Reklama HEG

Czesław Michniewicz: Wygrana z Legią to zawsze wielka sprawa

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

10-09-2016 / 22:49

(akt. 07-12-2018 / 13:24)

- Jesteśmy szczęśliwi z tego, co wydarzyło się dziś w Niecieczy. Otwarcie stadionu z zespołem, który zagra w Lidze Mistrzów, który ma duże indywidualności. Mogliśmy przeciwstawić się organizacją gry i ambicją. Udało się, zdobyliśmy dwie bramki. Wprawdzie z rzutów karnych, ale zawsze. Piłkarze Legii po decyzjach sędziego nie protestowali, więc chyba były to słuszne jedenastki. Szkoda, że straciliśmy gola w doliczonym czasie gry, wkradła się niepotrzebna nerwowość. Na szczęście już niewiele czasu pozostało do końca meczu. Bohaterem jest cała drużyna, ale fajnie prezentował się dziś Krzysiek Pilarz - ocenił trener Termaliki Czesław Michniewicz.

- To szczególny dzień dla mnie, wygrać z mistrzem Polski, to duża sprawa. Termalica jeszcze nigdy nie przegrała z Legią, ale mnie przy poprzednich meczach jeszcze nie było w klubie. Sam zagrałem z Legią 22 spotkania i kilka ważnych wygrałem.

Komentarze (6)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Domyślny awatar Generał brygady
  • 2 / 0
Panie 711, nie protestowali, bo myśleli, że ta smutna pizzda z gwizdkiem gwizdze zagranie noga na wysokosci twarzy Babola. Ale przy drugim karnym to mu już chcieli ryj obić i gwizdek w duupe zaszyc.
Legia zagrała słabo, ale wałkiem cuchnie na kilometr.
~D
  • 1 / 0
Akurat na chwilę obecną wygrywanie z Legią to nie jest wielka sztuka. Mamy tylko 2 zwycięstwa
~kibic zwykły
  • 1 / 0
Sympatyczny ten Czesio, jak zwykle. Przykro to powiedzieć, ale niewiele wystarczy dziś demonstrować dobrego futbolu, żeby wygrać z Legią. Nie ma się co bawić w kurtuazję: szefostwo klubu nie trafiło ze zmianą trenera.
Jestem tak zdesperowany, że chętnie bym zamienił Hasiego na Cześka.
Pułkownik
  • 1 / 0
To rzeczywiście jesteś zdesperowany!
Domyślny awatar Starszy szeregowy
  • 3 / 0
Dziękujemy panie Czesiu za lekcję defensywnego futbolu. Niestety nasza albańska myśl taktyczna nie skorzysta z pana porad i na pewno coś odpierdoli z Borussią takiego, że znowu nie będziemy wiedzieli, czy się śmiać, czy płakać.