Efir za 2,5 miesiąca, Wolski jeszcze nie wiadomo

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

10-09-2012 / 08:07

(akt. 10-12-2018 / 20:30)

W ostatnim meczu ligowym poprzedniego sezonu z Koroną Kielce Michałowi Efirowi odnowiła się kontuzja. Znów problemem były więzadła w tym samym kolanie, z którym młody napastnik Legii miał wcześniej kłopoty. Zawodnik przeszedł operację, odpoczywa, a wczoraj pojawił się przy bocznym boisku na Łazienkowskiej i obejrzał razem z Rafałem Wolskim mecz Młodej Legii. - Do treningów mam wrócić za 2, 2,5 miesiąca. Takie są rokowania - powiedział nam Efir. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem piłkarz będzie mógł pojechać na obóz przygotowawczy z pierwszą drużyną, z tym że z pewnością najcięższe ćwiczenia będzie pomijał.

Oglądający z Efirem spotkanie Rafał Wolski w środę przejdzie konsultację medyczną u lekarza reprezentacji Niemiec i Bayernu Monachium Hansa Wilhelma Mullera-Wohlfahrta. "Wolak" po zabiegu stopy wrócił już do treningów, ale musiał je przerywać z powodu odczuwanego bólu. Był już w Polsce u kilku lekarzy i każdy zalecał co innego - jeden odpoczynek, inny ponowną operację. W środę opinia będzie wiążąca, przekonamy się jak długo potrwa przerwa 20-letniego zawodnika, czy będzie się musiał poddać powtórnemu zabiegowi.

Komentarze (14)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~erer
 • 0 / 0
czyli juz po karierze Wolskiego. bedzie sie wiecznie leczyl
Generał dywizji
 • 0 / 0
Fajna koszulka. To Pumy? ;-)
Prosze uprzejmie o zidentyfikowanie napisy/grafiki/logo na bluzie Efira.
~Skipper
 • 0 / 0
Czyli dla Efira sezon 2012/2013 skończył sie jeszcze w sezonie 2011/2011 bo chłopak zanim wróci do zdrowia to skończy sie runda jesienna ,a nawet jak pojedzie zdrów na obóz to nie będzie mógł na maksa trenować ,więc ilość jego spotkań w 1 zespole wyniesie zapewne 0.
Szkoda chłopaka bo to kropla w krople zaczyna wyglądać jak casus Szałacha.
Salinas to dobry zakup. Ten chłopak będzie grał coraz lepiej.
~mordo_ty_moja
 • 0 / 0
Czyli tak jak pisałem już jakiś czas temu. Wolski co najmniej połowę sezonu ma z głowy. A i obawiam się, że i drugą będzie miał też słabiutką. Niestety ale mamy już następne pokolenie "szklanych piłkarzy".
~ar
 • 0 / 0
Nie poznałam Efira, ale przytył.
~mar
 • 0 / 0
dzięki za info, jako jedyni informujecie na bieżąco.
~josenk
 • 0 / 0
dziwne to, że Legia nia ma listy zaufanych lekarzy specjalistów od poszczególnych kontuzji...myslicie, że w tym klubie ktoś pracuje, czy tylko kawka jak Jacek na zdjęciu?!
~kucharzyk
 • 0 / 0
no tak a jagielonia madej i smolarek jak na plskie warunki ok amy co
~sylwek1982..
 • 0 / 0
Nie jest wcale powiedziane,ze beda to wzmocnienia bo ani Madej ani Smolarek nie sa w rytmie meczowym.Jesli patrzec na nazwiska to solidni gracze jak na nasza kopana...a co do Wolskiego to obawiam sie,ze jesien ma z głowy-niestety
~laska
 • 0 / 0
a my mamy Salinasa, który nosem wciąga Smolarka. Ebi to teraz nosem może wciągnąć juz tylko kreskę
~sylwek1982..
 • 0 / 0
heheheh
~koles GIT
 • 0 / 0
ja bym nawet powiedział amy co vronki ... reissik już na pokładzie zaraz będą wyniki ;)