Logo Legia.Net

Doping kibiców we Wrocławiu - zdjęcia i video

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

21-08-2010 / 14:30

(akt. 15-12-2018 / 17:02)

Na trybunach stadionu Śląska w sektorze dla gości pojawiła się ponad 500 osobowa grupa kibiców Legii, która przez większość spotkania zdzierała gardło i bezustannie dopingowała zawodników. Co ważne legioniści nie dali się sprowokować okrzykami miejscowych fanów, którzy sugerowali sprzedanie się ITI i nazywali nas "Walterowcami". Tylko raz na samym początku spotkania te okrzyki spotkały się z wulgarną odpowiedzią, później było już dość kulturalnie, głośno i o Legii. W pierwszej części spotkania trudno się było legionistom przebić przez doping miejscowych, w drugiej wyglądało to już znacznie lepiej.
Nie było żadnej oprawy meczowej, jedynie flaga z napisem Warriors. Doping poprowadził "Szczęściarz", który starał się jak mógł aby maksymalnie zmobilizować wszystkich do aktywnego uczestniczenia w meczu. Po ostatnim gwizdku sędziego piłkarze Legii podziękowali fanom za doping i zaśpiewali kilka piosenek razem z kibicami.

Komentarze (13)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~hehe
 • 0 / 0
jest malarz;)
~Egon
 • 0 / 0
Nowy stadion, kilkanaście tysięcy ludzi na trybunach, wspaniały doping, ŻYLETA jak za najlepszych lat
Tak właśnie zaczyna wyglądać Legia.

Trudno się dziwić, że nie każdy jest z tego zadowolony. He, pewnie niektórzy już widzieli Legię w drugiej lidze.

My robimy swoje i idziemy do przodu.
I tak za dużo czasu straciliśmy, żeby teraz zawracać sobie głowę jakimiś okrzykami na poziomie przedszkola.
~Andi
 • 0 / 0
Świetne słowa!
~emkaen
 • 0 / 0
No mają w końcu ludzie z Polski możliwość by po Legii pojechać to będą jeździć. Jak był konflikt to nie mogli żyć bez ubliżania Warszawiakom i tego im do życia brakowało. Teraz mogą nam pojechać i są happy. Nie odbierajcie im tej przyjemności. Niech mają.

btw - to już ksp ma lepszy stadion niż ten kurnik wrocławski:)
~ocb_
 • 0 / 0
i ja sie pytam, KTO TO KUR** JEST ten rzadek pod plotem widoczny na pierwszym planie z rekami w kieseni gdy cala brac z tylu wydziera gardlo, po chu* na te wyjazdy zeby mecz ogladac przez plot. Ogarnijcie sie... bo to nie sztuka opowiadac potem ze bylo sie na wyjezdzie, jak chcecie ogladac mecz to proponuje C+
~wojtek-franz
 • 0 / 0
ocb nie odbieraj innym prawa do oglądania meczu tak jak chce, ja osobiscie też wolałbym wyjazd oglądać w C+, ale kazdy ma swoje zdanie, więc trochę więcej szacunku dla innego człowieka
~ocb_
 • 0 / 0
ok masz racje, ja niechce krytykowac nikogo bo wiem ze wiekoszsc z tych ludzi tam na wyjezdzie wiecej dla Legii zrobili niz ja, ale to deprymujace jest dla swiezakow wyjazdowych jak widza ze ci ogarniacze nie spiewaja wiec mysle ze moze to teraz nie wypada spiewac, bo spiewac maja tylko ci z malym starzem, a ci z wiekszym starzem juz nie musza. Paranoja? ps. My nawet w nienajlepszej formie miazdzymy reszte Polski kibicowsko.
~emkaen
 • 0 / 0
ocb - to im to powiedz po prostu. Po co się napinasz w necie?
~ocb_
 • 0 / 0
obawiam sie ze nie spotkalo by sie to ze zrozumieniem, nie napinam sie... zreszta niech kazdy dba o wlasne suumienie zeby bylo czyste a bedzie git.
~suja
 • 0 / 0
Cała Legia zawsze razem :)))
~rybalegia
 • 0 / 0
kibicom wielu klubów było to na rękę że jesteśmy skłóceni LEGIA MISTRZ
~mundek
 • 0 / 0
wiedziałem, że będę nam na wielu stadionach dogryzać za porozumienie. Ciekawe czego się spodziewali, że protest będzie trwał do końca świata i o jeden dzień dłużej?
~FN
 • 0 / 0
I Owsiak też??? ;-)