Doping kibiców Legii w Atenach - wideo

Logo Legia.Net

17-08-2019 / 00:30

(akt. 17-08-2019 / 00:33)

Kibice Legii Warszawa w Atenach stawili się w liczbie ponad 450 osób i przez całe spotkanie głośno wspierali piłkarzy w starciu z Atromitosem. W drugiej połowie legioniści zrobili racowisko, a po ostatnim gwizdku sędziego zawodnicy podziękowali fanom za wsparcie. Poniżej materiał wideo z dopingiem.

Komentarze (8)

1063

#11094
#1094
Starszy sierżant
  • 2 / 1
Złodzieje i Pijacy?Naprawde jest się czym chwalić?.Śniło mi się dzisiaj,że przez rozróby kiboli na meczu z Rangersami w internecie wyskoczyła mi wiadomość,że Legie wyrzucili z pucharów na 100lat...
A mi, że po wyjeździe do Aten cała grupa wyjazdowa dostała 5-letni zakaz stadionowy.
To był piękny sen.
Major
  • 3 / 2
Naprawde jest sie czym chwalic?Nie dośc że pewne kary za race to jeszcze żeby było weselej to te przymuły przy stanie 2:0 w 65 minucie meczu śpiewają..nie poddawaj sie..
Zrozumienie sensu nawet tak prostej przyśpiewki jest chyba dla nich zbyt trudne bo śpiewają to przeważnie przy prowadzeniu Legii.