Jakub Czajkowski CLJ

CLJ: Domowy mecz z Arką

16.08.2019 21:34

(akt. 17.08.2019 00:02)

Legia Warszawa zagra w drugiej kolejce Centralnej Ligi Juniorów z Arką Gdynia. Spotkanie odbędzie się w Rembertowie. Kilkadziesiąt minut po końcowym gwizdku arbitra pojawi się relacja z tego meczu.

Warszawiacy przystąpią do starcia z gdynianami po przekonującym zwycięstwie na inaugurację ligi. Ekipa Grzegorza Szoki rozprawiła się aż 5:0 na wyjeździe z Hutnikiem Kraków. Dwie bramki dla stołecznego klubu zdobył Kajetan Staniszewski, a po jednym golu strzelili Nikodem Niski, Jakub Kwiatkowski oraz Mikołaj Grzejda. Arka ma na swoim koncie również trzy punkty. Gracze Jakuba Frydrycha zwyciężyli u siebie 2:1 z Pogonią Szczecin po trafieniach Mateusza Stępnia i Kacpra Magdzińskiego.

W kadrze warszawskiego klubu na mecz z żółto-niebieskim znalazło się szesnaście nazwisk. Z trzecioligowych rezerw zszedł Kacper Tobiasz. Golkiper trenuje jednak ostatnio regularnie z „jedynką”. Jest także Szymon Włodarczyk, który otrzymał powołanie na zbliżający się Puchar Syrenki. Sztab szkoleniowy nie będzie mógł skorzystać z usług Jerzego Munika (treningi indywidualne), Michała Kochanowskiego (przeciążenie więzadła rzepki) czy Kajetana Staniszewskiego (naciągnięcie mięśnia pośladka). Ponadto kontuzjowani są Damian Urban oraz Dawid Barnowski.

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 17 sierpnia o godzinie 14:00 w Rembertowie. Kilkadziesiąt minut po końcowym gwizdku na łamach Legia.Net pojawi się relacja z występu legionistów.

Kadra na mecz z Hutnikiem:

Bramkarze: Kacper Tobiasz, Jakub Kowynia

Obrońcy: Hubert Derlatka, Kamil Rokosz, Filip Szewczyk, Łukasz Rytelewski, Kacper Imiołek, Jakub Kwiatkowski

Pomocnicy: Kacper Gościniarek, Gabor Grabowski, Yehor Matsenko, Jakub Czajkowski, Aleksy Krasicki, Patryk Pierzak

Napastnicy: Szymon Włodarczyk, Mikołaj Grzejda