Domagoj Antolić: Piast zagrał bardzo dobrze

Logo Legia.Net

Redakcja Legia.Net

Źródło: Legia Warszawa

04-05-2019 / 23:05

(akt. 05-05-2019 / 00:18)

- Mecz zaczął się źle dla nas. Po straconym golu stworzyliśmy kilka okazji, nie udało nam się jednak trafić do siatki. Chcieliśmy wrócić ale Piast zagrał bardzo dobrze w obronie. Musimy walczyć do samego końca - powiedział po meczu z Piastem Gliwice, Domagoj Antolić.

- Jesteśmy w dobrej formie, wygraliśmy ostatnio kilka ważnych spotkań. Piast okazał, że zasłużenie jest w czołówce. Rywal zaprezentował się dobrze w obronie, to bardzo solidny zespół. Frantisek Plach był dzisiaj w znakomitej formie. Ostatnio strzelaliśmy w drugich połowach, ale dzisiaj nam się nie udało. Tak jak mówiłem, Piast zagrał dziś bardzo dobrze. Nie chcę wypowiadać się na temat sędziów. Bardzo dobrze wykonują swoją pracę.

- Jestem w dobrej formie, daje z siebie wszystko. Na tym polega moja praca. Trener widzi to, dlatego daje mi szansę.

Komentarze (22)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Antolić super odbudowany przez Vuko i tu trzeba trenera pochwalić i samego zawodnika a co do Cafu to obojętnie na jakiej pozycji jest 100% lepszy niż Kucharczyk , Radovć i tu trzeba trenera zganić za wystawianie tej dwójki .My to jest'' trenerzy '' żyją cały czas przeszłością .
Obiektywnie trzeba powiedzieć ,że Antolić zagrał całkiem nieźle
Podporucznik
  • 3 / 4
wolałbym Cafu na boisku, wychodzi zwykłe kolesiostwo Vuko.
Cafu grał w tej rundzie bardzo słabo. Byłem pierwszym krytykiem Antolicia i wciąż jestem, bo jakoś profil tego piłkarza mi nie leży, ale przy niewielkim wyborze zawodników do środka pola, postawienie na niego było dobrą decyzją. Cafu w tej rundzie jest jak Nagy. Kryzys permanentny.
dens co ty za farmazony piszesz?

Antolić to nasz aktualnie najlepszy zawodnik.Cafu to mu może buty czyscić.
~Reqqqqqqqq
  • 1 / 1
W obecnej formie Antol nakrywa czapką Cafu. Antolic zagrał bardzo dobry mecz. Świetne dokładne przeżuty przenoszące ciężar gry. Cały czas był pod grą dając koledze z drużyny wybór na rozegranie. Próbował również prostopadłych zagrań. Fajnie się uzupełniali z Martinsem. Stoperzy fatalnie, nerwowo w obronie. W ofensywie zabrakło takiego cwaniactwa Ala Nikolic. Gdzie zawsze dołożył głowę, tam gdzie inni bali się włożyć nogę.
O ile podania miał całkiem niezłe (choć działał zwykle bardzo wolno) to brak powrotów do asekuracji aż bolał.
A to niestety w środku pola podstawa.
Wolny, gra na wolno, tak na alibi. Jak już piłka do niego dociera to gra bez żadnego ryzyka do najbliższego, zero kreatywności, zero strzału na bramkę. Ktoś woli go zamiast Cafu? Nawet zamiast Cafu w słabszej formie? W Poznaniu bezpośredni winowajca straconej bramki, bo za wolno ogarnął, że Szymański to do niego podawał i zamiast ruszyć od razu do piłki stał i zastanawiał się d kogo to Sebastian właśnie kopnął. Z Piastem było tyle sytuacji dla przeciwnika właśnie dlatego, że nie dawał asekuracji dwójce środkowych obrońców przez co się gubili. To on powinien wejść we własne pole karne za wbiegającym napastnikiem, który go minął jak człapał. To właśnie to spowodowało, że Jędza poszedł do tego wbiegającego gliwiczanina i nie zdążył przekazać Badii Remiemu.
Co tacy goście jak on robią w tej drużynie? W czym on niby jest lepszy od Jodłowca albo Gola?
~Reqqqqqqq
  • 1 / 0
Odpowiedz jest prosta: lepszych nie mamy. Dlatego nie wciągany tej ligi nosem.
Od jodlowca jest jedynie młodszy ale też fakt jest taki że zanim jodlowiec złapał formę w Piascie to u nas grał bardzo słabo przed przejściem
Młodszy chorąży
  • 2 / 1
Czemu Cafu był cały mecz na ławce?
Generał broni
  • 2 / 1
Bo Vuko go nie lubi.
I przy wyniku 0-1 zmiana napastnika w stosunku 1v1 zabrakło ryzyka Carlitos może być niewidoczny ale w każdym momencie mógł jeszcze coś zrobić trochę nietrafione zmiany moim zdaniem
Generał
  • 2 / 5
"Domagoj Antolić: Piast zagrał bardzo dobrze"

Niestety, to wy zagraliście źle. Piast grał to co zwykle i jak zwykle. Czyli nic szczególnego.
- Jestem w dobrej formie, daje z siebie wszystko.

Skoro powrót z prędkością 4km/h to dla ciebie "dawanie z siebie wszystkiego"... To cóż. Powodzenia u nowego pracodawcy.
Najpierw musiałby być chętny na jego usługi a wszystkich też nie możemy się pozbywać
Generał dywizji
  • 0 / 0
Domagoj, w takim razie powinniście zagrać jeszcze lepiej.
Trochę zabrakło pomysłu w wykończeniu przejście z obrony na 20-30 m i wrzutki często bez adresata zbyt statycznie i Piast dociagnal te 1-0, trudno walczymy dalej
~Kopacz
  • 0 / 2
A Ty bardzo slabo. Kurtyna.
Powinniśmy to przynajmniej zremisować.
Poprawcie się.
Remis byłby cenny z przebiegu spotkania no ale cóż taka jest piłka