Futsal: Domowa porażka

18.12.2020 21:35

(akt. 19.12.2020 02:45)

Futsaliści Legii Warszawa przegrali u siebie 2:4 z LZS-em Dragon Bojano w 14. kolejce I ligi.

Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis, ale po niecałych siedmiu minutach drugiej połowy rywale prowadzili 3:0. W 32. minucie padł pierwszy gol dla Legii. Mariusz Milewski oddał potężny strzał z lewej nogi, z dystansu. Piłka odbiła się od bramkarza i wpadła do siatki. Dwie minuty później przeciwnicy podwyższyli prowadzenie. Wynik meczu, w końcówce, ustalili "Wojskowi". Grzegorz Och zagrał na prawą stronę do Bartłomieja Świniarskiego, który umieścił piłkę w siatce, po uderzeniu z lewej nogi w kierunku dalszego słupka.

Legia przegrała 2:4 z LZS-em Dragon Bojano. Kolejnym przeciwnikiem stołecznego klubu będzie AZS Uniwersytet Gdański. Spotkanie odbędzie się 9 stycznia.

Legia Warszawa – LZS Dragon Bojano 2:4 (0:0)

(25. min.), (25. min.), (27. min.), (34. Min.) - Milewski (32. min.), Świniarski (39. min.)