News: Deyna Cup: Austria - Partizan 2:1 (0:0)

Deyna Cup: Austria - Partizan 2:1 (0:0)

07.07.2013 13:01

(akt. 14.12.2018 02:33)

W drugim dniu turnieju Deyna Cup, w meczu o III miejsce zmierzyli się Austria Wiedeń i Partizan Belgrad. Austriacy w sobotę przegrali 0:1 z Fluminense, zaś Serbowie z Legią 1:2. Od 64. minuty Partizan prowadził po pięknej zespołowej akcji i trafieniu Marko Scepovicia. Wyrównanie padło po wątpliwym rzucie karnym i uderzeniu Aleksander Grunwald. W 90. minucie po rzucie rożnym i fatalnym zachowaniu defensywy Philipp Hossinger zdobył bramkę na wagę III miejsca w turnieju Generali Deyna Cup. Po ostatnim gwizdku oba zespoły odebrały medale z rąk prezesa Legii Bogusława Leśnodorskiego.

Austria - Partizan 2:1 (0:0)
Bramka: Alexander Grunwald 80' (k.), Philipp Hossinger 90' - Marko Scepović 64'

Austria: 13. Heinz Lindner - 27. Emir Dilaver, 15. Christian Ramsebner, 14. Manuel Ortlechner (71' 19. Marko Stanković), 29. Markus Suttner - 25. James Holland, 23. Srdan Spiridonović, 10. Alexander Grunwald - 18. Thomas Murg (83' 20. Alexander Gorgon), 16. Philipp Hossinger, 28. Daniel Royer (71' 11. Tomas Jun)

Partizan: 1. Żivko Żivković (46' 30. Nikola Petrović) - 24. Marko Żivković, 18. Sasa Ivković, 6. Vijislam Stanković, 5. Nemanja Petrović - 20. Dejan Babić, 8. Darko Brasanać, 36. Nikola Gulan (46' 55' Danilo Pantić), 29. Filip Malbasić (46. 17. Andrija Żivković) - 44. Marko Scepović (66. 11. Nikola Ninković), 45. Aleksandar Mitrović (66' 9. Nemanja Kojić)