Doping kibiców Legii na meczu z Cracovią - wideo

Redaktor Marcin Szymczyk

04.03.2020 00:59

(akt. 04.03.2020 08:09)

Hit kolejki, mecz lidera z wiceliderem, na trybunach zjawiło się 20813 kibiców. Spotkanie 29 lutego miało wyjątkową oprawę. Na starcie zapraszali Tomas Pekhart i Domagoj Antolić. Obaj wystąpili w klipie nagranym przez kibiców nawiązującym do utworu Jozin z Bazin. Po 20 minutach meczu do siatki trafił właśnie "Antola" i cały zespół wykonał taniec podobny do tego, jaki Chorwat prezentował na materiale wideo.

Zanim do tego doszło, kibice zbierali krew oraz pieniądze na kolejne oprawy. Nieznani Sprawcy zaprezentowali przed meczem efektowną choreografię z wielką flagą z napisem LEGIA, flagami na kijach i blaskiem rac. Zaraz potem rozpoczął się wyjątkowo głośny doping - Do boju Legio marsz, zwycięstwo czeka nas! Po wspomnianym już golu Antolicia, przyszedł czas na bramkę Waleriana Gwilii. W przerwie wszyscy byli więc w znakomitych nastrojach.

Po zamianie stron humory popsuł nieco rzut karny i decyzje sędziego Szymona Marciniaka. Doping jednak nie słabł i niósł piłkarzy do walki. Skończyło się wygraną 2:1 i powiększeniem przewagi w tabeli do sześciu punktów. Kibice podziękowali piłkarzom i dali jasny przekaz - Do boju Legio marsz, mistrzostwo czeka nas!