News: CLJ: Skrót meczu z Polonią - WIDEO

CLJ: Skrót meczu z Polonią - WIDEO

13.10.2015 15:27

(akt. 07.12.2018 19:43)

Legia Warszawa 1997/98 przegrała na własnym boisku 0:2 z Polonią Warszawa w ramach 11. kolejki Centralnej Ligi Juniorów. Goście na tle legionistów wyglądali zdecydowanie lepiej i wywalczyli cenne trzy punkty. Już w sobotę piłkarze Piotra Kobiereckiego będą mieli okazję do szybkiej rehabilitacji. "Wojskowi" zmierzą się na wyjeździe z SMS-em Łódź. Poniżej skrót wideo ze spotkania oraz dość krytyczna wypowiedź trenera Piotra Kobiereckiego.

Trener Piotr Kobierecki - Polonia wygrała całkowicie zasłużenie. Przed tym prestiżowym meczem wydawało mi się, że piłkarze są zdeterminowani, ale jak pokazał mecz, determinacja skończyła się z pierwszym gwizdkiem arbitra. To co mówiliśmy sobie w szatni nie przełożyło się na boisko czy czynnik wolicjonalny. A przecież w takim spotkaniu tego nie powinno zabraknąć. Pierwsza połowa była bardzo słaba, druga trochę lepsza jeśli chodzi o tempo gry. Zaangażowanie w pierwszej połowie odbiegało od tego, jakie powinno się pojawić na treningu, a co dopiero mówić o meczu o stawkę, w dodatku derbowym.

CLJ: Legia Warszawa 1997/98 – Polonia Warszawa 0:2 (0:1)