Logo Legia.Net

Doping legionistów w Chorzowie

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

13-09-2010 / 16:55

(akt. 15-12-2018 / 14:39)

Kibice Legii w liczbie około tysiąca zjawili się w Chorzowie dobrą godzinę przed meczem. Jednak ilość fanów z Warszawy i Sosnowca przerosła organizatorów, którzy wpuszczali na stadion mniej więcej dwie osoby na minutę. W efekcie takiego działania w chwili rozpoczęcia spotkania ponad połowa kibiców naszego zespołu była jeszcze poza obiektem. W związku z takim faktem doping nie był prowadzony do momentu, aż wszyscy nie stanęli na sektorze przeznaczonym dla gości. A to miało fakt dopiero w drugiej połowie meczu.

Zdjęcia z meczu w Chorzowie - Kibice

Kibice Ruchu nie wykorzystali ciszy w sektorze fanów Legii w pierwszej odsłonie, były pojedyncze okrzyki, nie obyło się bez wulgaryzmów w kierunki legionistów. Przez pierwsze 45 minut jednak na trybunach było cicho i spokojnie. Sytuacja zmieniła się dopiero po przerwie. Około 60 minuty doping rozpoczął się ze strony fanów Legii. Było naprawdę głośno i kolorowo. Śpiewanie szło już dużo lepiej niż ostatnio, pojawiło się też wiele legijnych płócien. Obudzili się również fani "Niebiskich", była sektorówka, wielka flaga "Wojownicy śląskich ulic", a także mniejsze flagi z literą "R". 

Po ostatnim gwizdku piłkarze Legii podziękowali za doping, zaś podczas tradycyjnego przybijania piątek doszło do ostrej rozmowy między częścią fanów a Maciejem Iwańskim, Jakubem Wawrzyniakiem i Miroslavem Radoviciem. Rozżaleni kibice wyrazili w prostych, żołnierskich słowach co sądzą o takiej jak podczas meczu z Ruchem postawie na boisku.

Komentarze (6)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~qwerty
  • 0 / 0
skąd wśród kibiców tyle dresiarstwa...co za kraj...
~sss
  • 0 / 0
no i piłkarze też w dresach!
~savioLa_30
  • 0 / 0
Jeździj w garniaku
~fox
  • 0 / 0
też nie kumam jak można aż tak jaj nie mieć i honoru. tysiąc ludzi się za nimi wlecze na koniec świata a ci sobie truchtają
~normals
  • 0 / 0
może rumiany powiesz otwarcie o co wam chodzi.....nie kwestjonuje waszych umiejętności tylko wasze podejscie do meczu przypomina mi ,że nie zawsze wam się chce...bo ten ma wiecej to niech on biega wiecej,a zapomniałes że Legia ci podała ręke to jeszcze chciałes więcej kasy.......wasze obrażanie się na pracodawce bije w Legie,szkoda że każdy z was "starych" ma to w d....ie
~Radek
  • 0 / 0
Brawo panowie i panie za doping!

Nie wiem, jak można nie zostawic na boisku zdrowia dla 1000 przyjezdnych fanów. Nasi powinni zapierniczac na murawie dla tego 1000!