Doping kibiców Legii na meczu z Koroną

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

18-04-2017 / 18:40

(akt. 07-12-2018 / 10:38)

Blisko 18 tysięcy kibiców zjawiło się na meczu z Koroną, na trybunach stadionu Legii. Z uwagi na fakt, że spotkanie odbyło się w poniedziałek Wielkanocny, a nasz klub dawno w święta meczu nie rozgrywał, trudno ocenić czy to dobry wynik, czy może przeciętny. Ten kto przybył na Łazienkowską, miał przekonanie, że obejrzy, jak Legia robi gościom śmigus dyngus, a mało co nie było odwrotnie.

Warto odnotować, że na meczu z Koroną w roli spikera zadebiutował Łukasz Stasiak. Na sektorze gości pojawiło się blisko 300 osób, które do Warszawy dotarły autokarami. Tego dnia forma piłkarzy była świąteczna i trzeba przyznać, że na trybunach początkowo też było słychać, że nie każdy zdążył przetrawić pasztety i ciasta spożywane przy świątecznym stole. Doping długo nie był taki, jak zwykle, ale rozkręcał się wraz z upływem czasu.


Kibice w 35 minucie meczu zamilkli na minutę - było to 60 sekund ciszy pamięci zmarłego kibica Legii, Maćka Jaskólskiego.


Komentarze (4)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~b
  • 0 / 0
piłkaże nie zasługiwali na doping!!!!
~majlaf
  • 0 / 0
nie dziwne że tak kiepsko gramy u siebie skoro przez 90 minut monotonni chórzyści których można by równie dobrze nagraniami z płyty puścić.
~Beton
  • 0 / 0
Idź na następnym meczu pod gniazdo i zarzuć doping, pokażesz że potrafisz lepiej a nie płaczesz w necie.
Podporucznik
  • 0 / 0
Pójdzie pod gniazdo i na pewno mu pozwolą. Buha,ha Wyłapie co najwyżej wp.i.er.dol.