Logo Legia.Net

Doping kibiców - audio i video

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

17-08-2010 / 10:00

(akt. 15-12-2018 / 17:40)

- To wy wygraliście ten mecz - mówił tuż po meczu do kibiców Legii Wojciech Hadaj. Wtórowali mu zawodnicy: - Gdyby nie kibice to dziś byśmy z Cracovią nie wygrali - stwierdził Jakub Wawrzyniak. Także autor asysty i zwycięskiej bramki podkreślał ogromną rolę fanów w zdobyciu przez Legię trzech punktów: - Czuliśmy ten doping do samego końca na własnej skórze i za to dziękujemy - to słowa Macieja Iwańskiego. Poniżej przedstawiamy fragmenty zapisu dopingu w postaci audio i video.

Komentarze (6)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~rafi
  • 0 / 0
a dlaczego nie podano oficjalnej liczby widzow na meczu?
~bizonL
  • 0 / 0
Przylaczam sie do sugestii dotyczacej naszego hymnu
~do Szczęsnego i "bębnowych"
  • 0 / 0
Chcieliście nauczyć przed meczem kibiców by śpiewali w rytm bębnów ( każdy wie o jaką melodię chodzi ze słowami hej Lega gol ) i przez 2 minuty było bez klaskania - to powinno trwać 10 minut bez klaskania!!!! Bębnowi by wskazać moment kiedy po krótkiej przerwie kibice mają ryknąć "hej Legia gol!" ostatnie 4 uderzenia powinny być najgłośniejsze ( jak na wyjeździe w Chorzowie - pozdro Bodziach :) ) a nie ostatnich 7 czy 10 uderzeń takich samych głośnych. Ostatnie 4 mega głośnie i każdy wie że wtedy jest moment na ryknięcie!!!
P.S. Też uważam że sen o Warszawie musi być puszczony z głośników, oczywiście nie za głośno ale wtedy łatwiej zachować rytm. Wczoraj przez to był problem z wejściem w momencie " gdybyś ujrzeć chciaaaał " - było trochę nierówno.
To tyle ode mnie i trzeba wyczuć tą melodię o której napisałem na początku ( mam nadzieje że bębnowi to przeczytają ) bo jest ona miaźdząca jak wyjdzie równo i pod bębny!!!
~Ultra
  • 0 / 0
Mam takie dwie prosby do kibiców.
1. Jak śpiewamy to trzymajcie się rytmu wybijanego przez bębny, bo pędzicie czasem zupełnie bez sensu, aż brakuje tchu i wszystko się rozjeżdża. Trzymajcie rytm!!!
2. Nie wstydźcie się śpiewać ładnie. Starajmy się śpiewać głośno, ale i melodyjnie. Przykładajmy się do śpiewu, a nie tylko to głośności.

No i uważam, że Sen o Warszawie powinien lecieć, bo ciężko śpiewać bez rytmu i melodii... a poza tym Czesia Niemena zawsze fajnie usłyszeć :)
~gogo
  • 0 / 0
Też mi się osobiście wydaje, że "Sen o Warszawie" mógłby dalej lecieć z głośników. Trybuny śpiewające razem z Czesławem Niemenem - ma to pewien urok i moim zdaniem lepiej brzmi. No i oczywiście łatwiej się śpiewa. To, że leci z kasety, nie znaczy ktokolwiek sobie odpuści śpiewanie z całych sił - przynajmniej mam taką nadzieję :).

Tak czy inaczej, pokazaliśmy wczoraj klasę. Oby tak dalej.
~mundek
  • 0 / 0
jak pięknie brzmi "Warszawa" ma 16 tysięcy gardeł - miód