Doping kibiców Legii na meczu z Cracovią

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

21-02-2019 / 17:55

(akt. 21-02-2019 / 17:58)

Blisko 21 tys. kibiców Legii zjawiło się w niedzielę na stadionie przy ul. Łazienkowskiej i wspierało piłkarzy w meczu z Cracovią. Była oprawa meczowa, fajerwerki, był doping do ostatniej minuty. Było też wsparcie dla Michała Kucharczyka i Dominika Furmana.

Niestety nie przełożyło się to wszystko na wynik spotkania. Legioniści pierwszy raz od 1951 roku przegrali z "Pasami" na własnym boisku. Poniżej materiał wideo z dopingiem.

 

Komentarze (11)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
rewelacyjny doping szkoda tylko wyniku
Kapitan
  • 3 / 1
Redaktor Szymczyk jak zawsze to samo. Nie reformowalna osoba. Race race fajerwerki to go jara. Filmiki, zdjęcia z opraw to jego konik. Niech zapłaci jedną karę drugą i wtedy się mądrzy. Ile razy można???? Klub za każdy mecz musi płacić kilkadziesiąt tysięcy zł ale co to dla redaktora.
Szkoda tylko, że piłkarze nie dodtroili się poziomem. Tyle czekaliśmy na ten pierwszy mecz u siebie. I niestety ogromne rozczarowanie. Ale teraz jest najlepszy czasu na rehabilitację.
Doping ekstra momentami faktycznie była moc, szkoda wyniku ale nie chodzimy do wyników tylko dla Legii Warszawa. Oby się nasi obudzili i zaczęli seryjnie wygrywać kiedy nie jest jeszcze za późno
"Niestety nie przełożyło sie to wszystko na wynik spotkania."

Za to niestety przełożyło sie to na sytuacje finansową klubu.
Pułkownik
  • 7 / 1
Oczywiście chamskiego hasła dot. B. Leśnodorskiego redakcja nie zauważyła. Zadymienia i smrodu też nie? Tego, że oprawy nie nawiązują już do Legii, lecz do ruchu pdeudokibicowskiego?
~david
  • 0 / 1
Trochę nie na temat... Gdzie można uzyskać info na temat wyjazdu do Poznania? Np godzina i miejsce startu.
~1500
  • 1 / 0
Startuj kiedy chcesz.
Wszystko fajnie, ale po co te flagi i race...
Przepraszam, ale w czym Ci akurat flagi przeszkadzają, bo nie bardzo rozumiem?
Pozdrawiam
Podpułkownik
  • 6 / 2
Flagi super - race i sztuczne ognie to dobre na przyjęciu w przedszkolu - ile jeszcze władze klubowe będą respektować takie gowniarskie i groźne dla bezpieczeństwa zachowanie??? inni mowia ze model angoelskiego kibicowania na stadionach jest nudny, bez rac flag itp./- ale jaki doping - zywo reagują na sytacje na boisku - bo Panowie z NS - zapominacie ze chodzi tu o pilke nozna i gre w nia a nie wasze osobiste poroachunki, pozdrowienia czy liga chuliganow - mam gdzies Wasze opinie polityczne, publiczne, komu reke byscie podali a komu nie - dość tej dziecinady - na stadionie ma być doping i oprawa zwiazana z LEgia i meczem a nie wasze osobiste popłuczyny które sprawiają ze komfort mój ogdania meczow jest ,maly a klub narażony jest na dotkliwe i niemale kary finansowe - powiem szczerze ze pierwszy gość, prezes, dyrektor etc, który ustawi wśród priorytetow sprawę wyeliminowania tego tałatajstwa i zenady ze stadionow będzie miał u mnie spore szanse na popracie.. ale to tylko oczywiście moje zdanie...