Drobny uraz Jędrzejczyka

Piotr Kamieniecki

Źródło: PZPN

07-10-2019 / 14:05

(akt. 07-10-2019 / 14:12)

W poniedziałek rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji Polski przed meczami z Łotwą i Macedonią Północną. Artur Jędrzejczyk, kapitan Legii Warszawa przyjechał do hotelu kadry z drobnym urazem.

Biało-czerwoni w najbliższych dniach rozegrają dwa spotkania eliminacyjne do mistrzostw Europy. Polacy zmierzą się z Łotwą oraz Macedonią Północną. Selekcjoner Jerzy Brzęczek powołał do kadry dwóch zawodników Legii Warszawa: Radosława Majeckiego, a także Artura Jędrzejczyka. 

Obrońca Legii zameldował się na zgrupowaniu z pewnymi problemami zdrowotnymi. - Jędrzejczyk ma drobne problemy ze zdrowiem, ale mamy nadzieję, że uda się to szybko rozwiązać - stwierdził szkoleniowiec na poniedziałkowej konferencji prasowej, która otwierała zgrupowanie. Sytuacja 31-letniego piłkarza będzie monitorowana przez sztab medyczny reprezentacji, którym dowodzi Jacek Jaroszewski, były lekarz Legii. 

Jędrzejczyk w niedzielnym spotkaniu Legii z Piastem w Gliwicach rozegrał pełne spotkanie. Obrońca został też napomniany żółtą kartką, która wykluczyła go z gry w pierwszym meczu po przerwie na mecze reprezentacji. "Wojskowi" zmierzą się wtedy z Lechem Poznań. 

Polacy zmierzą się z Łotwą 10 października o godzinie 20:45 w Rydze. Trzy dni później na PGE Narodowym w Warszawie dojdzie do spotkania z Macedonią Północną, które rozpocznie się o tej samej godzinie.

Komentarze (7)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Szkoda tej kartki która eliminuje go z meczu z Lechem. Trochę bezmyślna w środku pola takie wejscie
Podpułkownik
  • 0 / 0
Wracaj szybko do zdrowia bo jażąbki prezesa napiszą że bierzesz pieniądze za darmo a na L4 budujesz metro w Dębicy.
Generał dywizji
  • 0 / 0
Jędza kuruj się! Bo bez Ciebie może być kiepsko.
Żeby mu tam znachory nie poprawiły czasem...
~mirek
  • 0 / 0
Tych sędziów powinno takze się karać to oni są powodem tylu lontuzji.Polska liga to najbrutalniejsza w Europie .Natomiast ta kartka ,nie powinna być ,i co sędzia bez kary
Generał broni
  • 0 / 0
Czy kub zamierza odwołać się od absurdalnej żółtej kartki jaka wczoraj dostał???
Odwołanie nawet absurdalnej żółtej kartki zawodnikowi Legii to gwarantowana s**czka w mediach społecznościowych, szczególnie przed meczem z Lechem. Nie ma to najmniejszego sensu, nawet gdyby były podstawy, to nikt mu tej kartki nie anuluje. W poprzednim sezonie nie anulowali kartki Martinsowi za to, że jakiś grajek bez żadnego kontaktu wywinął przed nim kozła, to za takie coś mieliby Jędrzejczykowi? Remy wrócił do treningów to jest nadzieja, że będzie mógł zagrać zamiast tego kiksiarzo-babolarza Wieteski, na tle którego Suler, Kelhar, Kumbev i Herbert Dick wyglądali na poważnych piłkarzy.