Efir najlepszy w Młodej Ekstraklasie

Marcin Szymczyk

Źródło: Przegląd Sportowy, Legia.Net

28-05-2012 / 07:35

(akt. 11-12-2018 / 12:22)

Michał Efir został wybrany najlepszym zawodnikiem Młodej Ekstraklasy. Napastnik Legii Warszawa co prawda całą rundę jesienną leczył kontuzję, ale na wiosnę rozegrał osiem spotkań i strzelił pięć bramek. Wystarczyło to do zgarnięcia tytułu. 20-latek zanotował ponadto dwa występy w T-Mobile Ekstraklasie w barwach "Wojskowych". - Mam pecha, ale myślę pozytywnie. Najbardziej mnie cieszy, że mam takie wsparcie w klubie - skomentował Efir.

- Michał był bardzo eksploatowany w młodości. Kiedy sprowadziliśmy go na Łazienkowską miał sporo urazów. Wielka szkoda, że znowu przytrafiła mu się kontuzja, bo ten chłopak ma ogromne możliwości - stwierdził Mirosław Trzeciak, były dyrektor sportowy Legii Warszawa.

Komentarze (4)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Legia Fan
  • 0 / 0
Najlepszym piłkarzem ME został piłkarz, który rozegrał "aż" 8 spotkań w całym sezonie... Ehhh... Ja rozumie, że wszyscy chcą go podbudować, bo chłopak ma strasznego pecha, ale też nie przeginajmy... On rozegrał TYLKO 8 spotkań w całym sezonie... To jest niesprawiedliwe wobec tych, którzy grali przez cały sezon lub przynajmniej przez jego większość...
~y
  • 0 / 0
wybrali go trenerzy i kapitanowie druzyn mlodej ekstraklasy. jak ci sie wybor nie podoba to z transparentem na gali ekstraklasy trzeba bylo wystapic. masz tez szanse wyrazic swoja dezaprobate dla tego wyboru podczas kazdego meczu mlodej ekkstraklasy w przyszlym sezonie. ja na twoim miejscu bym nie popuscil!
~z
  • 0 / 0
do "y"

Mi też nie pasuje ten wybór ale to nie znaczy, że mam robić z siebie debila. Ale ty byś nie popuścił.
~t28
  • 0 / 0
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!