Ferie zimowe na sportowo

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: legiatenis.com

14-01-2019 / 23:20

(akt. 14-01-2019 / 23:20)

Ferie zimowe to nie tylko czas na odpoczynek, to również doskonała okazja do rozpoczęcia nauki gry w tenisa lub szlifowania swoich umiejętności tenisowych. Dla dzieci, które planują zimowe ferie w Warszawie sekcja tenisa Legii przygotowała ofertę stacjonarnego obozu tenisowego, czyli tzw. półkolonie.

Po bardzo udanej letniej edycji Legia Summer Camp, przygotowano ofertę na zimową edycję półkolonii. Podczas jednego turnusu młodzi zawodnicy otrzymują od trenerów pokaźną dawkę intensywnych treningów. Zaletą obozów jest bez wątpienia liczba zajęć proponowanych dzieciom jak również dostosowanie treningów do ich umiejętności oraz predyspozycji.

Najbliższa edycja Legia Winter Camp 2019 będzie miała miejsce na kortach Warszawianki – przy ulicy Dominika Merliniego 2a.

W tym roku proponowane są dwa turnusy:
I turnus: 28.01.2019 – 01.02.2019
II turnus: 04.02.2019 – 08.02.2019

Formuła obozu będzie zbliżona do poprzednich lat. Treningi tenisowe w małych grupach (4-6 osób), zajęcia ogólnorozwojowe, sparingi oraz turniej tenisowy to nasza podstawa, dająca efekty i widoczne postępy w nauce tenisa. Dodatkowe atrakcje, które zostaną zrealizowane na każdym turnusie to:
• olimpiada sportowa składająca się z wielu dyscyplin
• survivalowe gry i zabawy
• wycieczka do Fun Parku Digiloo
• wyjście na basen Wodny Park
• zwiedzanie z przewodnikiem stadionu piłkarskiego Legii Warszawa.

Obóz tradycyjnie poprowadzą trenerzy Legii Warszawa, którzy na co dzień pracują z dziećmi i prowadzą treningi Legia Tennis Schools. Od godziny 9:00 do 17:00 Państwa pociechy będą pod ich czujnym okiem, zarówno na korcie, jak i poza nim.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:
- [email protected]
- lub za pomocą formularza kontaktowego.

Więcej szczegółów można znaleźć pod tym adresem.

Komentarze (1)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Generał brygady
  • 0 / 0
Super, że Legia organizuje takie obozy czy półkolonie.
Dzieciaki mają zajęcie, wypełnienia im się wolny czas a przy okazji nabywają nowe umiejętności.