki, czy Pani Magda aby nie sama idzie na mecz?
Domyślny awatar Pułkownik
  • 0 / 0
Priorytety są jasne i widac je na forum. Przy każdym pierdzie o transferze jest kilkaset wpisów, przy szkoleniu kilkadziesiąt góra a przy frekwencji kilka.
Wszystko ma swoje priorytety, niestety
Wszystko ma swoje wady, zalety
Hierarchia wartości, obowiązki, przyjemności
Piłkarska podróż do przyszłości
~Paul
  • 0 / 0
pod kontem to ty się lepiej nie przyglądaj.Słownik i do nauki
~fan Kazimierza D.
  • 1 / 0
Czy murawa tak wygląda na dziś?