Cafu: Od dawna zasługiwałem na szansę gry

Marcin Przygudzki

Źródło: Legia.Net

28-04-2018 / 00:56

(akt. 02-12-2018 / 11:28)

- Uważam, że spotkanie z Koroną było jednym z lepszych, jakie zagraliśmy na własnym stadionie w ostatnim czasie. W przerwie rozmawiałem z Eduardo i Mauricio, i wszyscy zgodziliśmy się, że drużyna naprawdę dobrze wygląda. Z mojego punktu widzenia nie mogłem ocenić, czy w pierwszej połowie Szymański był na spalonym. Dziwne natomiast było to, że piłka była na środku boiska, my skończyliśmy cieszyć się po golu i dopiero wtedy okazało się, że gol jest anulowany - powiedział po zwycięskim meczu z Koroną Kielce pomocnik Legii, Cafu.

- W drugiej sytuacji, w której sędzia skorzystał z weryfikacji VAR, nie miałem wątpliwości, że karny nam się należy. W momencie, gdy kiwnąłem obrońcę i bramkarza, miałem pustą bramkę i chciałem lewą nogą wtoczyć futbolówkę do bramki. Wtedy poczułem uderzenie w plecy i upadłem.


- Cieszę się, że dzisiaj zagrałem, pomimo że wystąpiłem nie na swojej docelowej pozycji. Myślę, że już od dłuższego czasu zasługiwałem na szansę, aby zagrać.


- Nie wypada, żebym komentował czy oceniał decyzję o zmianie trenera. To sprawy, które dzieją się "na górze". Prawdą jest jednak, że ostatnie trzy spotkania są najlepszymi w naszym wykonaniu w tym roku, co również stwierdziliśmy w czasie rozmów w szatni. Teraz najważniejsze będzie dla nas środowe spotkanie w finale Pucharu Polski. Czekają również na nie nasi kibice. Na tym musimy się skupić. Nie chciałbym komentować już przeszłości - podsumował Portugalczyk. 

Komentarze (21)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Podporucznik
  • 0 / 0
Fajnie z nimi zatanczyl przy tym karnym, ale spalony Szymanskiego ewidentny. Za dlugo Niezgoda zwlekal z podaniem.
Oj tak, atmosferę na Narodowym zapamiętasz
Będziesz dumnym piłkarzem Legii Warszawa !!!!
Generał brygady
  • 0 / 0
Myślę że docelowo środek Remy-Cafu zamiecie ligę. Ciekawe czy tego duetu się doczekamy
Mieliśmy już raz taki środek za Jozaka i wyglądało to fatalnie. Chłopaki dublowali swoje pozycje. Liczę na to, że Klauf ich poukłada, bo rzeczywiście mogą pozamiatać w środku.
~mrmr
  • 2 / 0
Za Jozaka nic nie wychodziło, jak dla mnie Cafu i Remy to ciągle może być w srodku bardzo dobry duet (jak na nasza ligę oczywiście).
Generał dywizji
  • 7 / 0
Cafu ma bardzo dobrą technikę i opanowanie .Jeśli fizycznie wygląda dobrze to będzie duże wzmocnienie Legii..Dla szyderców dyrektora sportowego i transferów ,głupio wam !!
~,.,.,.,
  • 0 / 3
u tego misiu jest jedno oczko kaprawe

ale przyda się do rotacji, a jak liczbami podeprze dublet to może zostanie na dłużej
No Cafu kręć przeciwnikami jak wczoraj to będziesz grał :D
Podpułkownik
  • 7 / 0
zaskakująco dobra zmiana, po wejściu dał sporo drużynie, przed kolejnym meczem trener będzie miał całkiem niezły ból głowy z zestawieniem pierwszego składu - ale to już jest ten pozytywny problem
Cafu swoją akcją chyba chciał zabawić się w Grafite :D