+22 291 19 16 1916energia.pl

Oficjalny Partner Legii Warszawa

Dyrektor sportowy Olimpii: Boisko w fatalnym stanie

Marcin Szymczyk

Źródło: Przegląd Sportowy

11-03-2013 / 08:29

(akt. 21-12-2018 / 15:13)

Jak już informowaliśmy mecz Pucharu Polski między Olimpią Grudziądz a Legią Warszawa zaplanowany na wtorek prawdopodobnie się nie odbędzie. - Boisko jest w fatalnym stanie. Nie chcemy ryzykować zdrowia zawodników - mówi dyrektor sportowy Olimpii Paweł Grzybek.

W niedzielę rano prezesi Olimpii skontaktowali się z przedstawicielami Legii, by poinformować o fatalnym stanie boiska. - Podczas naszego meczu z Flotą murawa była w dobrym stanie, ale sytuacja zmieniła się w nocy. Śnieg zaczął mocno padać, więc trawa jest nim zasypana. Na razie go nie zgarniamy, bo opady nie ustają. Na dodatek cała płyta jest zamarznięta - dodaje dyrektor sportowy Olimpii Paweł Grzybek.


Olimpia i Legia wysłały wspólne pismo do PZPN z załączonymi zdjęciami boiska i czekają na odpowiedź z centrali, czy mecz na pewno zostanie przełożony. - Jeszcze nie dyskutowaliśmy o tym, kiedy ewentualnie mecz mógłby się odbyć - twierdzi Grzybek.


W grę praktycznie wchodzi tylko termin 3 kwietnia, pomiędzy 20., a 21. kolejką ekstraklasy. Legia mecz z Polonią rozegra w sobotę, 30.03, a z Zagłębiem tydzień później, 6.04 o godz. 18. Jeśli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego zespól z Łazienkowskiej może spokojnie przygotowywać się do piątkowego spotkania z Górnikiem (godz. 20.45).

Komentarze (3)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~ad
  • 0 / 0
Niech grają drugi u nas skoro boiska nie ma i podzielmy się z nimi kasą za bilety.
~2 arbiter
  • 0 / 0
pod warunkiem, że za taki mecz zwróci się Legii za jego przeprowadzenie. Może się okazać, że jeszcze trzeba by dopłacić do interesu.
Leśnodorski mówił, że do meczu z Olimpią Legia musiała dołożyć, więc dzielić nie byłoby czego.