Bramka Wladimera Dwaliszwilego

Źródło: eurosport.onet.pl

13.09.2014 09:21

(akt. 08.12.2018 10:26)

Były napastnik Legii Warszawa Wladimer Dwaliszwili strzelił gola dla swojego nowego klubu Odense BK. Trafienie Gruzina nie pomogło podopiecznym Troelsa Becha, którzy ostatecznie przegrali wyjazdowe spotkanie z FC Midtjylland 2:3.

Dwaliszwili opuścił Legię latem rozwiązując kontrakt za porozumieniem stron. Szkoleniowiec warszawskiego zespołu Henning Berg nie był zadowolony z dyspozycji piłkarza, który był bardzo nieskuteczny. Ostatnie trafienie w barwach tego klubu zanotował pod koniec marca w spotkaniu z Piastem Gliwice.

Gruzin znalazł pracę w Danii, a konkretnie Odense BK. W swoim drugim spotkaniu w barwach nowego klubu strzelił gola. Dwaliszwili wszedł na murawę w 66. minucie, a już cztery minuty później wpisał się na listę strzelców. Jednak jego klub ostatecznie przegrał z FC Midtjylland 2:3 i po siedmiu kolejkach zajmuje 10. miejsce w tabeli na dwanaście zespołów.