Bramki ze sparingu z Pogonią Siedlce

Źródło: Legia.Net, Legia Warszawa

07-07-2019 / 10:02

(akt. 07-07-2019 / 10:09)

W sobotę Legia Warszawa pokonała 6:0 Pogoń Siedlce w ostatnim sparingu przed startem sezonu. Po dwie bramki dla stołecznego klubu zdobyli Mateusz Wieteska oraz Carlitos, a po jednym golu strzelili Arvydas Novikovas oraz Sandro Kulenović

Piłkarze Legii jeszcze do przerwy prowadzili 4:0 po dwóch golach Mateusza Wieteski oraz bramkach Arvydasa Novikovasa i Carlitosa. W drugiej połowie piłkę do siatki ponownie posłał Hiszpan. Wynik ustalił w 79. minucie Sandro Kulenović

D04:47
Legia Warszawa
Pogoń Siedlce
6
0

(4:0)

• 46' Piotr Smołuch za Rafał Misztal
  • 46' Kamil Walków za Maciej Firlej
  • 46' Kacper Skibicki za Jakub Romanowicz
  • 53' Bartosz Wiktoruk
  • 78' Piotr Krawczyk za Adam Pazio
  • 78' Natan Okoye za Piotr Krawczyk

Carlitos pięknie że szok
Kulenovic trochę przypadkowo ale ładnie wykończył, luz :)
Marszałek Polski
  • 0 / 0
Kilka fajnych krosów Antolicia w drugiej połowie. I AGra też czujnie. Podaję tych dwóch, bo zagrali niezłe zawody a majją tu kliku swoich :"fanów", którzy ich widzą jak im nie idzie.
~RioBravo
  • 0 / 0
Carlitos KLASA!!!
~Mnjgraffiti
  • 0 / 0
Gdzie jest Tomek, miotła ekstraklasy ? Jodła dla tych sezonowych.
~Gizior
  • 0 / 0
Jodła mocno dyskutuje widać po bramkach i niezbyt się cieszy a jeszcze coś z zmarszczonym czołem chodzi... Nie wiem czy jest sens go trzymać bo a deff POM mamy cafu Martins antolicia kopczynski(mam nadzieję że szybko się go pozbeda) gwila skoro carlitos będzie grał cofnietego za niezgoda... Wymienić jodle za ryzego z piasta na lewą obrone i tyle
Głównym celem transferowym Legii w tym okienku powinno być zatrzymanie w klubie Carlitosa. Przy Pinto nie czuł się za dobrze, bo ten dawał mu do zrozumienia, że innego gracza potrzebuje w ataku, ale pozycja nr 10 może być dla niego najbardziej odpowiednia. Jeśli zostanie, to będzie jego runda.
Młodszy chorąży
  • 0 / 1
Nie ma Carlitosa = nie ma LE. Z nim są przynajmniej jakieś szanse na LE.
Brawo panowie nie ma co się podniecać wynikami sparingów ale to co cieszy to liczba sytuacji tworzonych i koniec grania długiej lagi na osamotnionego napastnika bo to już było trochę frustrujące
Podpułkownik
  • 0 / 1
Dokładnie tak. Sparing to jednostka treningowa mimo wszystko.
Generał brygady
  • 1 / 2
Novikovas i Gvilla plus Carlitos ,Lukas i miejmy nadzieje ,że Niezgoda mogą mieszać aż miło z przodu ! Czekamy na meczyk ! Sanogo wygląda coraz lepiej ,niech strzeli bramę , to poczuje moc !
  • 1 / 1
Masz rację. Wygląda to obiecująco.
~DZ
  • 0 / 1
Jodłowca (#3) nie zauważyliście?!
Paprykarze na tyle nie pozwolą . Mam nadzieje że, dadzą rade.
Starszy sierżant
  • 0 / 2
Mają jeszcze trzy mecze wcześniej. Lepiej się zgrają i może coś z tego będzie.
Porucznik
  • 1 / 2
Kuźwa kto-Legia czy pogoń ma dac rade?
  • 1 / 1
Szczecin też dopiero zaczyna. Spokojnie, grajmy swoje i będzie dobrze.
Pewnie że my Legia !
Te bramki Wieteski to jakaś masakra:-) No ale najważniejsze, że wpadło:-)
Za to Carlitos? Coś pięknego...
Wprawdzie widziałem tylko skrót, ale nawet tutaj było widać niesamowite możliwości Carlitosa, mam duży szacunek do tego gracza. Wierzę, że z nami zostanie.
  • 2 / 4
Carlitos bramki super ale i asysta całkiem elegancka
Takie podnako z głębi pola otwierające miodzio
  • 3 / 2
Każda bramka cieszy nawet masakryczna :)
  • 1 / 4
No i asysta e ramach rekompensaty od Arwiego do Carlitosa równie super
Dlatego doceniam nie tylko bramkę, ale i całą grę:-)
Nowy numer mu służy;-)
Pozdrawiam
Kowal,
dokładnie:-) Dla mnie Wieteska może same takie ładować, byleby wpadały:-) Ba! Każdy może z naszej drużyny takie strzelać, nie przeszkadza mi to:-) Koniec końców ta Carlitosa i te Wieteski mają taki sam wpływ na wynik, za styl nie przyznają punktów, choć miło się ogląda takie strzały, jak Lopeza.
Pozdrawiam
Bramki jak bramki, znalazl sie w zamieszaniu, wiedzial gdzie spadnie pilka, skutecznie dobil. Wole takie niz zadne, jak w poprzednim sezonie. A jak Gwilla, Agra, Carlitos beda dosrodkowywac, to mysle ze Wietes jeszcze strzeli z glowki ladniejsze.
Henning,
pełna zgoda:-) Niech się dzieje tak, jak prorokujesz:-)
Pozdrawiam
  • 1 / 1
Gol to gol. Najważniejsze, że Wieteska wie jak się ustawić. A co do gola Carlitosa.... niech sobie przemyślą ci, co chcą byśmy go sprzedali za jakieś marne 2 mln euro