Bilety na mecz z Piastem - zostań częścią historii

Redakcja

Źródło:

11-12-2018 / 10:57

(akt. 13-12-2018 / 12:24)

W sobotę, 15 grudnia, każdy może skorzystać z unikalnej okazji stania się częścią historii Legii. Z okazji ostatniego domowego meczu w roku obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości, Legia Warszawa organizuje wyjątkową akcję. Każdy kto kupi bilet i przyjdzie na mecz z Piastem Gliwice, będzie miał możliwość wpisania się na listę osób, których imiona i nazwiska zostaną umieszczone na pamiątkowej tablicy. Zawiśnie ona na ścianie stadionu od strony ul. Łazienkowskiej.

Tablica zostanie wykonana z metalu, będzie miała długość ok. 10 metrów i będzie umieszczona w widocznym miejscu na ścianie stadionu od strony ul. Łazienkowskiej. W ten sposób Legia chce zaprosić swoich kibiców, a także wszystkich warszawiaków, do wspólnego uhonorowania obchodów 100-lecia odzyskania polskiej niepodległości. To kolejna rocznicowa inicjatywa klubu, którego 102–letnia historia jest nierozerwalnie związana z historią kraju. Piłkarze Legii w tym sezonie grają w koszulkach z logiem Niepodległa, a trzeci komplet strojów meczowych został przygotowany specjalnie z okazji obchodów 100-lecia niepodległości. Do sprzedaży trafiła limitowana seria 1918 kompletów, które zostały w większości wyprzedane w zaledwie dwa dni. Wykorzystany na koszulkach logotyp Polska! będzie także użyty jako motyw graficzny na pamiątkowej tablicy, która w 2019 roku stanie się stałym elementem stadionu. Dla kibiców Legii to wyjątkowa okazja, aby na zawsze zapisać się na kartach historii klubu, a także niezwykła i niepowtarzalna pamiątka na całe życie.


Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w akcji?


•    Kupić bilet na mecz z Piastem Gliwice (15.12.2018) i być w dniu meczu z Piastem na stadionie (obecność jest niezbędna).


•    Na dedykowanej akcji stronie 100.legia.com podać imię, nazwisko i numer PESEL oraz zaakceptować regulamin akcji i niezbędne zgody w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31.12.2018.


Bilety na mecz z Piastem Gliwice można kupić na stronie internetowej bilety.legia.com oraz w kasach na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3.  Ceny biletów normalnych zaczynają się od 40 zł. Dzieci do lat 7 wchodzą za darmo, a do 13 lat płacą od 5 zł (na sektor rodzinny z dorosłym opiekunem).


Do zakupu biletu nie jest potrzebna karta kibica.  

 

KUP BILET NA MECZ Z PIASTEM GLIWICE

Komentarze (4)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~enada
  • 0 / 0
Nie, bo „trzeba być na meczu”. Sama akcja idiotyczna. Całkowity brak pomysłu.
~lob
  • 0 / 0
A co z tymi co zakupili karnety ?
Czy tylko Ci z biletami będą mogli być wpisani na tej tablicy ?
~xxx
  • 0 / 0
Za legia.com:

Karnetowicze również uczestniczą w akcji.
~o matko
  • 0 / 0
no chyba jak masz karnet to i na ten mecz masz bilet.