Dwa wtorkowe treningi Legii

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

25-10-2016 / 19:40

(akt. 13-12-2018 / 03:14)

Na wtorek piłkarze Legii mieli zaplanowane dwa treningi. Legioniści rano przechodzili badania krwi celem określenia aktualnego zmęczenia organizmu. Następnie ćwiczyli na siłowni pod okiem trenera Sebastiana Krzepoty. Kadra zawodnicza była podzielona na trzy grupy, każda z nich miała inne obciążenia. Popołudniu na murawie zjawili się wszyscy legioniści. Kolejny raz normalnie z zespołem trenował Michał Pazdan i jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, to będzie mógł zagrać w spotkaniu z Koroną w Kielcach.

Indywidualnie pracowali z kolei Adam Hlousek i Vadis Odjidja-Ofoe. Obu nie dolega nic groźnego, urazy nie są poważne, ale bolesne. Po rozgrzewce i kilku kółkach wokół boiska, przyszedł czas na ćwiczenia ogólnorozwojowe. Później był "dziadek" i ofensywne schematy rozegrania akcji w środku boiska i z wykorzystaniem skrzydeł. 


Później nastąpiła seria mini meczów w zespołach 3-osobowych. Nieźle wygladał Miroslav Radović, dobrze radził sobie Waleri Kazaiszwili, który strzelił kilka goli, dynamiką imponował Bartosz Bereszyński. Dobrą postawą Aleksandar Prijović dał do myślenia sztabowi szkoleniowemu. 


Kolejne zajęcia zostały zaplanowane na środę, na godzinę 17. i będą zamknięte dla przedstawicieli mediów.

Komentarze (25)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Łach strzela bramkę w PP ZE SPALONEGO - komentarz qrw y Borka - spalony ale to nie było 83 cm........pojebaniec !!!
i z tego jestem również dumny....cyt z trenera Amiki Wronki przed dzisiejszym meczem z Wisłą...

.....Czemu w takim razie zrobiłem tyle zmian? Bo po meczu z Legią wielu moich piłkarzy jest zmęczonych.......

no proszę, kto by się spodziewał ?
Zauważ, że kuchenkorz grajacy na więcej niż jednym '' froncie'' rzadko kiedy łapie się na koniec sezonu na podium. W przeważającej liczbie przypadków zostają później z tzw. ''gównem w ręku''.
Młodszy chorąży
 • 0 / 0
W ostatnim sezonie zagrali tyle meczów co my. Wyniki mieli "trochę" inne.
~kibic L
 • 0 / 0
Ktoś coś wie co ze zwrotem pieniędzy za mecz z Realem?
Kapral
 • 0 / 0
te kibic, ty to chyba jesteś kibicem łacha bo Legii to chyba nie....
Tak swoja droga to trzeba powiedzieć, że bardzo przyzwoicie z kuchenkorzem zaprezentował się Dabrowski. Mam nadzieję, że ten ''przejściowy szok'' już się skończył.
Jest co w lidze odrabiać (punkty) i nad czym pracować (lepsza jakość w obronie).
Pułkownik
 • 0 / 0
Langil dal do myslenia sztabowi szkoleniowemu...
pytajac sie:
"Cegłą waży kilo i półcegły.. ile waży cegła?" ;)
~jkl
 • 0 / 0
x = 1/2x + 1kg
1/2x = 1 kg
x = 2kg

/ Bogus :-)
~Kobra
 • 0 / 0
Ja tam nic takiego nie widzę. Polecam do szkoły chodzić bo w starych nie wierz kolego niczego cie nie nauczą.
Generał dywizji
 • 0 / 3
Co do wypowiedzi "masy" może to być prawda. Miodulski coś wspominał o bezpieczeństwie swojej rodziny .Wtedy nie wiedziałem o co mu chodzi , takie tam gadanie dla zamydlenia oczu !!
Sierżant
 • 1 / 0
" „Masa” w sobotę ujawnił, że jakiś gangster jest kolegą prezesa Legii, a we wtorek w „Super Expressie” – że w sumie to się mogą nawet nie znać. W sobotę według „Masy” ów gangster posiadał wydaną przez klub przepustkę, by chodzić swobodnie po całym stadionie, nawet po miejscach niedostępnych dla zwykłych ludzi, a we wtorek według tego samego „Masy” żadnej przepustki nie miał, tylko po prostu jest tak wielki i groźny, że robi co chce.
Jak wiadomo, papier przyjmie wszystko, ale radziłbym się trzymać jednej wersji – wtedy jest odrobinę poważniej. " zródło weszlo
Starszy sierżant
 • 0 / 0
Kto to jest ten "MioduLski"?
Generał dywizji
 • 1 / 0
ja też mam nadzieje ,że w końcu zacznie Pazdan grać !!
Jest mam bardzo potrzebny aby w obronie zrobić porządek !!
Pazdan, Dąbrowski jakby pograli to mogłoby to wyglądać całkiem dobrze.Powiem wam iż w ostatnim meczu zagrał całkiem nieźle !!
Kapral
 • 0 / 0
Nie macie większych problemów, tylko mecz z Koroną. Czemu tu się nie piszę o ostatnich doniesieniach prasowych w sprawie zażyłości między kier. L a gangsterami. Jak to się sprawdzi to ja pierdziele takiego syfu jescze nie było mam nadzieje ze to tylko bajka dziennikarska
~er.
 • 0 / 0
Tak było od lat, jeszcze z czasów ITI i starszych. Przecież Bosman i jego świta z kółka różańcowego do Legii nie przyszli.
kopsnij linka
To nie są żadne doniesienia prasowe, tylko urojenia żywego gówna jakim jest Masa. Trzeba być wariatem żeby w to wierzyć.
Vako Vadis Gui i przed nimi Rado obrona korony wygląda fatalnie nawet na ekstraklase, ta ofensyeana czwórka którą wymieniłem powinna z nimi zrobić co chce :) Jeżeli amica coś wywalczy pod stołem za Malarza powinien bronić Majecki a w drugiej połowie debiut Sandro, jeżeli Hołownia jest w 100% gotowy od początku powinien zagrać bo bez sensu jest ryzykować Hlouska a na real nie mamy co wychodzić bez niego .
Pułkownik
 • 1 / 0
Pamiętaj!
Nigdy nie lekcjeważ rywala
Generał dywizji
 • 1 / 0
Ciekawe na co zachoruje Pazdan przed meczem ?
Jak obstawiacie chłopaki ?
Pułkownik
 • 0 / 0
Na nic!
Zagra i wygramy!
Tak myślę!
~terror
 • 0 / 0
Z Pazdanem to nic nie wiadomo trenuje już od dawna a w meczach grać nie może.
Generał
 • 0 / 0
Odwrotnie jak Ljuboja :)