Film "Siedem kroków do mistrzostwa"

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

11-05-2019 / 11:50

(akt. 11-05-2019 / 11:54)

W piątkowy wieczór przy Łazienkowskiej miała miejsce premiera filmu „Siedem kroków do mistrzostwa” przypominającą finisz sezonu 2017/18. Każdy kibic Legii będzie mógł przypomnieć sobie przebieg rywalizacji o tytuł mistrzowski, przeżyć pewne rzeczy na nowo. Film zawiera materiały do tej pory niepublikowane, a całość ogląda się naprawdę znakomicie.

Wielkie brawa należą się nie tylko Tomaszowi Sejbukowi, który był głównym pomysłodawcą i autorem tego projektu, ale też całej ekipie mediów klubowych. Emocje, radość i dramaturgia – to wszystko znajdziemy w dokumencie, który na razie mogli obejrzeć dziennikarze i kibice, którzy za pośrednictwem Twittera jako pierwsi odpowiedzieli prawidłowo na zadane pytania. Klub nagrodził pierwsze 70 osób zaproszeniem na premierę.

Film ma być początkiem pewnego cyklu dokumentów, które mają się ukazywać regularnie, po każdym sezonie. Być może do kolejnego dołączone zostaną też sekcje. Projekt wydaje się być wielką gratką dla każdego kibica i wypada tylko życzyć powodzenia w kolejnych realizacjach.

Film zostanie opublikowany na kanale YouTube Legii Warszawa w najbliższy wtorek 14 maja. Już teraz zachęcamy do oglądania.

 

Komentarze (7)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Oby w tym roku tez bylo co filmowac...
*Projekt sponsorowany przez Deana Klafuricia :)
Starszy szeregowy
  • 0 / 0
Oby jak najwięcej takich filmów. One pomagają pamiętać o tym co było i są motorem napędowym do tego co przed nami. Brawo Legia.
Oby po 3 meczach tego sezonu znowu była okazja do zebrania sporej ilości materiału do kolejnego filmu po zdobyciu mistrzostwa
Młodszy chorąży
  • 0 / 0
Astiz w zeszłym roku grał u nas??
Generał
  • 0 / 1
Oby nie był to film ku pokrzepieniu serc.
Marszałek Polski
  • 0 / 0
Szczerze mówiąc, wolę filmy prorocze…